דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 93 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח חזק:

GF100 Fermi techdemo Supersonic Sled *NEW*

http://www.youtube.com/watch?v=kvz69OMFac4&feature=player_embedded

ואו

NVIDIA ירדו לפסים ממש עלובים

הם אינמצו קטע שנראה פשוט רע

ולאחר מכן הם פירקו את הבית הזה שנראה על - הפנים

אפשר לראות איך חלק מהגג ממשיך לרקד על הריצפה במקום לפגוש אותה באגרסיביות כמצופה מהכובד שלו

שלא דנבר על חוסר ההיגיון שבדמו הילדותי הזה שהרכב הקטן הזה יגרום לבית להתפרק כאילו פגע בו רקטה.

בקיצור, GAY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SuperSonic Rocket Sled Demo

For the last chapter of our article I wanted to have a chat with you on the technology demo that you've probably all seen videos of. I watched the comments from some of you guys, some are positive some negative as if did not live up to a certain reputation.

Personally I feel that SuperSonic Rocket Sled is the best demo has ever made. We've seen and done all the facial animations, dusks, dawns and what not. What you are seeing with the SuperSonic Sled demo is pretty amazing as the demo is very rich in objects, triangle count, quality textures, complex shaders, depth of field, but more so massive volumetric particles and liquid PhysX implementations and very rich geometric detail thanks to the hardware tessellation functionality embedded into the GF100 GPU. So from a technology point of view, this is the most advanced demo has ever designed.

We have a little movie available in which you can observe the demo (only 40 seconds -- that's all was willing to share), seriously a lot is going on here. Fluid simulation, Smoke and Dust GPU PhysX, GPU particle systems creating rocket smoke, dust, explosions (fire balls) and smoke trails. The main character has PhysX joints so when he crashes into something his ligaments will stretch, break and bend. The house and bridge that you see will break down in tens of thousands of objects creating GPU debris falling down according to the laws of gravity.

Then several miles of terrain design had to be created and to ensure a really good scenery, the mountains and overall terrain you'll spot are massively tesselated. Then the little effects like depth of field, blurs and environmental effects. All in all once you guys get to see the demo for yourself, it really is a great astonishing little demo -- but unfortunately we only have a tiny part of the demo footage available.

http://www.guru3d.com/article/nvidia-gf100-fermi-technology-preview/8

אני עם הבחור שמעלי... ::)

הדבר היחידי ש-nvidia "אינמצו" פה (אם היתה כזאת מילה), זה את תגובות\הבעות הדמות הראשית, וגם עליה משפיעים כוחות פיזיקאלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם העובדות:

1. ל- יש להקת מעודדות בפורום :-).

2. להוציא שבב גדול ב- 150% חצי שנה (לפחות) אחרי ולהציג שהוא בעל ביצועים טובים יותר? זה לא חוכמה. ההיפך, אם לא כך היה הדבר זה היה כישלון קולוסאלי.

3. בכל נקודת השוואה שתהיה של עלות ביצועים, תפסיד.

4. היתרונות הקנייניים של אינם שווים מאומה בטווח הארוך.

5. עד ש- Fermi יגיע לנקודת מחיר ריאלית למשתמשים הוא יפגוש את הדור הבא של ATI. מה שאומר מגרש אחר לגמרי.

6. יאללה כבר, שיוציאו את ה- Fermi. אני רוצה פה נזילה מהירה ל- Open CL ו- Direct Compute. יש רבה אלגוריתמים שלי שמחכים לזה :-).

לגיימירים עם תקציב ריאלי (רוב קוראי הפורום הזה), אין בכלל על מה לחשוב, ATI תמיד תהיה טובה יותר (בדור הזה).

לאנשים שמעוניינים ב- GPGPU - אם התקציב לא מוגבל, כנראה שה- Fermi לחלון זמן מסויים יהיה פלטפורמה גמישה (בעיקר גמישה) ומהירה יותר. למרות שביישומים שהם מוכוונים פעולות פשוטות וריבוי נימים (למשל עיבוד תמונה בבלוקים) הפלטפורמה של ATI תהיה טובה יותר.

אני דווקא הפוך מרוב האנשים פה. מצידי שלא יצליח להריץ טטריס בדו מימד ויכשל בכל חוקי הפיזיקה.

מעניין אותי שיריץ קוד מקבילי הכי טוב שיש. נראה ש- מכוונת דווקא לאנשים כמוני ופחות לגיימרים. רק שלא כל כך הולך עם התכניות.

היא כיוונה לכרטיס גמיש מדי ומסובך מדי, כמעט CPU עם יכולות של GPU.

