איך קוראים למחשב שלכם? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך קוראים למחשב שלכם?

sir f

Recommended Posts

בבית זה לא באמת מוסיף לנוחות. רק לכיף. אני בעד כיף.

בוקר טוב.

כל מי שהוא קבוע בפורומים האלה הוא חנון טורבו.

ויש פה תת-פורומים שלמים שמוקדשים לסממנים הרבה יותר משמעותיים של חנוניות מאשר נתינת שמות מפגרים למחשבים.

כגון?

וד"א נתינת שם למחשב זה ממש לא אומר על גיקיות, יש מישהו שדיברנו רבע שעה על איזה שם לתת למחשב שלו והוא ממש לא היה חנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"קניתי" ממישהו והוא נתן לו שם הזוי: whisky. ???

מה אתה אומר? זה במקרה לפטופ של HP?

השמות נועדו כדי למנוע בלבול - אבל כמה מחשבים יש לך בבית' date=' ועם מי אתה צריך להיות באינטראקציה לגביהם כל הזמן..? אני מאוד מקווה שאתה לא יושב וממלמל לעצמך שמות של שרתים כשאתה בבית... :s05:

[/quote']

יש לי 4 מחשבים ומדפסת . לפעמים יש לנו אורחים עם לפטופים ואז זה נוח להגיד שהם יכולים להתחבר ל-jimbeam ולא ל-OMRI-ATHLON64X2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אתה כבר משתמש בשמות מחשבים בבית שהם צריכים להיות כייפים?!

בשיא הרצינות? צריך לשים דברים בפרופורציה

מה לעזאזל אכפת לך?!

ולצורך העניין אצלי זה gilad itamar וlaptop אני לא ממש יצירתי, אבל מה זה הויכוח העקר הזה?

כבר שלושה עמודים אתה פה בלי לומר שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל יום - יש לי שני מחשבים עם הסרטים\סדרות\מוזיקה ואני מתחבר אליהם דרך הרשת עם לפטופים

ברור, ואתה לא עשית אליהם פאקינג קישור, כל יום 200 פעם ביום אתה מקליד ידנית את הכתובת נכון?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, מייד אני אלך לעשות קישור... :s07:

אני לוחץ windows+r ואז \\j וזה כבר משלים לבד. מה אני צריך קישור שיגביל אותי להגיע לספריות שיתוף? חוצמזה, לפעמים אני משתמש ב-mstsc כדי להשתלט על מחשב אחר ברשת וגם שם לא ממש צריך קישורים. בכלל - אם לא צריך לגעת בעכבר, עדיף לי - יש לי מעט מאוד אייקונים על הדסקטופ וגם אלה שיש, אני לא משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב שלי קוראים מקס, למחשב של אבא יבגני, לנטבוק של אמא ילנה

אני לא רואה סיבה לשבור את הראש על שם לדבר חסר חיים... כל פעם שאני מתקין ווינדואוס אני רושם בשם את שם הבעלים (לפעמים עם תוספות כגון LOX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש, לטלוויזיה אתה קורא בוריס, לשנייה אתה קורא ואדים ולקומקום החשמלי אתה קורא פשה? :s05:

זה היה אמור ליהות בדיחה? אם כן אז חוש ההומור שלך הרבה יותר גרוע משלי... וידע העולם שלך במצב הרבההההה יותר גרוע

סתם שתדע יבגני ומקס שניהם שמות שמקורם מצרפת

ואם למדתה בבית הספר הסטוריה תוכל לנחש מאיפה בה השם ילנה[br]פורסם בתאריך: 13.08.2009 בשעה 19:49:40

לא חסר דרכים לתת שמות אינפורמטיביים ומדוייקים בלי לצאת ילדה בת 16 עם קוקיות וציוואווה בתיק

מה רע בילדה בת 16 עם ציוואווה בתיק? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...