המאבק בביטוח חובה לדו"ג - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המאבק בביטוח חובה לדו"ג

y_a_n_i_k

Recommended Posts

• תגובות 278
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל למה אתה מצפה בכלל שאני אראה אותך בתמונה שלי?

נטילת חלק מהסיכונים שלך רק תפגע בי

בוא נעשה הסכם, החודש קיבלתי חשבון חשמל של 1,800 ש"ח כי יש לי הרבה מזגנים

אני חושב שאנשים שאין להם מזגנים וקיבלו רק 400 ש"ח צריכים להשתתף איתי בתשלום

לא ישירות כמובן, נוריד להם את זה מהמשכורת

זה נשמע צודק, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רואים רק את עצמכם, אתם לא רואים את כל התמונה, זאת הבעיה, שוב כמו ישראלים טיפוסים, לא חסר יתרונות לדו"ג, ואפילו התקשורת מדברת עליהם אתם מעדיפים להיות בראש שלכם, ראש בקיר וזהו.

איך שלא תסכלו על זה, אתם מסבסדים ילדים בני 17 שנוהגים 200 קמש, למה אתה לא מתרעם עלזה שאתה מסבסד אותם? סתם שאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי נהגים בני 60 שנוסעים פעם בשבוע למכולת מסבסדים אותי מצד שני

ונהגים מסוכנים חברת הביטוח לא מבטחת ואז הם מגיעים לפול ומשלמים הרבה יותר ממני

מה שיוצא הוא שהפרמיה שאני משלם, משקפת את הסיכון שלי.

ועדיין הסיכוי שלהם להיות מעורבים בתאונת גוף הרבה יותר קטן משל רוכבי אופנוע...

תקרא את עמוד 7 בדוח שצירפתי, קצת נתונים שאולי יחזירו אותך למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- זו לא דעתי, ברגע שחברת הפול תפסיק להיות בהפסדים, המחירים ירדו. יש לחץ מתמיד על החברה לא להעלות תעריפים, ואף להוריד אותם, אבל היא לא יכולה להרשות לעצמה את זה במצב הנוכחי.

שטויות!

ברגע שחברת הפול תפסיק להיות בהפסדים היא תפסיק להתקיים!

חברת הפול נוצרה בשביל אותם כלי ששאר חברות הביטוח מסרבות לבטח - וע"פ חוק הם חייבים להיות מבוטחים.

מעצם זה היא בחיים לא תהיה רווחית.

ברגע שיהיה רווחי לבטח דו"ג כל העכברים יצאו מהחורים וכל חברות הביטוח יקפצו על המציאה.

הפול היא חברה שמורכבת מכל חברות הביטוח הפועלות בשוק וכל חברה "מחזיקה" אחוז מסווים מהפול ע"פ גודלה - חברות הביטוח היו מתות שלא יהיו דו"ג וכך להפתר מהנטל, אני יכול להיות בטוח שזה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא צריכה להיות רווחית, היא צריכה להפסיק להפסיד בצורה קטסטרופלית.

שההפסדים של כל חברה שיש לה חלק בחבר הפול נוגסים בצורה ניכרת ברווחים שלה כחברה עצמאית, זה לא ממש מצב שהן יכולות לאפשר לעצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי את טענותיכם בפורומים הנ"ל, הנה ציטוט מהודעה אחת:

הם מסבסדים אותנו בגלל שהם פוגעים בנו,תסביר להם את זה ככה.

אפילו בדוחות של משטרת , שהיא כמובן לא מהאוהדים הגדולים של רוכבי הדו"ג, יש חיתוך ברור של האשמה בתאונות של אופנוע/קטנועים.

אני לא זוכר את המספרים במדויק אבל מהזכרון המעורפל שלי (הראש לא אותו הדבר אחרי התאונה..) מדובר על משהו כמו 80 אחוז.

הסכם החצייה הוא לא לטובתנו, הוא בא לתקן עיוות מובנה בחוק הפלת"ד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער פול גז אבל פה באמת הגזמת, אף אחד לא יתן להם באן שם, כל משתמשי פול גז מודעים לזה שדו"ג זה כלי תחבורה לא בטיחותי, ומשכנעים שם כל רוכב חדש להיות מודע לזה, אתה מדבר שטויות הפעם.

לא שטויות.

מבחינה בטיחותית הוא יותר בטיחותי, אבל נהג שנוהג כמו שיכור (כאשר הוא לא שיכור בכלל) אז הבטיחות של המכונית לא שווה לתחת.

אני כבר רוכב כמעט שנה ללא תאונה אחת אפילו! וזאת לאחר 2 קורסי אופנוען מאומן א' + ב', שאני חושב שזה בזכותם, למדתי להיות סבלני בכביש וללחוץ על הגז רק מתי שצריך.

בכל מקרה חברת הביטוח שלי בינתיים רק הרוויחה ממני ולא להפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מסבסדים אותנו בגלל שהם פוגעים בנו,תסביר להם את זה ככה.

אפילו בדוחות של משטרת , שהיא כמובן לא מהאוהדים הגדולים של רוכבי הדו"ג, יש חיתוך ברור של האשמה בתאונות של אופנוע/קטנועים.

