הומואים נמאסתם - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הומואים נמאסתם

amir85

Recommended Posts

הפניית האצבע המאשימה כלפי הציבור החרדי היא טבעית, ומטומטמת. מכיוון שרוב הציבור מטומטם מעצם הגדרתו, הרי שזו תופעה לגיטימית וצפויה לחלוטין.

את רוב האנשים לא מעניינות העובדות, כי לפעמים צריך להפעיל טיפה את השכל כדי לנסות לראות את תמונת המצב הכוללת, וכשאין שכל (תופעה שכיחה ביותר בקרב ישראלים), אז מן הסתם אי אפשר גם להפעיל אותו.

למרות זאת, אני דווקא מסכים עם פותח הת'רד; כל מה שנאמר על הרצח, נכון. זה מזעזע, זה מתועב, זה נוראי. לא ברור לי, בתור בן אדם, איך מישהו יכול להוציא ולירות על אנשים חפים מפשע מטווח אפס. מילא אם הם היו נציגי מכירות או טלמרקטינג, אבל אפילו לא זה. סתם אנשים תמימים. אין הבדל בין מה שקרה לבין מחבל שמתפוצץ באוטובוס.

אבל, הפסטיבל התקשורתי שעשו מזה פשוט מוגזם ומגוחך, אשכרה לרקוד על הדם. במקום להתאבל בשקט, עשו מזה פסטיגל - מיטב האמנים, נשיא המדינה.. ומה השורה התחתונה? להגיד לכל הסטרייטים "אנחנו מסכנים ואתם שונאים אותנו, אתם צריכים להתבייש!".

מה, עכשיו אני צריך להרגיש אשם על זה שאיזה מטורף ירה בשני אנשים בתל אביב? או על זה שלא נותנים להם להתחתן בארץ? או על זה שיש הסתה נגדם בקרב הציבור החרדי?

הדבר היחיד שיש לי להגיד למארגני העצרת הזאת, זה "לכו תזדיינו" (ולא אכפת לי עם מי), וקחו את גישת ה-Holier than thou יחד אתכם.

מקפחים אתכם? והרי ידיעה שהגיעה זה עתה - המון אנשים לא יכולים להתחתן בארץ.

החרדים שונאים אתכם? סביר להניח שאותי הם שונאים לא פחות.

אולי אם תפסיקו לחיות בפראנויה שכולם שונאים אתכם ואתם הכי מסכנים בעולם, אנשים יתחילו להתייחס אליכם ברצינות.

אמנם לא ראיתי את כל העצרת (ראיתי בעיקר את הנאומים בסוף, של פרס ושל הנפגעים מהפיגוע) - ולשנייה אחת לא הרגשתי שתוקפים את הסטרייטים - ולהפך, הודו להם במפורש על התמיכה הרבה שהם נתנו לקהילה הגאה. מה שכן, תקפו את ההומופובים בצורה חריפה - ולדעתי זה מוצדק מעל לכל צל של ספק.

כמו כן, מותר לאנשים לנסות ולהיאבק (כל עוד זה לא בצורה אלימה, בניגוד לקהילות אחרות- *אהם* ההפגנות האחרונות בירושלים *אהם*) על הזכויות הטבעיות שלהם, כמו לדוגמה להתחתן. העובדה שיש עוד אנשים, שגם להם אין את הזכויות האלו, ובכל זאת הם בוחרים לא להיאבק עליהם לא אמורה מהאנשים שהאפליה מפריעה להם להפגין.

חוץ מזה, אני ממש לא מסכים עם הנאמר על ה"פסטיבל" שערכו ראשי הקהילה הגאה. כמו שאתה שם לב, לאחר הרצח החלה תסיסה מאוד נרחבת בנושא, ואנשים החלו לשאול את עצמם שאלות: האם לתמוך בהומואים? האם זה רע להיות הומו? האם צריך לשנוא אותם?

מה שמארגני הקהילה הגאה עשו זהו כנס, בו אנשים בעלי השפעה על אחוז גבוה מהאוכלוסיה, מביעים תמיכה ובוכים יחד עם הקהילה הגאה - במטרה לזכות לתמיכה נרחבת יותר מהעם ולנסות להפוך דווקא את תופעת ההומופוביה לפסולה בעיני הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפניית האצבע המאשימה כלפי הציבור החרדי היא טבעית, ומטומטמת. מכיוון שרוב הציבור מטומטם מעצם הגדרתו, הרי שזו תופעה לגיטימית וצפויה לחלוטין.

