התלבטות האם לקנות מחשב חדש עכשיו או לחכות... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות האם לקנות מחשב חדש עכשיו או לחכות...

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני עומד כרגע לפני קניית מחשב חדש. מטרת המחשב הוא משחקים ועבודה משרדית.

עכשיו הייתי רוצה לשמוע דעתכם האם בכלל כדאי לחכות למעבדים החדשים? כיאלו נניח המעבדים החדשים כבר יצאו - ההמלצה שלכם תהיה לקנות אותם או ההמלצה למטרות שלי תהיה על המעבדים שיש כבר כיום בשוק?

כמו כן - צפויה הורדת מחירים למעבדים שיש היום? או שזה אמור לקחת זמן?

תודה רבה ושבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כרגע יש לך אפשרות של מעבד אינטל E6300 +לוח אם זיגבייט G31+ זיכרון 4 זיגה ראם + כרטיס מסך HD4850 + ספק כח סיסוניק 450 W. תקבל ביצועים טובים מאוד , ירידת מחירים כבר לא תהיה דרסטית ,אולי ב5% עד 10% מקסימום, כי המחירים של מעבדיי ירדו המון .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזמן יוצאים דברים חדשים לשוק, לדעתי - תקנה עכשיו.

אם תקנה אח"כ אתה חושב שהזמן יקפא, ומה שתקנה יהיה הכי טוב ל-5 שנים הבאות?

שטות גמורה.

כולה צריך לחכות שבועיים שלוש ואז יפתחו לבן אדם המון אופציות חדשות , מעבדים מסדרה חדשה של וכרטיסי מסך מסדרה חדשה של ATI .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטות גמורה.

כולה צריך לחכות שבועיים שלוש ואז יפתחו לבן אדם המון אופציות חדשות , מעבדים מסדרה חדשה של וכרטיסי מסך מסדרה חדשה של ATI .

אם זה שבועיים שלוש, אז זה עוד איכשהו בסדר. אבל חודש ויותר נראה לי קצת לא הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שיהיו טובים יותר? כבר ראינו במעבדי הבלומפילד שהשיפור לא שווה את המחיר במשחקים.

לגבי המחיר- יתכן. בסה"כ לא מדובר בהרבה זמן, ההשקה אמורה להיות ב-8 לספטמפר. תחכה ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי redead

ראיתי שיש לך בערך אותו מחשב כמו שלי , אין לך צוואר בקבוק?

רוני

חחח כל המחשב הזה הוא חתיכת צוואר בקבוק אחד גדול.

אני מתאפק כבר המון זמן להחליף את המחשב ועכשיו אני מחכה להשקה של מעבדי ה1156 החדשים וכרטיסי המסך של ATI ואז נראה מה קורה..[br]פורסם בתאריך: 28.08.2009 בשעה 17:38:19

למה שיהיו טובים יותר? כבר ראינו במעבדי הבלומפילד שהשיפור לא שווה את המחיר במשחקים.

לגבי המחיר- יתכן. בסה"כ לא מדובר בהרבה זמן, ההשקה אמורה להיות ב-8 לספטמפר. תחכה ותראה.

שאלת המיליון דולר אם לא כדאי לקנות מחשב טיפה יותר יקר עם סוקט עדכני שיאפשר שידרוג ב3-4 שנים הבאות מאשר לקנות מחשב עם סוקט שקיים בשוק כבר 3-5 שנים ואז בעצם אופציות השדרוג לא יהיו קיימות.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? אם אתה קונה E6300 אז תהיה אפשרות שדרוג.

אם אתה קונה מעבד חזק יותר אז לא תהיה, אבל אז מה? אז בעתיד תחליף לוח וזיכרונות כשהמחירים יהיו יותר נומרליים.

לצורך העניין זה לא שאתה מפסיד ביצועים בקניית מחשב עם התושבת הישנה. זו כל הנקודה - שעם הפלטפורמה החדשה אין תוספת ביצועים ששווה את הכסף (ברוב השימושים של המשתמש הממוצע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני רואה שאתה לא בטוח כל כך בקנייה, תאמין לי שעם מעבד E6300 + כרטיס מסך 4850 או 4870 ולוח אם P43 תקבל את הביצועים המישתלמים מאוד למחיר הזול , אין צורך ליותר מיזה אם אתה לא גרפיקאי מיקצועי שעובד עם תוכנות אוטאקד או פרי הנד וכ"ו,

למישחקים זה מספיק , אני משחק עם מעבד חלש (AMD3800) וזיכרון DDR1 בכל המישחקים שיש (חוץ מקריסיס ) על הגדרות גבוהות והמשחקים רצים לי חלק , אז מעבד E6300 יתן לך יותר בהרבה.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...