מה הולך בזימון לצוות אוויר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הולך בזימון לצוות אוויר?

J0n1

Recommended Posts

שכחת את החלק בו מבקשים ממך לבנות כנפיים מ 2 משטחי קלקר 2X2 מטר, ולבחון אותן ע"י קפיצה מהגג. אתה חי? עברת.

ועכשיו ברצינות- יהיה שם מה שיהיה שם, ורמז קטן- זה לא משהו שאתה יכול להתכונן אליו.

אם אתה מתאים אתה תעבור ד י בקלות. אם לא- אז לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הזימון הראשון שלך?

כי אני זוכר שהיו 2-3 זימונים סך הכל.

אם זה הראשון זה בעיקר שאלונים רפואיים, בדיקה רפואית, בדיקות עיניים עם חומר מרחיב אישונים, אז תביא משקפי שמש.

ויש שני מבחנים מעשיים, אחד זה להעביר קו בין שני קווים שחורים, בעזרת מכונה שיש לה שני צירים, והקווים האלה יוצרים עיגול, אז צריך להפעיל את הראש ולא לפספס

מבחן שני, יש לך דקה להסתכל על מכונה מורכבת, הכוללת פינים קטנים מאוד שלא רואים אותם בהתחלה, ואז מפרקים לך הכל תוך שנייה, ואחרי זה אתה צריך לבנות את המכונה תוך דקה.

רוב האנשים לא מצליחים

בזמנו שעשיתי, אני היחיד שהצליח לסיים, אבל היה לי פין אחד במקום הלא נכון, וברגע שאתה מגיע למצב הזה מצד אחד זה מעולה, אבל מצד שני אין מצב שתתקן את זה, כי ברגע שתנסה להזיז משהו הקפיצים יפרקו את הכל

לזה שמעלי, הזכרת לי באמת את כל המבחנים הטיפשיים שבמחשב + שאלון דמוי שאלון 300....

יכול להיות שהרפואי זה אחר כך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז מסתבר שהרייבן לא מתאים לי :'(

נפלתי במכונה (השתחרר לי קפיץ דקה לפני הסוף והעיף לי שם פינים, ולא הספקתי לחבר בחזרה)

איזה דיכאון, לא חשבתי שאני אעבור את הירפ"א 1/2 אבל הייתי בטוח שלפחות את זה אני אעבור.

עכשיו אני לא יודע מה לעשות, לא בא לי ללכת לשבת מול מחשב 3 שנים ואין לי לסיירות (אני מפתח אבל כמה אפשר בשנה...) :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב סיירת, חטיבות חי"ר יכניסו אותך לכושר בטירונות או שאתה יכול ללכת לאחד מחילות השדה(שריון/מוד"ש/תותחנים/נ"מ).

הערה: אם אתה חושב שאין לך לסיירות, למה הלכת לצוות אוויר? קשה בדיוק כמו סיירות(לאו דווקא השירות, אבל כל ההכנה שלו היא מגבילה לזו של קצין חי"ר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הלכתי כי אי אפשר שלא ללכת לזימון הראשוני.

דבר שני טיס נשמע לי כאופציה המושלמת (שירות מבצעי, ואתה יוצא מסודר)

אני לא רוצה ללכת לסתם חי"ר, כי אני רואה בזה בזבוז של יכולת ורצון, אני רוצה יותר...

בינתיים אני עובד על ואני מודע לזה שגם בשביל להגיע לדוגמא לאגוז צריכים לעבור דרך גולני, אבל אני חושש שאני אתקע בגולני בתור "סתם" חי"רניק, כי אני לא אהיה מתאים לאגוז, ואז יהיה מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתגייס לחטיבת חי"ר (ממליץ על גולני כמובן), צא לגיבוש, תנסה להגיע לגדס"ר (שזה בעצם גדוד שמרכז בתוכו את הפלס"ר, הפלנ"ט והפלחה"ן) או לאגוז.

תהיה טוב - תגיע.

ולא, לא מדובר רק על , זה דווקא זניח. הם יידעו איך להכניס אותך לכושר אחרי שתתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...