המחשב נתקה ברגע שהוא מתחיל לעלות את הWIN - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקה ברגע שהוא מתחיל לעלות את הWIN

ETB

Recommended Posts

החלפתי את המארז הגיפה לי במארז חדש, וכשהעברתי את החלקים מהמארז הישן לחדש, ניקיתי את האבק מהכרטיסים עם ספריי אבק מיוחד.

לאחר שחיברתי את כול החלקים למארז, הדלקתי את המחשב והוא נתקע בשלב בדיקת כול חיבורי הכוננים.

כול הבדיקות עוברות בלי בעיות, גם בביוס שום דבר לא השתנה.

כול הכבלים והכרטיסים מחוברים היטב.

ניסיתי גם את שיטת השלילה, על ידי הוצעת כול התקנים אחד אחד , עד שנשאר הכרטיס מסך והH.D.

אבל עדיין הוא נתקע, המפרט של המחשב נמצא בפרטים שלי, מערכת הפעלה SP1.

למישהו יש רעיון מה הבעיה? (חוץ מהכתיבה הדיסלקטית שלי) 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטוח לא בעיה בחיבור IDE, כי החלפתי את הכבל פעמים, שמתי שלושה דיסקים קשיחים שונים.

עכשיו יש בעיה שלא כתבתי קודם.

אחרי שנגמרת הסריקה של הUltra 100, המסך נהיה שחור, ויוצאים טיקים מהמסך, והעכבר (אופטי) מהבהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, שאני מקפיץ את הנושא.

אבל אני חייב חוות דעת לפני שאני שולח את המחשב למעבדה.

וגם בגלל המחשב החלופי שכרגע אני משתמש בו, שהוא פשוט זוועה: P3 450, 64MB, VOODO BANSHEE,WIN SP1

למישהו יש רעיון מה הבעיה עם המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החלפת גם את הספק יחד עם המארז אז תנסה את הספק הישן כי אולי החדש לא מספיק טוב.

ותבדוק שלא השארת אף אחת מרגליות המתכת שמחזיקות את הלוח במקום שלא אמורה להיות בו רגלית.

אם יש רגלית איפה שאין חור מתאים בלוח היא תקצר אותו למארז ואז מתחילות תופעות "מענינות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני מצטער שאני מקפיץ את הנושא שוב, אבל אני חייב עזרה.

החלפתי את הספק לספק הישן, אין שום שינוי, עדיין נתקע במסך בדיקת הביוס של ה Ultra ATA 100 V2.1.

ביטלתי את בדיקת Ultra 100 בביוס, וחיברתי את הH.D לIDE הרגיל, עדיין נתקע אבל במסך הראשון.

החלפתי שוב לארד דיסק אחר, וחיברתי אותו לכול ארבעת החיבורים בלוח, הביוס מצליח לזהות את כולם אבל הוא עדיין נתקע.

איפסתי את הביוס, גונשט, כלום, עדיין נתקע.

החלפתי כרטיס מסך עדיין נתקע.

החלפתי זכרונות עדיין נתקע.

למישהו יש רעיון לפתרון, לפני שאני מחליף את הלוח.

נשבר הז#ן מהלוח הזה, רק בעיות. המאורר של הצ'יפ סט הפסיק לעבוד לפני שנתיים, והוא בלי קרור כבר שנתיים.

יש עדיין אפשרות לקנות לוח דומה רק לא של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...