הצילו אני חייב עזרה !!!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו אני חייב עזרה !!!!

rosher

Recommended Posts

בדקתי את כל הדרייברים עדכנתי לגרסאות האחרונות , ניתקתי חומרה שנראתה לי בעייתית בדקתי את הזכרון והוא תקין בדקתי את הכונן הקשיח והוא תקין קראתי אתרי תמיכה ושום דבר לא עזר

האם מישהו יכול לעזור????

האם מישהו נתקל בתקלה והתגבר עליה???? :(

אני מוכן לקבל השערות

אנא עיזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל הודעה על סוג הקובץ (אם זה קובץ) שגורם לבעיה?

תנסה להחליף את הכרטיסים במחשב...

קודם כל תבטל את הכרטיס קול בביוס (או שתוציא אותו במקרה ואין לך אחד OB). אם זה לא עוזר אז תנסה להחליף כרטיס מסך ואז זכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם התקנת איזהשהי חומרה חדשה לאחרונה?

אני ממליץ שתנתק את כל כרטיסי ה-PCI אשר לא קריטים להפעלת המחשב (הכוונה היא שתנתק הכל חוץ ממה שהמחשב לא יכול לעבוד בלעדו), ותבדוק אם הבעיה חוזרת על עצמה. כמו כן, תפעיל את המחשב ב-Safe Mode ותראה אם הבעיה חוזרת על עצמה.

אם הבעיה אכן חוזרת על עצמה לאחר שביצעת פעולות אלו, אני ממליץ לעדכן את הביוס ולעשות Update.

בהצלחה!

נ.ב. אם אף פעם לא עידכנת את הביוס שלך בעבר ואתה לא יודע כיצד לעשות זאת, אני ממליץ שתגיד לנו איזה יש לך + גרסאת ביוס (אם אתה יודע לבדוק), אם אתה לא יודע איך לבדוק ושכחת את שם הלוח אם שלך אז נסביר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון ננעל עקב כותרת לא עניינית,אם אתה חפץ לפתוח את הדיון פנה אלי בפרטי.

3) כותרות אינפורמטיביות וענייניות: על מנת לשמור על תרבות דיון נאותה וכדי לאפשר למשתמשים אחרים להבין את מהותו של דיון אנא השתמשו בכותרות עניניות ואינפורמטיביות המסבירות את מטרתו ותוכנו של הנושא. דיונים עם כותרות כגון "הצילו!!!", "עזרה!!!", "דחוף!!!", "למבינים בלבד" וכו' שמכילות ביטויים כאלה או כול כותרת אחרת לא עניינית, ינעלו במקום בלא אזהרה.

בנוסף, חובה להמנע מריבוי מיותר של סימני וסימני קריאה בכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...