המלצה על כרטיס מסך למסך 26 ורזולוציה 1920X1200 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על כרטיס מסך למסך 26 ורזולוציה 1920X1200

DJBen1210

Recommended Posts

אני מבקש המלצה על כרטיס מסך לגיימינג.

יש לי מסך 26 (T260HD) ואני מתכוון לשחק על רזולוציה 1920X1200 ועל מקסימום הגדרות.

שאר המפרט הוא:

מעבד: I7

לוח אם: UD5

זיכרון: 6GB

ספק: עוד לא החלטתי, תלוי בכרטיס...

מהו הכרטיס מסך שהכי מתאים לנתונים ולצרכים שלי?

לגבי תקציב לא משנה לי, הכי חשוב שהכרטיס מסך יתן את המקסימום האפשרי ושיהיה הכי מתאים ומשתלם בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD4870X2\GTX295....

זה הכי חזק שיש, זאת אומרת אם אתה רוצה שכככככלללללל המשחקים (CRYSIS\GTAIV ודומיהם שידועים כטרבל מייקרים) יעבדו לך על מקסימום אלו הכרטיסים שאתה אמור לכוון אליהם (2000-2500 ש"ח) אז תיקח את זה בחשבון.

יחד עם אלו אני הייתי ממליץ לך לקחת ספק כמו ENERMAX MODU82+ 525, מניסיון אישי אני משתמש ב425W ובאמת שזה ספק נהדר.

נ.ב

מצאתי כאן אחלה כרטיס שאני כמעט בטוח שיענה לדרישותך...

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu2.asp?id=5214

(PALIT GTX285)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי תקציב מוגדר, מה שהכי יענה על הצרכים שלי ויהיה הכי משתלם ולא אוברקיל בשבילי...

מה זה אוברקיל בשבילך? קודם כתבת שאתה רוצה לשחק על 1920X1200 על מקסימום הגדרות. אין הרבה רווח בין זה לבין אוברקיל...

ה GTX285 שהוצע קודם יספק את הסחורה. אני לא חושב שלהוסיף את עוד 700 ש"ח בשביל ה 295 יהיה שווה את זה אבל זאת החלטה שלך.

אם יש לך עץ כסף בחצר ובאמת לא מעניין אותך תקציב, קח את ה GTX295....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך באמת מספיק כסף - GTX295 הכרטיס הכי חזק שיש היום בעולם.... כל עוד יש לך תכסף... אני אומר למה לא? הוא חזק הוא יריץ הכל על מקסימום... מה שבטוח שגם משחקים של עוד שנה וחצי שנתיים הוא יריץ טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4870 ב-CF הם לא כל כך יקרים, כ-1500 שקל, ומביאים אחלה ביצועים (עדיף על 285GTX וקצת יותר זול).

אם זה לא מספיק לך, לך על 4890 ב-CF או 275 ב-, יעלה בערך 2100 וזה כבר הרבה יותר חזק (עדיף על 295GTX ויותר זול).

יותר מזה זה כבר בזבוז כסף די מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD4890 יחיד נותן ביצועים סולידים ולא רעים ב1920X1200

בעת הדור החדש, תוכל להרשות לעצמך מכירה שלו וקנייה של הכרטיסים החדשים.

למה?

כי לא נראה לי שכיף "להיתקע" עם מערך זולל חשמל ב1600-1800 שקלים כאשר יהיו כרטיסים בטכנולוגיה חדשה שגם יעלו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD4890 יחיד נותן ביצועים סולידים ולא רעים ב1920X1200

בעת הדור החדש, תוכל להרשות לעצמך מכירה שלו וקנייה של הכרטיסים החדשים.

למה?

כי לא נראה לי שכיף "להיתקע" עם מערך זולל חשמל ב1600-1800 שקלים כאשר יהיו כרטיסים בטכנולוגיה חדשה שגם יעלו פחות.

מחזק בהחלט , מה גם ששניים כאלה שנחשבים למערך חזק היום יהיו חלשים יותר מאחד סטנדרטי כבר בעוד פחות משנה, אני חותם על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב שטויות אחרי שקראתי כאן הכל הבנתי שDJ צודק.... קח HD4890 וסגור תסיפור... תקנה כרטיס חדש עוד חצי שנה (שיהיה דור חדש ומבחר של כרטיסים)

לבינתיים (בתור מישהו עם HD4890) הכרטיס לי מפעיל הכל על מקסימום (על 1280X768) אני בטוח שבשביל כמעט כל המשחקים זה יספיק (חוץ מGTAIV\CRYSIS) וגם משחקים עתידיים זה סביר להניח יריץ טוב ברזו' המבוקשת. לצרכים שלך HD4890 זה הכרטיס המתבקש.

מה גם שתוכל למכור אותו עוד חצי שנה והוא לא יאבד הרבה מהערך שלו (הערכה גסה - 700-800 אם תשמור את הקופסה והכל והוא יהיה במצב חדש...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLI של 260 סבבה, אבל אם כבר תוסיף 100 שקל ותקבל CF של 4890, יותר חזק ויותר משתלם.

גם אני מסכים עם אלה שאומרים לך ללכת עכשיו על 4890 בודד ולחכות כחצי שנה/שנה ולקנות אחד חדש, אבל זה לשיקולך, לא רוצה להתפשר ויש כסף, אז למה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...