אני לא זוכר את המספרים במדויק אבל מהזכרון המעורפל שלי (הראש לא אותו הדבר אחרי התאונה..) מדובר על משהו כמו 80 אחוז.

הסכם החצייה הוא לא לטובתנו, הוא בא לתקן עיוות מובנה בחוק הפלת"ד.

תגיד לו שיקרא את עמוד 8 בדוח הדירקטוריון של הפול

מתוך 51 אלף תיקי תביעות שנבדקו, רק 33% מצדיקים שיבוש של 50% ומעלה

הסכם החציה הוא בוודאי מיטיב עם האופנועים

צאו מהסרט שמישהו פוגע בכם, ברוב המקרים הרשלנות והתעלמות מחוקים שלכם היא שגורמת לתאונה

כמו שאמרתי, תמשיכו לעקוף מימין, להתעלם מפסי הפרדה, להשתחל בין מכוניות ולצפצף על החוקים

ואז להתפלא למה החלק שלכם בתאונות גבוה פי כמה מחלקכם ממספר הכלים בכבישים ולכן אתם צריכים לשלם יותר ביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת עובדה, נהג ורכב שיתרסקו באותם תנאים הנזק יהיה חמור ביותר לרוכב הדו"ג מאשר לנהר הפחית, זאת עובדה, ואין מה להתווכח איתה, אני ועוד רבים אחרים, אני בטוח שגם אתה, עלינו על דו"ג עם הידיעה שזה יקרה מתישהו, ועובדה, זה קרה, אולי הייתי יכול למנוע את זה על ידי הקורס ואולי לא.

כן לדעתי קורסים יכולים להציל, וצריך להכיל אותם כפרטמר לביטוח, אבל עד שזה יקרה, יש זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר רוכב כמעט שנה ללא תאונה אחת אפילו! וזאת לאחר 2 קורסי אופנוען מאומן א' + ב', שאני חושב שזה בזכותם, למדתי להיות סבלני בכביש וללחוץ על הגז רק מתי שצריך.

מדהים :o

כמעט שנה בלי שום תאונה? זה בטח סיבה מספיק טובה להורדת תעריפי ביטוח החובה לקטנועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לו שיקרא את עמוד 8 בדוח הדירקטוריון של הפול

מתוך 51 אלף תיקי תביעות שנבדקו, רק 33% מצדיקים שיבוש של 50% ומעלה

הסכם החציה הוא בוודאי מיטיב עם האופנועים

צאו מהסרט שמישהו פוגע בכם, ברוב המקרים הרשלנות והתעלמות מחוקים שלכם היא שגורמת לתאונה

כמו שאמרתי, תמשיכו לעקוף מימין, להתעלם מפסי הפרדה, להשתחל בין מכוניות ולצפצף על החוקים

ואז להתפלא למה החלק שלכם בתאונות גבוה פי כמה מחלקכם ממספר הכלים בכבישים ולכן אתם צריכים לשלם יותר ביטוח.

ושוב כמו שהבחור אמר, משטרה אומרת אחרת, אולי אנחנו כן עוברים על החוק, אבל צפצוף נהגי הפחית הוא גם עובדה קיימת, והמשטרה מראה את זה, אני מסתכל על הדוח שלך של הפול והוא אומר משהו אחד, אתה מסתכל על דוח המשטרה והוא אומר משהו אחר, שניהם שקרנים באותה המידה אם כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים :o

כמעט שנה בלי שום תאונה? זה בטח סיבה מספיק טובה להורדת תעריפי ביטוח החובה לקטנועים

סליחה?

אני חייב לך משהו?

yanik, אנחנו לא לוקחים איתנו את המשפחה, מספיק שנהג עושה טעות קטנה הוא גומר בייחד על כל משפחתו, תגיד, זה שווה את זה?

ובגלל שאנחנו קוראים להן "פחיות" באותה סיבה היא תתפרק בקלות. ראה ערך "תאונת משאית עם רכב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב כמו שהבחור אמר, משטרה אומרת אחרת, אולי אנחנו כן עוברים על החוק, אבל צפצוף נהגי הפחית הוא גם עובדה קיימת, והמשטרה מראה את זה, אני מסתכל על הדוח שלך של הפול והוא אומר משהו אחד, אתה מסתכל על דוח המשטרה והוא אומר משהו אחר, שניהם שקרנים באותה המידה אם כך.

בוא תראה לי נתונים, אני לא אוהב להסתמך על נתונים שמישהו מזכרונו (הפגום מסתבר) שלף

ושיהיה מדגם מקיף כמו זה שנעשה בדוחות הפול.[br]פורסם בתאריך: 5.09.2009 בשעה 16:28:19

סליחה?

אני חייב לך משהו?

לא, התגובה הפתטית שלך סתם הצחיקה אותי

אתה ממש מתרשם מהעובדה שכמעט שנה אתה בלי תאונה,

שזה פשוט מגוחך בכל קנה מידה

אני מעל 10 שנים בלי תאונה, SO FUCKING WHAT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...