האם בארה''ב הרבה אנשים מורידים תכניים לא חו&#1 - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בארה''ב הרבה אנשים מורידים תכניים לא חו&#1

rani

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה בשביל מה? אני בתור אחד שמשתמש באיטונס סטור, ובזמן האחרון התחיל גם להוריד מספר סרטי HD דרכם, הייתי שמח שהמהירות תעלה, ויהיו עוד המון אנשים כמוני בארץ כשתקופות הפיראטיות תעלם (מן הסתם שאי אפשר להעלים לחלוטין, אבל תרד דרסטית במימדים).

ואולי גם סוף סוף יפתחו בארץ שירותים כמו שיש בבלוקבסטר שאתה יכול להשכיר משחק X360 לתקופה בלתי מוגבלת, ואתה משלם קבוע $19.99 לחודש, וכשאתה רוצה אתה מליף למשחק אחר, ואם לא האבת את המשחק אתה יכול להחליף מתי שאתה רוצה, ההגבלה היחידה היא שנישאר אצלך משחק אחד כל הזמן, ויש גם מנוי של שני משחקים בו זמנית ב$34.99 לחודש וכו'.

כן? אתה יודע שאתה משלם בארץ על גרוטאות במחירים של מכוניות יוקרה? אתה יודע שבארה"ב פורש משומשת מתחילה מ$9,000 וב$20,000 אתה קונה פורש במצב טוב שנת 2002-2004, אני עדיין לא רואה אותך גונב פורש בארץ בגלל המחירים הבלתי הגיוניים שלוקחים עליהן כאן. אתה יודע שברוב המדינות בארה"ב הדלק זול יותר מבארץ פי 2-2.5, אני עדיין לא רואה אותך גונב דלק, ואתה יודע למה? כי אתה מפחד, שישפטו אותך יתבעו אותך ואתה תשב בכלא.

אבל בגלל שאתה יודע שכשאתה גונב משחק, אתה יודע שאתה יכול ללכת לתחנת המשטרה להגיד שגנבת את המשחק לא יעשו לך כלום.

בגלל שמן הסתם זה מצריך פעולה פיזית ואני לא צריך דלק לעומת שלא צריך אפילו לזוז מהכסא רק כמה קליקים על עכבר וזהו :smile1: ואני לא מפחד חחח אני פשוט לא טיפש עד כדי כך.

ובכלל אם יעשו את זה פה כמו בארה"ב אז כן אני בכלל לא יחשוב על להוריד דברים, אבל זה לא אומר שאני יתחיל ללכת לקנות משחקים כי אני פשוט לא רואה

את התועלת בלעשות דבר כזה לעומת המחיר

ואני מוריד משחקים רק למטרה של בחינה כי DEMO עם שלב אחד זה לא מספיק בשביל לבחון את המשחק לפני שאני קונה, כול המשחקים שאהבתי אותם קניתי אותם למרות שהמחירים בשמיים אבל בתכלס בארץ זה יוצא שאם אתה לא גונב, גונבים ממך :screwy:

אגב עזבו קניית משחקים בדיסקים לכו לSTEAM יצא לכם הרבה יותר זול אני לא מבין למה הייתי פראייר לקנות משחק ב200 כשבSTEAM אפשר לקנות אותו

ב80 שקל

תוספת: אם היוצרים היו יותר חכמים והיו מורידים מחירים [כנ"ל להכול] אז היה נכנס להם יותר רווח והפיראטיות תרד, זה כול כך פשוט

תחשבו שעל 220 שקל נגיד יקנו 10 אנשים

אבל על 80 שקל יקנו יותר מ50

ותכפילו את זה במספרים ותראו מה יביא יותר רווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו עם הדוגמאות של 50 דולר שווה ל200 שקל, אולי גם תעשו השוואת משכורות בין האמריקאי הממוצע לישראלי הממוצע?

מה זה קשור?

שכר של 60K $ שווה כאן לשכר של 60 אלף ש"ח.

ע"פ זה משחק של 50$ אמור לעלות כאן 50 ש"ח ולא אחרי חצי שנה מרגע מכירתו.

מה זה קשור?

אם משחק היה מיוצר בארץ, אז באמת היתה רלוונטיות ליוקר המחיה בארץ.

אבל הוא לא, אז הרלוונטיות של מה שכתבת פה שווה ל....

