מה ההבדל בין שני הלוחות הבאים ומה כדאי: Asrock P45TS-R - Asus P5QL - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין שני הלוחות הבאים ומה כדאי: Asrock P45TS-R - Asus P5QL

OzZzZz

Recommended Posts

מעוניין לשדרג מחשב עם מעבד Q660 במהירות 2400Mhz.

זכרונות 800 Kingston KTC1G-UDIMM1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM MHz כפול 4 כלומר 4 GB.

קירור למעבד - רגיל(סטנדרט).

מארז Coolmaster 690 מאווררים למעלה להוצאת חום, מאחור להוצאת חום, מקדימה להכנסת קור.

יש לי כרטיס מסך nVIDIA GeForce 8600 GT ואני מחליף אותו לאחד כבר שקניתי Radeon HD 4890.

אני מעוניין להחליף את הלוח אם שלי כי הוא לא מקבל את הכרטיס מסך החדש ולכן אני מתלבט בין שני לוחות אם, כרגע יש לי Intel Dragontail Peak DP35DP

רציתי לשאול מה ההבדל בין שני הלוחות הבאים ומה כדאי: Asrock P45TS-R - P5QL-E

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעוניין לשדרג מחשב עם מעבד Q660 במהירות 2400Mhz.

זכרונות 800 Kingston KTC1G-UDIMM1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM MHz כפול 4 כלומר 4 GB.

קירור למעבד - רגיל(סטנדרט).

מארז Coolmaster 690 מאווררים למעלה להוצאת חום, מאחור להוצאת חום, מקדימה להכנסת קור.

יש לי כרטיס מסך nVIDIA GeForce 8600 GT ואני מחליף אותו לאחד כבר שקניתי Radeon HD 4890.

אני מעוניין להחליף את הלוח אם שלי כי הוא לא מקבל את הכרטיס מסך החדש ולכן אני מתלבט בין שני לוחות אם, כרגע יש לי Intel Dragontail Peak DP35DP

רציתי לשאול מה ההבדל בין שני הלוחות הבאים ומה כדאי: Asrock P45TS-R - P5QL-E

תודה לעוזרים.

לא יודע לגבי השוואה ביניהם, אבל לי יש אתה P5Q Pro עם Q6600 והגעתי ל OC נחמד ביותר איתו (3.2 יציב עם טמפ' נמוכה ומקורר ע"י טייפון גדול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותם נתונים כלומר אותו ספק כח- אותה פירמה ואותו דגם ספציפי?

משום מה אני מוצא את זה לא פשוט להאמין.

הספק שלי יותר טוב משלו, אבל כל שאר הנתונים המעבד והזכרונות הם אותו הדבר רק הלוח והספק שונים והספק שלו פחות טוב.

בקיצור אנחנו די סוטים מהדיון, מה עדיף מבין השניים?

Asrock P45TS-R - P5QL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימושים שלך אתה יכול להסתפק ב-P43 הזול ביותר שתמצא.

נ.ב.- אנחנו לא סוטים מהדיון אם אנחנו מנסים לפתור לך בעיה ולחסוך לך 400-500 שקלים.

כן אני יודע אבל ה P43 הכי זול שתומך ב PCI E 2 עולה 500 שקל ו ה P45TS-R שהוא P45 עולה 515.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...