שרשור הפלאפל,החומוסיות והסטקיות הגדול (כמובן עם עדיפות יתרה לפלאפל) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור הפלאפל,החומוסיות והסטקיות הגדול (כמובן עם עדיפות יתרה לפלאפל)

Cereal  Killer

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בנצרת אני מאוד אוהב את השווארמה של עימאד (למרות שהוא מפורסם בגלל החומוס). לדעתי אולי מספר 1 בארץ. כמובן גם הפלאפל שלהם טוב.

דרך אגב אם בכרמיאל ורוצה משהו רציני יותר מבורקס העגלה אז יש את אבו-ראמי המצויין בכפר ראמה (איך לעזאזל שכחתי אותו). יש לו קבאב משובח, חומוס חם לא רע בכלל, ופלאפל מאוד מיוחד במחירים לא יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנצרת אני מאוד אוהב את השווארמה של עימאד (למרות שהוא מפורסם בגלל החומוס). לדעתי אולי מספר 1 בארץ. כמובן גם הפלאפל שלהם טוב.

דרך אגב אם בכרמיאל ורוצה משהו רציני יותר מבורקס העגלה אז יש את אבו-ראמי המצויין בכפר ראמה (איך לעזאזל שכחתי אותו). יש לו קבאב משובח, חומוס חם לא רע בכלל, ופלאפל מאוד מיוחד במחירים לא יקרים.

גם אני חושב ככה, אבל אני מפחד להגיד כדי שלא יצלבו אותי ::)

את אבו ראמי לא הכרתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא כלכך מבין בפלפל והוא תמיד אותו טעם בשבילי. אני יותר מבין בחומוס מסבחה ואיפה כדאי לאכול אותו.

יש ליד העבודה שלי בדרום רחוב ביצרון (תל אביב) איזה מישהו שעושה פלפל שאומרים שהוא טוב. אני כלכך לא מבין בפלפל שאני לא מוצא סיבה טובה ללכת עוד 100 מטר כדי להגיע לפלפל נחשב והולך למקום הכי קרוב.

יש המון מקומות לאכול פלפל אבל למצוא מסבחה טובה זה בעיה למצוא. ואני מתכוון לחומוס מסבחה ולא חומוס גרגירים ( :screwy: מי המציא את הדבר המגעיל הזה? ) . ניסיתי לא מזמן משאוושה זה היה אכיל אבל לא טעים במיוחד :lol: . בקרוב כנראה שנעבור לairport city ובדרך מרחובות אני יכול לעצור אצל חליל ברמלה ולהביא ארוחת צהריים מדהימה בצורת חומוס מסבחה טעים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור חובב פלאפל מושבע שאכל בכל הארץ בכל המקומות המפורסמים ופחות פשוט אין על הפלאפל של חיפה.

לטעמי:

מקום ראשון - ארמון (המקור. לא הסניפים).

מקום שני - הזקנים. יש כאלו שמעדיפים את מישל ממול. שניהם כל אחד בתורו זכו לא פעם בפלאפל הטוב במדינה.

מקום שלישי: אוריון (המקור. לא הסניפים).

ארמון זה ההוא שצמוד לחנות שמוכרת מיצים סחוטים במקום, בין איפה שפעם הייתה המזרקה למגדל הנביאים? אם כן, מפתיע.. הקציצות סבירות, אבל שאר חומרי הגלם בינוניים באיכותם, במיוחד הטחינה המימית. הפיתה הקנויה (זה לאו דווקא אומר שזה רע) היא לא מהטובות שאפשר לקנות. גם לא מקום ראשון בהיגיינה.

באשר לאוריון, זה המקום שנמצא מעל בית הגפן (כלומר מהצד שמתרחק מהוואדי) ושהיה מוכר בזול מיץ פטל ממכונה מערבלת? פשוט, עברו הרבה שנים מאז שאכלתי שם. לא זכור לי כיוצא דופן...

מצד שני, אני רגיל לפלאפלים חיפאיים, אז אולי הסיבה לכך שאני לא מבין את ההתלהבות היא שאין לי נקודת ייחוס רצינית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...