את רוב האנשים לא מעניינות העובדות, כי לפעמים צריך להפעיל טיפה את השכל כדי לנסות לראות את תמונת המצב הכוללת, וכשאין שכל (תופעה שכיחה ביותר בקרב ישראלים), אז מן הסתם אי אפשר גם להפעיל אותו.

למרות זאת, אני דווקא מסכים עם פותח הת'רד; כל מה שנאמר על הרצח, נכון. זה מזעזע, זה מתועב, זה נוראי. לא ברור לי, בתור בן אדם, איך מישהו יכול להוציא ולירות על אנשים חפים מפשע מטווח אפס. מילא אם הם היו נציגי מכירות או טלמרקטינג, אבל אפילו לא זה. סתם אנשים תמימים. אין הבדל בין מה שקרה לבין מחבל שמתפוצץ באוטובוס.

אבל, הפסטיבל התקשורתי שעשו מזה פשוט מוגזם ומגוחך, אשכרה לרקוד על הדם. במקום להתאבל בשקט, עשו מזה פסטיגל - מיטב האמנים, נשיא המדינה.. ומה השורה התחתונה? להגיד לכל הסטרייטים "אנחנו מסכנים ואתם שונאים אותנו, אתם צריכים להתבייש!".

מה, עכשיו אני צריך להרגיש אשם על זה שאיזה מטורף ירה בשני אנשים בתל אביב? או על זה שלא נותנים להם להתחתן בארץ? או על זה שיש הסתה נגדם בקרב הציבור החרדי?

הדבר היחיד שיש לי להגיד למארגני העצרת הזאת, זה "לכו תזדיינו" (ולא אכפת לי עם מי), וקחו את גישת ה-Holier than thou יחד אתכם.

מקפחים אתכם? והרי ידיעה שהגיעה זה עתה - המון אנשים לא יכולים להתחתן בארץ.

החרדים שונאים אתכם? סביר להניח שאותי הם שונאים לא פחות.

אולי אם תפסיקו לחיות בפראנויה שכולם שונאים אתכם ואתם הכי מסכנים בעולם, אנשים יתחילו להתייחס אליכם ברצינות.

/thread

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לי נמאס מפוצים מתחכמים ואידיוטים כמו levo ?

אתה יותר מטומטם מהמשתמש dr ron paul

אני אמנם מזרחי אבל אם שולחים אותו להתחתן בקפריסין אני מבין את הכעס שלו לגמרי !

תיכנס אתה לנעלים שכל שניה זורקים לך בכל מיני מקומות 'גוי' 'רוסי' ואז נראה איך תדבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרים מסוימים לא - נישואים ברבנות (רק יהודים). ויש מי שמתקומם נגד זה.

אני בעד הקמה של נישואים אזרחיים אבל גויים עם גויים ולא התבוללות.

אז עכשיו התבטאויות זו הוכחה לאשמה? אז חצי מדינה הייתה צריכה להיעצר על התבטאות נגד ערבים ועוד.

"הכשירו את השרץ", אתה מקשיב למה שאתה אומר בכלל? אתה יודע איזה שרץ? לאיזה חרדים יש יד בדבר?

ואם היורה הוא חילוני ששונא חרדים ולא שומע אותם, אז מה? מה תגיד אז? מי הכשיר את השרץ?

הדעות הקדומות נוטפות ממך. פוסל במומו פוסל.

זה לא משנה אם היורה הוא חרדי, חילוני או בכלל צ'רקסי

דברי הסתה נאמרו על ידי ח"כ חרדי

חבר הכנסת נסים זאב מש"ס טען ש"הומו, על פי ההלכה, הוא יותר גרוע מבהמה‭."‬ האם הוא הסית לשחיטה? מה פתאום. שחיטה הרי מיועדת לבהמות. בהזדמנות אחרת אמר ח"כ זאב כי יש לטפל בהומואים ובלסביות "כמו שוועדת החוקה טיפלה בשפעת העופות‭. "‬ השפעת לא חוסלה. העופות הנגועים חוסלו. הנה לנו מרשם לפעולה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/927/043.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם מזרחי אבל אם שולחים אותו להתחתן בקפריסין אני מבין את הכעס שלו לגמרי !

תיכנס אתה לנעלים שכל שניה זורקים לך בכל מיני מקומות 'גוי' 'רוסי' ואז נראה איך תדבר !

