אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא?

eranmor

Recommended Posts

אחי אני לא מריאלי בית בירם אבל פול חברים שלי משם

והם הרגילו אותי להגיד את זה כל הזמן

אצלי בביצפר אני אחד היחידים שאומר את זה וגם בקושי

אבל יפה אחי על הזיהוי המהיר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח סתם בשביל הקטע שיחקתי אותה יפה נפש זה סתם היה בצחוק..

לפעמים ביטויים כאלה יכולים לפגוע באנשים אבל לא התכוונתי למה שאמרתי ברצינות אני לא כזה גם אני לפעמים משתמש במילים האלה הדרך כלל במגרשי כדורגל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מליאו באק, עליתי לי', אבל את המנהל ש"מדבר לעיניין בקצרה" כבר הספקתי להכיר (כמה בן אדם יכול לדבר??? אבל השיחות שלו בכל זאת דיי מעניינות כי הוא לא קורא מדף כמו , הוא מדבר לעיניין ומאלתר שצריך) אחרי הנאום הקצר שלו ושל המנהלת היה קטעים מהמופע שהוצג בדבורקין, על ידי המדריכים של המחנה. ההצגה הייתה מ-ד-ה-י-מ-ה, קורעת מצחוק יותר מהפעם הראשונה שרואים את יצפאן מחקה מישהו. היו קטעים כל כך קורעים, שאפילו שהעפעפיים שלי נדבקו ללחיים מהעייפות כמעט שפישתנתי במושב. במיוחד החיקוי של דני פסלר נואם. :smiley1: :bunny:.

בנוגע למערכת, יוצא לי בערך 42 שעות כולל שיעורי בחירה. והרעיון של להתחיל ב8 דיי טוב, אבל היום נגמר בשעות אקסוטיות כמו 15:00 ואני לא רגיל לזה........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 38 שעות שבועיות.

:x

תגידו, והקטע של יום שישי זה בכל הארץ? איפה אני יכול לדעת איפה זה? כי אנחנו לומדים יום שישי :(

אה שני חברים שלי לומדים בפרויקט כזה למחוננים במתמטיקה, אז הם בפטור לפחות חצי שנה משיעורי מתמטיקה בבי"ס חוץ ממבחנים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השעות האלה מתחילות לפני 8:00 אז זה לא חוקי !

אתה באמת חושב שביתי הספר שמים משהו על החוק??

בכפר סבא יש מנות, שאם אתה לא בא ככה וככה פעמים דופקים לך את הציון :o

אני יודע שיש את זה גם בראשון ועוד כמה מקומות

אבל אני מאחורי זה, ורק עכשיו הכל מתחיל להסתבך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...