איך קוראים למחשב שלכם? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך קוראים למחשב שלכם?

sir f

Recommended Posts

דווקא אשכול הגיוני מאוד בפורום מחשבים.

הרבה אנשים נותנים שמות למחשבים שלהם. במיוחד כשיש כמה מחשבים ורשת ביניהם.

אתה מצפה שבפורום שקהל היעד שלו הוא פריקים של מחשבים אנשים לא ייקשרו למחשבים שלהם? אפילו "היקשרות לא בריאה"? אתה טמבל.

זה אשכול מטומטם? ביחס לכל האשכולות המפגרים שנפתחים בפורום הזה כל יום? :screwy:

לא, אני פריק של מחשבים כי אני מעריך את ההנדסה ואת החשיבה מאחורי זה וכי אני אוהב להתעסק בקרביים של דברים ולהתאים אותם לדרישותי אבל כן, היקשרות לחפצים משמע רכושנות זה עניין מאד לא בריא.

זה מוביל לתנודות במצבי רוח בגלל מצב חומרי-כספי וזה משהו הרבה יותר מדי נפוץ בחברה שלנו וממש לא בריא, לא צריך לערבב פה בין הנושאים. אני אוהב את הארנק הרכב והמזגן שלי יותר מאשר את המחשב ואני עדיין לא נותן להם שמות.

וכן אני מצפה שפריקים של מחשבים יהיו אנשים עם קצת ראש על הכתפיים ולא חבורת קופים עם מברגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וכן אני מצפה שפריקים של מחשבים יהיו אנשים עם קצת ראש על הכתפיים ולא חבורת קופים עם מברגים.

אמר האיש שיש לו בתמונת הפרופיל מישהו שעוקר גוף של מישהו ושם את זה בתור כובע...

אני עדיין לא החלטתי אם אתה צוחק או רציני (או סתם צעיר בצורה קיצונית). תנודות במצבי רוח? אהבה למחשב? על מה אתה מדבר בכלל?!

יש הבדל בין הקשרות לחפצים ורכושנות. כן - אני רכושני כלפי המחשב שלי. הוא שלי. קניתי אותו במיטב 4000 שקל שעבדתי עבורם. האם אני קשור אליו? כנראה שלא. כשגנבו לי את הלפטופ (למרות שהיה לו שם) לא עשיתי קריעה, לא ישבתי שבעה ולא הלכתי לפסיכולוג מומחה לענייני אובדן ואבל כדי להתמודד עם האובדן. למעשה, מיד קניתי מחשב חדש ואפילו יצאתי קצת בעודף כי קיבלתי פיצוי יפה מהביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצחיק, זה לא אומר שאני הולך לעקור למישהו את הבטן ולשים אותה בתור כובע

נתתי דוגמאות למקרי קיצון של רכושנות יתרה.

גם אני שילמתי ממיטב כספי על המחשבים שלי, קרעת את התחת בשבילם וזה עלה לי המון זיעה ודם, אז מה, כסף, מחשב, אלו כלים לא מטרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו? ואתה לא רכושני כלפיהם? הייתי מסכים שמישהו אחר יקח לך אותם? :nixweiss:

לא אמרתי שאתה רוצה לעשות את זה, אבל אני דיי בטוח שזה פחות נוטה ל"ראש על הכתפיים" ויותר נוטה לכיוון של "קופים עם מברגים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם אני לא ממש מבין את הצורך לתת שמות למחשבים בבית, כי כמה מחשבים כבר יש לכם? 2? 3? לא כזה קשה לזכור את הכתובות שלהם בעל פה...

ברשתות ארגוניות מן הסתם זה שונה, כי יש עשרות שרתים שונים, לשימושים שונים. נתקלתי בשרתים שקראו להם Wolverine, Iceman ו-Vulcan, ובהחלט הרבה יותר נוח (וכיף! :silly:) להתייחס אליהם כך, מאשר Termsrv8241 למשל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי בכתובות איזשהי תקופה (אחד המחשבים לא הסכים להתחבר עם השם - רק עם כתובת) אבל לפעמים ה-DHCP החליט להחליף כתובות וזה היה מציק.

התחלתי לקבע את ה-IP (סטטי) אבל זה לא היה נוח בלפטופים.