שיזרקו !

למה צריך לשים זין ?

אני בן 18 ממשפחה שעלתה מאוקראינה, נולדתי פה ואני בקושי מדבר רוסית עם שיער בלונדיני ועיניים ירוקות גר בשכונה של מזרחים מטומטמים ושלוחים שכל היום צועקים ומדברים מהחלונות כאילו הם לבד בשכונה

אני מגיע לשכונה עם הפורד פוקוס שלי שאבא שלי קנה לי ושם זין על כולם , אני מקבל לפעמים הערות מילדים בני 15 שלוחים עם כובע נייק שאמא שלהם קנתה להם ליום הולדת כי לא היה לה מספיק כסף לאקס בוקס ואני משתין עליהם בקשת כי הם לא יגיעו רחוק ואני יודע שהם לא יותר טובים ממני וזה שיקראו לי רוסי או גוי זה בכלל לא פוגע

תדעו גם שאת המזרחים קיפחו ככה בעליות הראשונות ועכשיו הם יעני מחזירים , שיחזירו יכולים לקפוץ לי אני יודע מאיפה אני באתי ומאיפה הם באו מהמדבר על הסוסים

הם אותו חרא כמו ערבים, נראים ערבים , מתלבשים ערבים , מתנהגים כמו ערבים רק מושפעים יותר מידי מהתנך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מה שאתה חושב אז באמת טוב שאתה מתחתן בקפריסין :xyxthumbs:

על אנשים כמוך אני לא מרחם בכלל אני מרחם על אנשים הגונים ולא גזענים גרועים

גזען כלפי מי שגזען כלפיי

מי שמחליט שהוא בן אדם טוב יותר כי ביום שבת הוא לא מדליק אש אבל ביום ראשון הוא מקלל על הילדה הקטנה שלו "יבת זונה שרמוטה" ואשתו בת ה40 יוצאת לטיול עם התינוק כשהחריץ שלה בחוץ יותר טוב ושהוא יכול לפתוח את הפה בשביל לספק את עצמו ולהרגיש טוב עם עצמו כי הוא נולד כל כך מכוער שהוא חושב שאם הוא יקנה חולצה של לקוסט הוא יראה חתיך

אז אני אפתח עליו את הפה פי 10 ואני אגרום לו להרגיש הכי חרא בעולם ושילך להתאבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיזרקו !

למה צריך לשים זין ?

אני בן 18 ממשפחה שעלתה מאוקראינה, נולדתי פה ואני בקושי מדבר רוסית עם שיער בלונדיני ועיניים ירוקות גר בשכונה של מזרחים מטומטמים ושלוחים שכל היום צועקים ומדברים מהחלונות כאילו הם לבד בשכונה

אני מגיע לשכונה עם הפורד פוקוס שלי שאבא שלי קנה לי ושם זין על כולם , אני מקבל לפעמים הערות מילדים בני 15 שלוחים עם כובע נייק שאמא שלהם קנתה להם ליום הולדת כי לא היה לה מספיק כסף לאקס בוקס ואני משתין עליהם בקשת כי הם לא יגיעו רחוק ואני יודע שהם לא יותר טובים ממני וזה שיקראו לי רוסי או גוי זה בכלל לא פוגע

תדעו גם שאת המזרחים קיפחו ככה בעליות הראשונות ועכשיו הם יעני מחזירים , שיחזירו יכולים לקפוץ לי אני יודע מאיפה אני באתי ומאיפה הם באו מהמדבר על הסוסים

הם אותו חרא כמו ערבים, נראים ערבים , מתלבשים ערבים , מתנהגים כמו ערבים רק מושפעים יותר מידי מהתנך

אני מרוקאי עם שיער שחור ועיניים חומות שגר בשכונה בה יש רוסים מטומטמים שכל היום שותים, מעשנים, פורצים לחנויות ומפריעים לשכנים. אני מקבל לפעמים הערות מילדים עם טרנינג (האלה עם הפס בצד, כמובן), אבל הם מדברים ברוסית אז ממילא אני לא מבין. אני משתין עליהם בקשת כי ממילא בעתיד תפקידם יהיה לנקות את השתן שלא אצליח לכוון לאסלה במקום העבודה שלי.