אם יצרני/מפיצי המשחק קבעו לו מחיר של 50$, הוא לא יעלה 50 ש"ח בארץ גם אם 60K$ יהיו שווים ל-60 שקל בארץ, וגם אם תקפוץ על רגל אחת 60K פעם.

הוא עדיין יעלה 50$. פלוס עלות משלוח וטיפול.

והמחיר בשקלים יהיה כפול שער הדולר, פלוס מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, די נמאס, אני אורז מזוודות.

זה ב-ד-י-ו-ק מה שעשיתי.

וכן, הדשא כן ירוק יותר אצל השכן :hi:

מה זה קשור?

מה זה קשור?

אם משחק היה מיוצר בארץ, אז באמת היתה רלוונטיות ליוקר המחיה בארץ.

אבל הוא לא, אז הרלוונטיות של מה שכתבת פה שווה ל....

אם יצרני/מפיצי המשחק קבעו לו מחיר של 50$, הוא לא יעלה 50 ש"ח בארץ גם אם 60K$ יהיו שווים ל-60 שקל בארץ, וגם אם תקפוץ על רגל אחת 60K פעם.

הוא עדיין יעלה 50$. פלוס עלות משלוח וטיפול.

והמחיר בשקלים יהיה כפול שער הדולר, פלוס מע"מ.

יש לך טעות.

תסתכל על מחירים של לילדים למשל, שמופקים מ- א' ועד ת' בארץ הקודש.

התרגלנו לשלם על מחיר מסויים, וזה המחיר שישיקו אותו בשוק המקומי.

ויש לך טעות נוספת (אפילו 2).

1. לא בכל שוק בעולם מחיר משחק (מחשב\קונסולה) מתורגם בשער ההמרה לדולר במטבע במקומית.

2. בתור אחד שעבד בתור קניין המולטימדיה של כל טויס אר אס בארץ, אני מוכן לספר שיבואניות מסויימות (תחשבו שנייה לא קשה לנחש במי מדובר)

מונעות מספקים בלתי תלויים (לדוגמא - ארקדיה) למכור משחקים זהים לחלוטין (רק שלא עברו לוקליזציה, דהיינו - החוברת בתוך המשחק + העטיפה מבחוץ לא כתובים בעברית) במחירים ז-ו-ל-י-ם מ-ש-מ-ע-ו-ת-י-ת.

אפשר למכור משחקים במחירים זולים משמעותית כאן.

הבעיה היא - שחברות ההפצה הענקיות (סוני, EA, אקטיביז'ן) לא שמות עלינו ז' כי אנחנו שוק קטן מאוד.

וכן, It's a vicious cycle - תורידו מחירים --> נקנה יותר.....תקנו יותר --> ואז נוריד מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טעות.

תסתכל על מחירים של לילדים למשל, שמופקים מ- א' ועד ת' בארץ הקודש.

התרגלנו לשלם על מחיר מסויים, וזה המחיר שישיקו אותו בשוק המקומי.

אין לי שום טעות.

זה שיצרני לילדים למשל נמכרים במחירים מקבילים למחירים של ה- המיובאים זה דבר אחד, אבל זה לא פוסל את ההסבר לכך שזה יהיה המחיר של ה-DVD המיובא גם אם תעמוד על הראש :nixweiss:

ואגב, אני בכלל לא מסכים איתך. DVD מיצור מקומי (כל התוכניות לילדים, ישראלים וכו') נמכרים בדרך כלל במחירים של 99 ש"ח ומטה, אני רואה כאלה בשופרסל כל הזמן.....

ויש לך טעות נוספת (אפילו 2).

1. לא בכל שוק בעולם מחיר משחק (מחשב\קונסולה) מתורגם בשער ההמרה לדולר במטבע במקומית.

2. בתור אחד שעבד בתור קניין המולטימדיה של כל טויס אר אס בארץ, אני מוכן לספר שיבואניות מסויימות (תחשבו שנייה לא קשה לנחש במי מדובר)

מונעות מספקים בלתי תלויים (לדוגמא - ארקדיה) למכור משחקים זהים לחלוטין (רק שלא עברו לוקליזציה, דהיינו - החוברת בתוך המשחק + העטיפה מבחוץ לא כתובים בעברית) במחירים ז-ו-ל-י-ם מ-ש-מ-ע-ו-ת-י-ת.

