Red Faction: Guerrila - מקרטע בפיזיקה? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Red Faction: Guerrila - מקרטע בפיזיקה?

SyndromE

האם המשחק מקרטע בסצינות פיזיקה מורכבות (הריסת מבנים וכדומה) ?  

89 הצבעות

1. 1. האם המשחק מקרטע בסצינות פיזיקה מורכבות (הריסת מבנים וכדומה) ?

• Dual Core - מקרטע
    • Quad Core - מקרטע
    • Dual Core - רץ חלק\סביר
    • Quad Core - רץ חלק\סביר

Recommended Posts

כידוע, המשחק הזה משתמש ב Havok Destruction באופן מאוד מרשים - כל המבנים\אובייקטים ניתנים להריסה מוחלטת בפרטי פרטים.

הבעייה היא ש-Havok (לפחות בינתיים) לא תומך בהאצת GPU ולכן כל החישובים הפיזיקלים נופלים על המעבד, כמובן בנוסף ל- וכו'.

אני אומנם עם 8800GT שכבר עבר זמנו, אבל אם אני מבטל Ambient Occlusion המשחק רץ ב-FPS סביר למדי.

אולם, בסצינות מורכבות של הרס (בעיקר בהפלת מבנה שלם) ה-FPS צונח לרמה בלתי נסבלת.

אני עם Q6600 באוברקלוק ל-3.2ghz ואני כמעט בטוח שהמעבד מהווה את צוואר הבקבוק, ולא כרטיס המסך - לשם כך הסקר.

הסקר אינו כולל , לכן אנא הצביעו רק אם ברשותכם כרטיס המספק FPS סביר, ולא כזה שמקרטע בלי קשר לסצינות של הרס.

שוב, המטרה היא לוודא אם אכן המעבד הוא הגורם המגביל וכמה ממכם מסוגלים להינות ממשחקיות שוטפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן כן,צונח לרמות של FPSים בודדים בהרס "כבד" בכל הגדרות גראפיות..גם הנמוכות ביותר(שבהן במצב רגיל המשחק רץ במעל ל100 FPS)..

מצד שני,ניתן לראות שגם בגרסאות הקונסולה הדבר זהה,ובעת "הרס רציני" הFPS בלתי נסבל לכמה שניות..אמנם זה לא הישג להשוות מודרניים עם OC לא קטן לקונסולה,אבל בכל זאת..

נראה לי שאין כ"כ מה לעשות נגד זה,ההרס במשחק הוא מרשים ביותר,ריאליסטי למדי וכיף גדול..ירידות הFPS יבואו,להערכתי,גם במערכות TOP NOTCH עם I975 ומה לא,כי ככה המשחק בנוי..אם במצב אחר הייתי מאשים אופטימיזציה גרועה או פורט גרוע,פה המצב נראה בלתי ניתן לתיקון..

בשורה התחתונה,ירידות הFPS הם מעצבנות ומבאסות,אבל לא נוראיות כ"כ..מתרגלים,ובסה"כ אפשר להסתדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה' למי שיש או CROSSFIRE, זה עובד לכם עם שני הכרטיסים? כי אצלי כנראה המשחק עובד רק על אחד. כשאני יוצא מהמשחק טמפרטורה של הראשון בערך 75 ו שני נשאר על 48 כאילו שלא עבד בכלל. וזה רק במשחק הזה כך. יש לי 260 GTX ב SLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרצתי את המשחק עם הגדרות מקסימליות כולל הכול ודוקא הכרטיס שלי מאוד התאמץ בשונה ממשחק כמו gtaiv ‎‏ המשחק זז חלק לא זוכר כמה fps ‎‏ שיחתי בו לפני מספר ימים ויש לי gtx285+q9450‎ ‎3.2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אותם שטוענים "המשחק עובד חלק כתחת של תינוק"-מצטער מראש על הפקפוק,אבל בואו תנסו לקפוץ לתוך טנק ולהשמיד בסיס מלא בבניינים,רכבים וחיילים..קשה לי להאמין ש*איזשהו* מחשב יעמוד במשימה הזו בלי גלישת הFPS אל תחום ה"בלתי שחיק בעליל"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אותם שטוענים "המשחק עובד חלק כתחת של תינוק"-מצטער מראש על הפקפוק,אבל בואו תנסו לקפוץ לתוך טנק ולהשמיד בסיס מלא בבניינים,רכבים וחיילים..קשה לי להאמין ש*איזשהו* מחשב יעמוד במשימה הזו בלי גלישת הFPS אל תחום ה"בלתי שחיק בעליל"..

דווקא לא שמתי לב לנפילות אצלי, אבל לא ממש בדקתי FPS, יש אפשרות לראות את הFPS במשחק? או שאני צריך תוכנה חיצונית כמו FRAPS?

בכל אופן אני עם q9550 וhd4890.

בודק עכשיו את המצב של ההריסה שלא שמתי לב איך קוראים לו, נראה איך יעבוד

עריכה: אוקי עכשיו רואים שזה מקרטע קצת כשמפוצצים חצי עולם, אבל לא הגעתי למצב לא שחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה בגלל שרוב המצביעים פה בכלל לא הבינו את הסקר ?!

דוגמא:

המשחק טס כמו אסיין בולט (45-60 FPS ברוב האזורים)

אבל לא מעניין אותנו מה קורה ב"רוב האיזורים" (לא אותי לפחות)

הרי זה לא איזה קריסיס או משהו, ברור שהמשחק זז חלק כשיוצאים לפיקניק בחולות...

הבעייה היא במינימום\נפילות FPS בזמן הריסת מבנים.

אבל אני רואה מהתגובות שאני לא היחיד, אז זה כנראה באמת עומס על המעבד, ולא על הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...