האמת, הם מזכירים לי גרמנים. בלונדינים כאלה עם עיניים כחולות. הם כמו נאצים, רק שיכורים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עברתי על הכתבה על עצרת הגאווה שהייתה אתמול בכיכר רבין (בטוח ששמת לב כולם שידרו את זה)

ובמקרה נתקלטי בכתבה מקושרת על מפגין דתי שעוכב בהפגנה כשהייתה לו חולצה עם הכיתוב שנכנס לכותרת.

עכשיו אני לא אתיחס עליו, אבל הכיתוב על החולצה "הומוים נמאסתם" הזאת פגעה בול במה שעבר לי באותו רגע בראש...

הקהילה דורשת, מעשים, והכתבה מלאה ביציאות בסגנון:

"אנו רוצים שמערכת החינוך תכניס מערך הסברה עם תכנים נגד הומופוביה.

"צריך לראות האם הורים דורשים מבתי הספר ומהמורים לדבר על הנושא, האם מקומות עבודה מבינים את מחוייבותם לסוגיה".

ועד כדי 'להשיב את תחושת הביטחון לקהילה' ...

כאילו חלאס, מה קרה !! קצת פרופוציות רבותי !! אני מבין שכבר לא מעניין אף אחד מתי דודו תופז הלך לחרבן אז צריך משהו חדש..

אז נכון היה רצח, זה מצער זה נורא, אבל אם כבר מדברים על זה שכולנו שווים אז בואו נכנס לפרופורציות

מידי יום :

50 אנשים נרצחים, נהרגים או נגרמת להם חבלה חמורה.

10 (אני מנחש נשים) נפגעות מעברות מין חמורות (אונס, בעילה וכו..)

20 ילדים מותקפים, נחבלים, מותקפים מינית כאשר שליש זה בתוך המשפחה ...

75 עברות כנגד קשישים

680 עבירות רכוש

וכן הלאה וכן זה קורה ביום ואלו רק המקרים הקשים יותר שמדווחים ומטופלים.

אז אם כל הכבוד, הומוים ממש לא מענינים אותי, אם כבר מערכת החינוך זועקת לטפל בבעיית האלימות בבתי הספר בעברינות נוער, מקומות שאי אפשר לצאת אחרי שעה מסוימת, מקומות שתקיפה זאת רק שאלה של מתי, קבוצות שבאמת איבדו את תחושת הביטחון שלהם, נשים מוכות ומי פאקינג לא !

מידי יום 50 אנשים נרצחים/נהרגים/מותקפים/etc? אולי, אני לא עובד בלמ"ס או במשטרה וגם לא טרחתי לבדוק את המספרים. השאלה היא כמה מתוך אותם 50 נפגעים בגלל תכונה כלשהי שלהם שהיא לא עבריינות? תן לי לומר לך: 0. אז כן, יכול מאד להיות ש50 אנשים נרצחים/מותקפים בכל יום, שזה כשלעצמו דבר עצוב מאד, אבל הוא כאין וכאפס לעומת רצח אחד בודד שמכוון כלפי אוכלוסיה שלמה.

10 נפגעות מעבירות מין חמורות? באמת?! אתה בטוח שזה הכל? לא החסרת איזה אפס? או ששכחת לחשב את כל המקרים הלא מדווחים ואת כל המקרים של גברים שמוטרדים מינית וסטטיסטית מדובר באחד הפשעים החמורים הכי פחות מדווחים?

20 ילדים מותקפים מינית? הלוואי והיית צודק. כמובן לא הלוואי ל"ילדים מותקפים מינית", הלוואי ל"20". שליש בתוך המשפחה? הצחקת אותי, מרביתם הגדול מאד בתוך המשפחה!

75 עבירות כנגד קשישים... תזכיר לי מה חלקם היחסי באוכלוסיה? לא צריך, ע"פ וויקיפדיה מדובר ב18%. אלימות נגד קשישים זה לא דבר חדש, זה רק טרנד חדש לעשות את זה דבר חמור יותר מעבירות כלפי אוכלוסיה "רגילה".