אם ל- nVidia היה קלף אמיתי ועצום ביד, הם היו נותנים קצת יותר מבחנים ממידע ממה שיש.

הם היו נותנים לאנשים כמו Anand לשבת על המחשב ולהריץ מה שבא להם ולא בוחרים משהו כל כך סגור ומוגבל.

אם אני קובע את החוקים, המקום והזמן, יש מצב שאני גם אנצח בשח מט את קספארוב :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Drazick, הפוסט הפתטי שלך מראה טוב מאוד מי פה משתייך "ללהקת מעודדות"...

למה שלא תקנה לך איזה 5970 ותריץ על הדריבר opencl (הכושל) שלו את האלגוריתם-שקר שלך שאתה כל כך צריך ?

29nxxjc.gif

ועכשיו, אם תקרא פה, אולי תבין מה זאת חברה שאשכרה ראוייה להערצה:

http://www.bbc.co.uk/blogs/thereporters/maggieshiels/2010/01/not_your_typical_ceo.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.guru3d.com/article/nvidia-gf100-fermi-technology-preview/8

אני עם הבחור שמעלי... ::)

הדבר היחידי ש- "אינמצו" פה (אם היתה כזאת מילה), זה את תגובות\הבעות הדמות הראשית, וגם עליה משפיעים כוחות פיזיקאלים.

אולי לכרטיס יש יכולות

אבל הדמו הזה הוא בולשיט אחד גדול

והסיבה היא שאתה לא יודע מה הם עשו מתח,למכסה מנוע ומה לא

כל מה שאתה מקבל זה קטע אנימציה שלא נראה מרשים כלל

וגיבובי שטויות של אחד שחושב שמה שהוא רואה זה "AMIZING" ואולי שילמו לו להגיד את זה.

וזה הכי מורגש בטקסטורה של הריצפה, בשיידרים המגוחכים של המכונה ושל הדמות בעצמה

ו

והעשן שנראה רע מאוד

ומעל כל זה אין לך שום אחריות שהכל שם real time.

בקיצור זה דמו מעאפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאנחנו יודעים מה יש מתחת למכסה מנוע. לא ראית את ההדגמות מ-CES ? רואים את כל הכוחות הווקטורים על האובייקטים,

את ה-tesselation ב-wireframe וכו'... הריצו את הדמו מס' הרצות ושום דבר לא חזר על עצמו. הכל realtime חביבי, בדוק וחתום.

בקרוב אצלינו כדמו שחיק.

אם לא אהבת מבחינה אומנותית - זה כבר עניין של טעם, ובכלל לא המטרה של דמו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד ל , כל עוד הם פוגעים במוצרים הסופיים של המפתחות לא מגיע להם שום הערצה. החברה הזו פעם אחרי פעם דופקת מפתחות עם הניסיונות הלא כל כך חוקיים שלה לשלוט בשוק. לא אומר ש ATI לא עושים את זה אבל בשנים האחרונות הם לא עשו משהו בולט, לפחות לא כמו .

כמובן שצריך גם לזכור את בעיית היעילות הקשה של , אם FERMI יהיה יותר יקר מ HD5000 מהר מאוד יגיעו למצב שהיה להם עם ה GTX200, הם הגיעו למצב שהרווח שלהם היה אפסי בזמן ש ATI עשו רווח טוב בהרבה על כרטיסים במחירים דומים.

עד שלא רואים את המוצר הסופי ואת המחיר שלו אין מה להלל את ה FERMI, גם אם הוא יהיה חזק בהרבה זה לא אומר שהוא יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאנחנו יודעים מה יש מתחת למכסה מנוע. לא ראית את ההדגמות מ-CES ? רואים את כל הכוחות הווקטורים על האובייקטים,

את ה-tesselation ב-wireframe וכו'... הריצו את הדמו מס' הרצות ושום דבר לא חזר על עצמו. הכל realtime חביבי, בדוק וחתום.

בקרוב אצלינו כדמו שחיק.

אם לא אהבת מבחינה אומנותית - זה כבר עניין של טעם, ובכלל לא המטרה של דמו זה.

זה כבר משהו אחר

אם כך הדבר אני חוזר בי

אשמח לראות את זה אם תוכל להביא לינק.

ולחלק האחר של הודעתך:

"אם לא אהבת מבחינה אומנותית - זה כבר עניין של טעם, ובכלל לא המטרה של דמו זה."

לא הזכרתי שום דבר לגבי העיצוב של התמונה. רק על הנראות הויזואלית של איכות הרנדרינג שנראה בסרטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...