בעיה מוזרה במסך- עזרה דחופה בבקשה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה במסך- עזרה דחופה בבקשה

jacson

Recommended Posts

יש לי מסך FLATRON 775FT

וכרטיס מסך AGP X8 GEFORE FX 5600 256MB

הכרטיס עובע מעולה בויונדוס אין בעיות אבל לפעמים כשאני מפעיל את המחשב מחדש מופיע החלון של הכרטיס מסך (הלוגו שלו)- הכול טוב

ואחר כך כשמופיע החלון שסופר את הראם אני לא רואה כלום או לפעמים רואים תצוגה משונה, תצוגה רצה מקצה לקצה בלי להיות יציבה (דומה להפרעות בטלויזיה כשאין קליטה) אחר כך מופיע החלון של הטבלאות (לפני טעינת הווינדוס)- גם הוא עובד טוב ויציב

אך כמופיע החלון שטוען את הווינדוס (XP HOME EDITION) שוב פעם אותן הפרעות מוזרות וכשהויונדוס עולה אין הפרעות בכלל וגם הכול יציב במשחקים.

בנוסף לפעמים שאני מפעיל את המחשב מחדש בווינדוס עצמו גודל התצוגה במסך ניהיה קטן (במידה קטנה- בשוליים)!

כול החלקים במחשב חדשים- נקנו לפני כמה ימים!!!!

מפרט:

לוח אם

gigabyte GA-8IK1100

זכרון

twinmos 400mhz 256mb*2

כרטיס מסך

leadtek my gefore fx 5600 256 mb, agp x8

הארד דיסק

western digital 120gb 7200rpm 8mb

מעבד

intel p4 2.4 ghz 800mhz bus hyper thrending

ספק

atx 520w

מסך

LG FLATRON 775FT

CDROM

btc x56

צורב

LG 8x 4x 32x

מערכת רמקולים

altec lansing 500avs 5 spearkers

רשמתי אותם כי בהתחלה חשבתי שהם מפריעים למסך מבחינת מגנתיות (הפרעות רעש) בסוף גיליתי שהם בכלל לא מפריעים!!!!!!!

תודה לכול מי שיעזור לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים האלה באמת בעייתיים, במיוחד אלה ובכלל המסכים של . לי יש אחד כזה ולפעמים אני גם מבחין בריצודים בצד שמאל למטה זה ממש מושך את העין ומעצבן אבל זה מסתדר בדרך כלל.

מתי קנית את המסך? אם יש לך אחריות תבקש שיבדקו לך אבל אם הבעייה מופיעה מחוץ לווינדוס וכל המשחקים עובדים בוווינדוס כמו שצריך ובלי הפרעות אז אין על מה לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על ריצוד חבל על הזמן לא רואים כלום- לפעמים המסך ממש שחור!!!!!!!!

או שרואים את התצוגה רק בצדדים (במרכז שחור) בצבע כתום כהה כזה

ובווינדוס זה משנה את הגודל בשוליים קצת- או שככה זה אמור להיות?

אה ודרך אגב אני משתמש ברזולוציה 1024*768 בקצב ריענון של 85mhz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה בווינדוס תלחץ על הכפתור במסך עצמו יש לך כל מיני כפתורים כאלה, תלחץ על OSD ותגיע לאפשרות שנמצאת הכי הכי למטה, יש סמל כזה של כוכב, ותלחץ על SET שהאופצייה של RECALL תהיה מסומנת ואז תלחץ ימינה או שמאלה בחיצים שעל המסך והמסך אמור לחזור לגבולות נורמליים. אם הריצודים עדיין נמשכים קודם כל תבדוק שאין שום דבר ליד המסך, או מנורת לילה או סאב וופר או מערכת סטריאו או לאל יודע מה העיקר שלא יהיה גוף חשמלי לידו צמוד. תנסה באותו תפריט שאמרתי לך עליו ללחוץ על DEAGUSS ותראה אולי הריצודים ייעלמו. ואם זה עדיין נמשך תבקש שיבדקו את המסך בחברה שקנית ממנה. {שמיר מחשבים במקרה אולי..?}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי אבל אני עדיין לא יודע כי זה קורא לפעמים

RECALL היה מסומן וכלחצתי ימינה הוא נהיה קטן המסך אז הגדלתי אותו שוב ב OSD

עשיתי גם את ה DEAGUSS והוא עשה את הריפרש שלו (אתה יודע למה אני מתכוון)

יש לי שני קטנים ליד המסך(בחוברת שלהם מהיצרן רשום שהם מוגנים מבחינה מגנטית) וגם המודם של האינטרנט נמצא די קרוב למסך אבל הסאבוופר (שלא מוגן מבחינה מגנטית) נמצא על הרצפה רחוק מהמסך

יכול להיות שזה מהמחשב או מהעכבר- אני יודע?!

נ.ב. אתה לא חושב שזה יכול להיות מהכרטיס מסך?

השוליים אמורים להשתנות ככה לפעמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוליים לפעמים קצת חוצים את הגבולות של המסך ואפשר לסדר את זהאם מכוונים נכון את המיקום של התמונה וזה לא ממש בעיה לכוון.

הריצודים זה ככל הנראה בעייה במסך ולא בכרטיס. אתה בטוח שזה ריצודים ולא "גלים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר גלים מוזרים כאלה שממש לא רואים כלום על המסך!!!!!!!

וגם אם הגודל בשוליים היה משתנה לי פעם ב... אז לא היה מפריע לי אבל זה משתנה כמעט כול חמש דקות שאני בווינדוס (עכשיו שמתי לב)

וגם שאני משנה את הבהירות במסך הגודל גם משתנה (לפי דעתי זה לא צריך להיות ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם:

אין מגנטים ליד המסך - מנורה , ..

אם עשית Degauss

אם החלפת כרטיס מסך (לנסיון, אפילו פשוט של 2MB)

והבעיה ממשיכה

אזי:

אם יש אחריות על המסך..

אם אין - צלצל למתקן הטלויזיות הקרוב

מ.ש.ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...