680 עבירות רכוש? אממ... 680 כפול 365 זה 248,200. בוא נלך על ממוצע נזק של 20,000 ש"ח לעבירה? 5 מיליארד שקל. בוא נשכח לרגע מהמספר המנופח של מס' מקרי הרצח/הרוגים שנתת בהתחלה, בדקתי בעצמי - ב2006 היה מדובר ב182 מקרי רצח ו452 הרוגים בתאונות דרכים. אם תעשה חשבון תגלה שמדובר בהרוג/נרצח לכל 8 מיליון שקלים שנגנבים. האם חיי אדם שווים 8 מיליון שקל? כי אחרי כל הסיסמאות הפופוליסטיות והסוציאליסטים הצדקנים, לחיי אדם יש מחיר, ומה לעשות, לרוב הוא יותר נמוך מ8 מיליון שקל. אז שלא תבין אותי לא נכון, יש לך נימוק כאן - אבל הוא צריך להיות ממוקם יותר גבוה ברשימה. (גם אם אין לו קשר לטענה "הומואים נמאסתם" שאתה מנסה להעביר כאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרוקאי עם שיער שחור ועיניים חומות שגר בשכונה בה יש רוסים מטומטמים שכל היום שותים, מעשנים, פורצים לחנויות ומפריעים לשכנים. אני מקבל לפעמים הערות מילדים עם טרנינג (האלה עם הפס בצד, כמובן), אבל הם מדברים ברוסית אז ממילא אני לא מבין. אני משתין עליהם בקשת כי ממילא בעתיד תפקידם יהיה לנקות את השתן שלא אצליח לכוון לאסלה במקום העבודה שלי.

האמת, הם מזכירים לי גרמנים. בלונדינים כאלה עם עיניים כחולות. הם כמו נאצים, רק שיכורים יותר.

אז אתה גבר מה אני יגיד לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפליה? הציבור מופלא בגלל ההתנהגות החולנית שלו, לא לא ההומוסקסואליות, אלא ההתנהגות שנגררת אחרי רגשי הנחיתות שלהם

דיי, הם כבר עברו את גבול הטעם הטוב, כשחבריו של אבא שלי לא התקבלו לעבודה עם שם המשפחה בוזגלו, מזרחי, ושלל שמות משפחה מזרחיים

הם פשוט שינו שם משפחה והתקבלו, יש אפליה לשלל מגזרים, ולא שמעתי על אבא שלי שעושה הפגנות, וגם לא חבריו

הוא עושה מעשים רציניים יותר, ההומולסביים נמאסו עם הניסיון לדחוף לי לפרצוף שהם צריכים לעניין לי תביצה

הם לא? מה הם מחפשים תצומת לב, הם לא מעניינים אותי, שיתחתנו, שיזדיינו , שיעשו מה שהם רוצים

שיקבלו גם איידס, מה איכפת לי מהם, לא מהם, לא מהערבים, לא מהשכנים שלו.

סתם הערה: אני אומנם לא הייתי כאן כדי לזכור את זה, אבל שמעתי יותר מפעם אחת על טענות רבות ומשונות של מזרחיים על אפליה ובטח ובטח שעל הפגנות(הפנתרים השחורים, נשמע מוכר?).

כמה קל לשכוח את העבר כשזה נוח לך וכבר קיבלת את מה שאתה רוצה...[br]פורסם בתאריך: 9.08.2009 בשעה 21:45:18

זוהמת המין האנושי בהתגלמותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם התחלנו.. מזרחי, לא מזרחי, רוסי, צ'רקסי, או אפילו אנשי מאדים-

לכל זה אין שום קשר לשום דבר, כל עוד אתה בנאדם. יש אידיוטים מפה ומשם, יש אנשים לתפארת מפה ומשם, אין טעם לדון בזה מפה ועד שנה הבאה.

וחזרה לנושא-

tazer, למרות שבהחלט עלתה תסיסה ציבורית בנושא והפרק שוב נפתח לדיון, זה לא סותר את העובדה שעשו מזה קרקס אחד גדול, ושחלק מנציגי הקהילה ההומולסבית רכבו על הגל, על הדרך, בשביל לנסות לנגן לכל אדם הגון במדינה הזו על המצפון. על חלק קטן זה עבד, את הרוב זה סתם עיצבן.

זה אכן מקרה שאין להמעיט בחשיבותו ויש לתת לו התייחסות הולמת, אבל לא מדובר במשבר לאומי קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוהמת המין האנושי בהתגלמותה.

מוזר, כשהבחור האוקראיני (ChrisBrown) התבטא ככה לא שמעתי אותך מצייץ.

ולעניין,

באמת יש תחושה של ניצול המוות ע"י הקהילה ההומו לסבית על מנת לקדם את האג'נדה שלה.

בעיני זה פסול, ולא בגלל שיש לי בעיה עם הקהילה הזו, ההיפך.

אני תומך במאבק שלהם, אבל במקרה הנ"ל היו צריכים להנמיך פרופיל לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...