מה ההבדל בין שני הלוחות הבאים ומה כדאי: Asrock P45TS-R - Asus P5QL - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין שני הלוחות הבאים ומה כדאי: Asrock P45TS-R - Asus P5QL

OzZzZz

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

P43 עם PCI-E 2.0.

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=2960

PCI-E 2.0 Graphics Interface

PCI-E 2.0 doubles the bus standard's bandwidth from 2.5 Gbit/s to 5 Gbit/s, meaning a x32 connector can transfer data at up to 16 GB/s in each direction. PCIE 2.0 also features improvements to the point-to-point data transfer protocol and its software architecture.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אז שם לא רשמו את כל הפרטים או משהו בכל מקרה העניין הוא כזה מה עדיף מבין שני הלוחות ההבדל הוא במחיר ובאחד שתומך ב והשני לא, אז מה באמת עדיף? או שעדיף אחד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מבין שני הלוחות? יש לוחות שיותר עדיפים בשבילך.

תרשום מה הדרישות שלך מהלוח ואני אתאים לך לוח במיוחד בשבילך.

שיהיה זול ושיתמוך לי בכרטיס מסך 4890 ושיהיה בטוח כי יש ליע לוח בן שנה וחצי וזה לא עובד עליו, שיהיה טוב לשנה וחצי שנתיים הקרובות, שיהיה אמין זהו בגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4093

תתחדש

אם כי עדיין הייתי מציע שתפרט על הבעיה עם הלוח הנוכחי שלך ושתתן לנו אפשרות לפתור אותה.

רשמתי את הדגם שלי התחילת ההודעה.

הבעיה היא ככל הנראה נקודתית לדגם הזה כי למרות שהלוח לא תומך ב PCI E 2 הוא אמור להוריד את הכרטיס מסך לדעת לעבוד איתו עם PCI E (אחרי בדיקה שלי) לכן גם רציתי להיות בטוח ועם הדגם של הוא עבד בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך אמור לפעול.

אני מציע שתפתח דיון בפורום תמיכה טכנית ושם יעזרו לך לאתר את הבעיה. יתכן שהבעיה נמצאת במקום אחר ואף יתכן שניתן לפתור אותה מבלי לקנות או לשדרג רכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך אמור לפעול.

אני מציע שתפתח דיון בפורום תמיכה טכנית ושם יעזרו לך לאתר את הבעיה. יתכן שהבעיה נמצאת במקום אחר ואף יתכן שניתן לפתור אותה מבלי לקנות או לשדרג רכיבים.

פתחתי על זה דיונים מפה ועד אילת ולא קיבלתי תשובות כל דבר שהציעו לי נשלל אמרו לי שהכרטיס פגום, הלכתי לחנות בדקו שהוא עובד, אני בעצמי בדקתי אותו ועבד באמת אמרו לי אולי הספק לא מספיק בדקתי גם את זה הכל היה תקין אז האפשרות האחרונה היתה הלוח.

אתה בטוח שעל הלוח הזה הכרטיס יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...