המחשב נתקע במשחקים וב 3DMARK2001 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע במשחקים וב 3DMARK2001

Jack_g

Recommended Posts

זה התחיל לפני כ חודש המחשב עובד מצויין בתוכות ובווינדוס כללי אבל כשמשחקים במשחקי כשעה זה נתקע לפעמים אפילו לפני, התחלתי לבדוק את העניין הרצתי 3DMARK2001 והוא נתקע גם בו הורדתי את ה OC בכלל ואפילו את הזיכרונות שמתי ל 266 ותיזמונים נמוכים וזה לא עזר המחשב ממשיך להתקע ב עשיתי MEMTEST לזיכרונות בתיזמון גבוה ובמהירות 400 והוא בסדר.

לגבי התקיעות ב אז המחשב נתקע תמיד באותם בדיקות שהן NATURE ועוד בדיקה שהיא מאותו סוג כשיש שם דייג על ספינה.

הווינדוס הוא דיי נקי עם דרייבר של 44.03 ניסיתי מקודם את 44.53(האחרון בקיצור) והדרייבר של NFORCE 2.45 היה מקודם 2.03 והיתה את אותה הבעיה.

יכול להיות שהכרטיס מסך נדפק ? אין לי כרגע כ.מסך אחר לבדקיה אני ישיג רק עוד יומיים יש לכם המלצה לאיזו בדיקה שאפשר לראות בוודעות שהכ.מסך עושה את הבעיה וצריך להחליפו? כי אחרת לא מאמין שיחליפו לי אותו.

מה אפשר לעשות אם זה לא הכרטיס מסך?

עריכה: התקנתי את 2003 והרצתי ב 1600*1200 NON MASKABLE AA והוא סיים את הבדיקה בלי בעיה קיבלתי 521 נקודות שזה נראה דיי טוב יחסית לכרטיס לא? אבל למה אז הוא נתקע לי במשחק JEDI ACADEMI ו ב 2001?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קבעתי את ה AGP בביוס ל X4 ואכן ה3DMARK הפסיק להיתקע.

אבל למה זה קורה אני רוצה לעבוד ב X8 הכרטיס אמור לתמוך בזה והוא עבד גם ב X8 לפני זה עכשיו השאלה היא אם זה הכרטיס נדפק או הלוח או שזה סתם בעיה בדרייברים?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יכול להיות אבל איך זה עבד לי מקודם ועכשיו הפסיק, אתה יודע מה אפילו עם במשחק הזה זה לא יציב ה3DMARK2001 עבד מצויין.

ומה שאני לא מבין איך זה שב AGPX8 ה3DMARK 2003 ב1600*1200 AA4 עובד מצויין ולא נתקע הרי 2003 יותר כבד בהרבה מ 2001 ואז החוסר יציבות אמור לבוא לידי ביטוי מהר יותר והמחשב יתקע אבל לא המחשב עובד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...