1. תן דוגמאות. כנראה מדובר במדינות מתפתחות שמראש חברות ההפצה החליטו לתת להן הנחות מסיבות כאלו ואחרות. לחלופין, יכול להיות שמשום מה המדינה החליטה לסבסד את זה (לא נשמע סביר).

כך או כך עובדות החיים לא השתנו - יש מחיר שחברת ההפצה דורשת. צריך לשלם אותו, ועוד להוסיף עליו עלויות טיפול ומשלוח. המחיר הסופי בחיים לא יוכל להיות פחות ממחיר העלות :s07: חוץ ממבצעי חיסול מלאי וכאלה שנמכרים בהפסד, העיקר להימכר.. אבל זה לא הנושא.

2. נו, אוקיי. מה זה קשור? זו עלות ה"טיפול". צריך לתרגם חוברת, צריך לתרגם עטיפה, וכו'. ברור שזה עולה כסף.

יש שתי אפשרויות:

א. לקנות מ"יבואן" גירסה מתורגמת, לשלם את המחיר של חברת ההפצה כפול שער הדולר + טיפול + משלוח

ב. לקנות ישירות מחו"ל, לשלם את המחיר של חברת ההפצה כפול שער הדולר + משלוח. ללא ה"טיפול". זה יצא זול יותר, אבל לא בהפרש ניכר.

ובטח שזה לא יהפוך משחק שעולה 50$ למשחק שעולה 50 שקל... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתם על החוק החדש בצרפת? מי שנתפס מוריד תכנים לא חוקיים 3 פעמים מנתקים לו את האינטרנט

ולא יוכל לעשות כול שימוש באינטרנט דרך התעודת זהות שלו למשך שנה :o

http://www.theinquirer.net/inquirer/news/1533695/france-surrenders-music-film-industries

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן? אתה יודע שאתה משלם בארץ על גרוטאות במחירים של מכוניות יוקרה? אתה יודע שבארה"ב פורש משומשת מתחילה מ$9,000 וב$20,000 אתה קונה פורש במצב טוב שנת 2002-2004, אני עדיין לא רואה אותך גונב פורש בארץ בגלל המחירים הבלתי הגיוניים שלוקחים עליהן כאן. אתה יודע שברוב המדינות בארה"ב הדלק זול יותר מבארץ פי 2-2.5, אני עדיין לא רואה אותך גונב דלק, ואתה יודע למה? כי אתה מפחד, שישפטו אותך יתבעו אותך ואתה תשב בכלא.

אבל בגלל שאתה יודע שכשאתה גונב משחק, אתה יודע שאתה יכול ללכת לתחנת המשטרה להגיד שגנבת את המשחק לא יעשו לך כלום.

פיראטיות היא לא גניבה. אתה יודע את זה אבל מעדיף להתעלם ולהציג זאת כפשע נורא, אתה מעדיף להשוות את זה לגניבת , ואם היתה לך אפשרות היית משווה את זה גם לאונס.

דמגוג. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה איך מישהו יבקש אינטרנט במהירות חיבור של יותר מ-1.5-2 Mbs ללא הורדות פיראטיות, פשוט אין שימוש... אפילו להזרמת HD זה מספיק (למעט האיטיות הנוראה לחו"ל)

אין כבר stage 6 והתוכן HD ב- עדיין לא כזה גדול, בטח שאין סרטים\סדרות באורך מלא, אז HD זה לא ממש הסיבה. אבל בשביל תוכן HD אמיתי לצריך לפחות 4Mbps. אבל מעבר לזה לא חסר סיבות לפס מהיר, בין אם זה הורדות חוקיות (ע"ע קניה דיגיטלית) או סתם העברת קבצים. אתה שוכח שכל הסרטים ב- הגיעו ממשתמשים פרטיים (פרט לאחוז זעום), את יודע כמה זמן לוקח להעלות 100-200Mb עם העלה של 400Kbps?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה היה ברור שהכוונה שלי היתה ב-. אני גם מנחש שרוב האתרים שהבאת, אם לא כולם, זמינים רק בארצות הברית.

אני לא דיברתי על ההעלאה המגוחכת בארץ... וכמובן אני לא דיברתי על כלל השימושים באינטרנט, אלא על הרוב המוחלט בארץ שבשבילם מהיר הוא לאימיול או טורנט נטו

אני הנחתי שאתה מדבר בכללי, לא ספציפית על הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...