רעידות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעידות

Sake

Recommended Posts

שלום..יש לי בעיה מוזרה...היום כשהדלקתי הכל היה בסדר ואחרי איזה שעתיים המסך פשוט התחיל לרעוד!

גם כשאני לא בwindows

זאת אומרת גם כשהמחשב מעלה את הwindows

המסך רועד....

וזה לא קרה לי אף פעם...מה זה יכול להיות? :(

המסך שלי זה syncmaster 753 dfx

למקרה שאתם צריכים לדעת...אבל אני לא חושב שזה קשור למסך...לפחות אני מקווה שזה לא...

תעזרו בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום..יש לי בעיה מוזרה...היום כשהדלקתי הכל היה בסדר ואחרי איזה שעתיים המסך פשוט התחיל לרעוד!

גם כשאני לא בwindows

זאת אומרת גם כשהמחשב מעלה את הwindows

המסך רועד....

וזה לא קרה לי אף פעם...מה זה יכול להיות? :(

המסך שלי זה syncmaster 753 dfx

למקרה שאתם צריכים לדעת...אבל אני לא חושב שזה קשור למסך...לפחות אני מקווה שזה לא...

תעזרו בבקשה.

תבדוק אם טלפון צילצל או היה ליד אם זה לא זה תזיז משם טלפונים אם זה יהיה לך שוב ...

תזיז או חפצי ברזל ואלומיניום משם

אם אין לך שם לא זה ולא זה ולא זה... תחכה שמישהו אחר יגיב או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק את כל מה שהציעו קודם: חפצים עם שדה מגנטי כמו , מכשירים אלקטרוניים וכו'.

בדוק גם מכשירים חשמליים שמחוברים לאותה הפאזה בבית ועלולים לגרום להפרעות. תנסה לנתק מהחשמל כל דבר שאתה חושד בו.

אצלי, לדוגמה, כשהטלוויזיה עובדת יש פסים דקים על מסך המחשב.

כמובן יכול להיות שיש בעיה במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה...אבל לא נראה לי שזה קשור לדברים שאמרתם כי זה לא היה לי מקודם....ולא הוספתי דברים חשמליים או בכלל לא הוספתי כלום היום לחדר....אז אולי אפשריות אחרות...אני ממש מקווה שז לא המסך עצמו למה הוא די חדש :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה גם לאחי

יש לו מסך 753df 0.20

כל המסך התחרפן. כולו רעידות. לא היה שום דבר ליד המסך כמו מנורת פלוריסנט או שנאי.

אז הפיתרון היה אחריות. הבחור במעבדה אמר שזה קורה לפעמיים והמסך הוחלף לחדש ועד היום אין בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תחליף בזכות האחרויות כי זה קרה כאןלכמה או שיכו להיותלמרות שזה סיכוי קטן שזה קצב ריענון נמוך של 60-70 Mhz

ויש לי שאלה לחברה כאן אם זה קורה להרבה אנשים שיש את אותה הבעיה וניגמרה לי האחריות האם הם יחליפו לי את המסך לדעתכם? ואם הם לא מחליפים ניראה לכם שזה בסדר ליטבוע אותם...... סתם לידע אישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את זה לפעמים אבל ממש טיפה וזה די מהר מפסיק

וזה היה לי ככה בשלושת המסכים שלי

וזה לא בעיה במסך

תשנה את המיקום של המסך למשל חדר אחר ותראה אם זה חוזר

אם כן אז יש לך בעיה במסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...