אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא?

eranmor

Recommended Posts

גם אני בי"ב השנה, זהו שנה אחרונה לבית כלא הזה.

אני לומד 29 שעות כיאה לסטלן אמיתי. רק חבל שבכיתה אצלנו אין הרבה "נוף" ודי משעמם כולם פריקים הומואים ולסביות {חוץ ממני ועוד כמה חברים שלי כמובן :cwm24:}

וזהו היום היה משעמם כמו כל יום בבית סוהר שלנו, נקווה שהנוף ישתפר במשך הזמן ונוכל להשקיף יותר :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היה דווקא חביב, אפילו שכל החברים שלי בכיתה אחרת, ונשארתי רק עם חבר אחד, אבל כיתה סבירה

י'4 מדעית

נוף יש אולי איזה "נופית" אחת בקושי... :-\

אממ מערכת שעות שולטת

לא לומד ספרות השנה

ד"א המחנכת שלנו דיברה איתנו אמרה לנו "להבריז זה בסדר גמור, מתי שבא לכם, כל עוד תודיעו לי לפני, ולא תבריזו משיעורי חינוך"

הם עשו את התרגיל ששעת 0 נקראת שעה ראשונה...

שעה שמינית נגמרת ב2.

כמו שאתם רואים יש (:

hours.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 43 שעות בשבוע, כל יום מתחיל ב7:30 ("מה פתאום שעת אפס, זאת שעה רשונה!") :cwm23:

הכל אותו דבר... אותו בניין אותה כיתה עם מזגן שעובד על חום, אותם מורים ואותם אנשים... נקווה שתהיה שנה נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה היום הכי גרוע בחיי!

אני לומד במגמת אלקטרוניקה ואני היחיד שלומד פיזיקה מהכיתה שלי

אז כשבנו את השעות כנראה "שכחו אותי" ודפקו את השעות של פיזיקה לשתי הכיתות האחרות בשעות תפוסות אצלי במערכת,

והפתרון היחיד שלהם היה שאני יעבור כיתה(מה זה?!)

אם לא ימצאו לי פתרון אז אני אפרוש ללא בררה ודווקא יש לי ציונים גבוהים(אני הכי מצטיין בכיתה).

זה המקום לומר שאחרי ה"תקרית" הזו אין לי אמון לא בבית הספר ולא במערכת החינוך ש"דפקו" אותי ככה!

(את המדעית והמחשבים הם זכרו טוב,זה ברור לי ששם נמצאים התלמידים ה"טובים" של בית הספר...)

פיסיקה זאת לא חובה במגמת אלקטרוניקה?! ::) מאד מוזר...

איפה אתה לומד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתי עושה אנגלית ומתמטיקה שנה שעברה, אז היו לי 43 שעות שבועיות והייתי נדפק... אבל עשיתי ;D ויש לי 33... +בגרות חורף בתנך, ואז 27 שעות שבועיות... בסבבה. להוריד חינוך גופני וחברה, וגם אני סטודנט בי"ב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...