אצלנו בחברה יש לשרתים שמות יצירתיים - סימפסונ'ס, סטאר וורז, עולם הים. בשנה האחרונה קצת הפסיקו עם זה ומתחילים לתת שמות גנרים ואז יוצא מצב מטופש שלשרת הבדיקות שלנו קוראים dev ולשרת הפיתוח שלנו קוראים test)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם אני לא ממש מבין את הצורך לתת שמות למחשבים בבית, כי כמה מחשבים כבר יש לכם? 2? 3? לא כזה קשה לזכור את הכתובות שלהם בעל פה...

ברשתות ארגוניות מן הסתם זה שונה, כי יש עשרות שרתים שונים, לשימושים שונים. נתקלתי בשרתים שקראו להם Wolverine, Iceman ו-Vulcan, ובהחלט הרבה יותר נוח (וכיף! :silly:) להתייחס אליהם כך, מאשר Termsrv8241 למשל..

העניין פה הוא לא צורך. כמו שאמרת בעצמך, זה כיף ונוח יותר. ואם בעבודה, אז למה לא בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חנונים טורבו. :-\

אצלי:

מחשב ראשי: OMRI-ATHLON64X2

סלון: HTPC

לפטופ: LAPTOP

מקורי, הא??

סוף סוף בנאדם נורמאלי...

נו? ואתה לא רכושני כלפיהם? הייתי מסכים שמישהו אחר יקח לך אותם? :nixweiss:

לא אמרתי שאתה רוצה לעשות את זה, אבל אני דיי בטוח שזה פחות נוטה ל"ראש על הכתפיים" ויותר נוטה לכיוון של "קופים עם מברגים".

למען האמת הלפטופ שלי עכשיו אצל גיסי והנייח אצל חבר שהמחשב שלו התאדה, עקצתי לאבא את הנייד ביינתים

העניין פה הוא לא צורך. כמו שאמרת בעצמך, זה כיף ונוח יותר. ואם בעבודה, אז למה לא בבית?

כי בבית יש לך גג 5 מחשבים

לא 50 עמדות ו50 שרתים שונים ומשונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בעבודה אתה אשכרה עובד על השרתים האלו כל הזמן, ורוב הסיכויים שאתה גם צריך לדבר עם גורמים אחרים בחברה עליהם.

אז באמת יותר נוח ונחמד ללכת למפתח שיושב בקומה השניה ולהגיד לו שמה שהוא התקין על צ'יפ או על Basher לא עובד, מאשר להגיד לו "הקוד שאתה מריץ על qrew523 לא תקין".

השמות נועדו כדי למנוע בלבול - אבל כמה מחשבים יש לך בבית, ועם מי אתה צריך להיות באינטראקציה לגביהם כל הזמן..? אני מאוד מקווה שאתה לא יושב וממלמל לעצמך שמות של שרתים כשאתה בבית... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קליק ימני על המחשב שלי>מאפיינים> שם מחשב> שינוי.

כי בעבודה אתה אשכרה עובד על השרתים האלו כל הזמן, ורוב הסיכויים שאתה גם צריך לדבר עם גורמים אחרים בחברה עליהם.

אז באמת יותר נוח ונחמד ללכת למפתח שיושב בקומה השניה ולהגיד לו שמה שהוא התקין על צ'יפ או על Basher לא עובד, מאשר להגיד לו "הקוד שאתה מריץ על qrew523 לא תקין".

השמות נועדו כדי למנוע בלבול - אבל כמה מחשבים יש לך בבית, ועם מי אתה צריך להיות באינטראקציה לגביהם כל הזמן..? אני מאוד מקווה שאתה לא יושב וממלמל לעצמך שמות של שרתים כשאתה בבית... :s05:

אמרנו כבר- בשביל הכיף, לא בשביל הצורך באינטרקציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית זה לא באמת מוסיף לנוחות. רק לכיף. אני בעד כיף.

אתם חנונים טורבו. :-\

בוקר טוב.

כל מי שהוא קבוע בפורומים האלה הוא חנון טורבו.

ויש פה תת-פורומים שלמים שמוקדשים לסממנים הרבה יותר משמעותיים של חנוניות מאשר נתינת שמות מפגרים למחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...