הארד דיסק חדש לא מזוהה- דחוף לאללה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד דיסק חדש לא מזוהה- דחוף לאללה

domuzy

Recommended Posts

הHD חובר בהתחלה כMASTER ל-IDE1 וזוהה כשהמחשב עלה (זוהה, כלומר בDETECTING MATER DRIVE בעמ' הראון שמדליקים את המחשב).

ע"י דיסקט הפעלה מA: ניסיתי להגיע לדרייבר עצמו של הHD אבל כלום לא עזר- ניסיתי את כל האותיות והוא לא נמצא.

ניסיתי לפרמט מ:A אבל הוא רשם לי משהו על NTFS ו עוד 4 אותיות תוך כדי שהוא מסביר שהוא לא יכול למצוא את הדרייבר.

גם צ'קדיסק, סקאן דיסק וFDISK לא עזרו- הוא פשוט לא נמצא.

ללא מוצא חיברתי אותו כSLAVE לHD השני שלי (שאיתו אין בעיה) דרך IDE2. קיוויתי שדרך "המחשב שלי" הוא יזוהה ואז אוכל לעבוד עליו. כלום! הוא מזוהה דרך הDEVICE MANAGER, כלומר המחשב יודע שהוא שם, אבל אין לי גישה אליו. וגם אם תהיה לי, אני לא יודע מה לעשות כשהוא סלייב.

מה עושים? איך אני יודע אם הוא NTFS או FAT32? איך אני מפרמט אותו מהדוס ואיך אני מגיע להתקין WIN98 עליו???

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תחבר אותו כ מאסטר ועם דיסקט הפעלה של 98 עושה לו אףדיסק אחרי זה יהיו לך מחיצות אליו . אתה צריך לפרמט כל מחיצה ואז אתה תוכל להתקין עליו דברים.

נ.ב : תעשה באףדיסק שהוא יהיו fat32 זה חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרת האם הדיסק חדש לגמרי.

אם הוא חדש, לא ברור לי בדיוק מה אתה מנסה. אתה צריך לחלק את הדיסק ולפרמט אותו.

אם הוא לא חדש, אני מנחש שהוא בפורמט NTFS, אשר לא ניתן לגשת אליו מדוס.

תסביר בדיוק מה אתה רוצה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והבעיה שלי עם הFDISK היא שאני רושם (כשבמצב דוס) :FDISK C הוא לא מזהה את זה ורושם לי את הבעיה שתיארתי לעיל (משהו על שהוא לא מזהה את הדרייבר.

אני צריך לדעת מה לעשות כשאני ב:A ושם יש דיסקט הפעלה של 98WIN וכשבכונן דיסקים (R:) יש את הדיסק של WIN98. איזה אות אני רושם, או איך אני יודע באיזה אות נמצא הHD עצמו? ניסיתי את כולן- מה אני לא עושה טוב???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה עם FDISK בדיסקים קשיחים הגדולים מ 64GB...

צירפתי לך FDISK שתיקנו אותו...הורדתי אותו בזמנו מאיזה אתר שאני לא זוכר את שמו....אז אני נותן לך את הקובץ

חוץ מזה אתה צריך לכתוב רק FDISK בלי C:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...