הומואים נמאסתם - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הומואים נמאסתם

amir85

Recommended Posts

בקשר לכעס הציבור עליכם .....אם הייתם מתחשבים ביותר מ 50 % מהמדינה שיש להם זיקה כזאת או אחרת ליהדות ומבטלים את המצעד בירושלים אז הייתם זוכים בכמה נקודות קרידט

אבל אתם עקשנים ..מה אני אגיד לכם תעשו מה בא לכם ...לי אישית אין שום כעס עליכם ככה נולדתם וזה מה יש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראתי את הדיון, וכל פעם היתה הודעה שרציתי לצטט ולהגיב עליה...

בסוף ויתרתי, והחלטתי פשוט לכתוב שאני מסכים עם כל התגובות וכל הדוגמאות של שימי :smile1::yelclap:

נ.ב.

אני מסכים אפילו עם הציטוט בחתימה שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הבעיה. הבן אדם אמר לך שהוא מקבל הומואים, ולא אכפת לו לראות אותם ברחוב יד ביד מתנשקים ועוד.

כל מה שמפריע לו שבעצם צריך להפריע לכם זה שמצעדי גאווה לדעתו מדיפים המון ריח של דווקא דווקא ולאו דווקא מצעד רגיל ושמח.

אז על מה אתה אומר "חשיבה חשוכה"? הוא אמר שהוא לא מקבל אותך? הוא אמר שהוא נגעל מהומואים\לסביות?

לא. אז מספיק לשלוף כל פעם את המילים - "חשיבה חשוכה", "אנשים חשוכים", "אנשי האור". בהקשר הזה אלה שטויות.

הבין אותי אחד לאחד ועם כל הצער שבדבר הוא סטרייט. אני כנראה צריך ללמוד הומואית כדי שיבינו אותי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, סתם תנסה להיות פחות אטום. ::)

צאו מהסרט שמישהו שואל אותכם איפה ומתי לעשות מצעד גאווה או הפגנת מחאה או whatever

לא טוב לכם? תשארו בבית באותו היום, גם לי לא נוח עם הרבה דברים

אבל אני שמח שהמדינה שלי מספיק דמוקרטית כדי לתת את הזכויות הבסיסיות האלו למיעוטים שבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבין אותי אחד לאחד ועם כל הצער שבדבר הוא סטרייט. אני כנראה צריך ללמוד הומואית כדי שיבינו אותי :nixweiss:

אבל יש מילון הומואית-עברית-הומואית, מאת: אלכס טורובסקי.

איך אתה מסביר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני מגיב בפורום אבל התופעה הזאת נמאסה גם עליי.

לא ראיתי בחיים שלי ציבור שבזה שהוא עושה מצעדים מפגרים ומושך אליו תשומת לב רק בשביל להגיד/לבכות ולהראות כמה שהוא מיוחד מאחרים - מושך אליו אש מכל הקיצוניים שבחברה, ובצדק.

אתם שונים ? סבבה. תעשו במיטה מה שאתם רוצים, לא אכפת לי. אבל בין זה לבין שאני אראה כל שנה ויכוחים ותככים עם הערבים,דתיים,חילוניים וכל ציבור אחר שהתופעה הזאת של ה פלצנות מפריעה לו - זה מפריעה גם לי ולדעתי יש להפסיק את זה לעולם ועד. בלי מצעדים, בלי רעש תקשורתי, בלי דגלים צבעוניים, בלי שום סממן של התופעה.

שיחיו להם בשקט בלי למשוףך תשומת לב ולבכות בכל מקום כמה שהעולם רע.

ואני בכלל לא מדבר על הרצח שלאף אחד אין מושג למה הוא קרה עדיין וכולם ישר החליטו שזה בגלל הומופוביה. לכו תדעו, אולי זה נקמה אישית,אהבה נכזבת וכדומה. לא חסר אנשים שהרגו בגלל סיבות אלו גם במקרים אחרים כשחשבו שהסיבה היא מסויימת.

אה ויש לי חברים הומואים וידידות לסביות שמסכימות איתי ב100%. כל המוחצנות של אחוז מסויים מהציבור שלהן רק ממיטה עליהן צרות מאז ומעולם לדעתם.

תכלס

אתם רוצים שיקבלו אתכם, אז למה אתם רק עושים צרות, אתם רואים שזה לא עובד לחרדים.

הרי גם בשבילכם זה יהיה הרבה יותר קשה ומסובך לעשות בירושלים, אבל אם תעשו בת"א למי תפריעו? לאף אחד, מי יבוא ויפגין נגדם ויסכן את החיים שלכם? אף אחד

אבל אם אף אחד לא יבוא אז איך תכנסו לכותרות?

ובקיצור, אם אתם רוצים להפגין את הסטיות שלכם בירושלים ולא מעניין אתכם מאף אחד, אז גם אותי לא מעניין מה יקרה לכם, ואם עוד שבוע תהיה עוד עצרת כי עוד מישהו נרצח, אני לא אתפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים אנשים יכולים לחזור על אותו משפט "למה לא לעשות את המצעד בתל אביב?"

או שאנשים פה סובלים מבעיות קשות מאוד של הבנת הנקרא

או שהם פשוט לא קוראים תגובות וחוזרים אוטומטית על אותם תגובות שוב ושוב.

חשיבה של "אם תשבו בבית אף אחד לא יפגע בכם" היא חשיבה מעוותת, שמראה על אטימות וחוסר יכולת לקבל את השונה

אלכס, מפריע לך שהומואים עושים מצעד? בעסה לך

יש כאלו שמפריע להם אנשים שמדברים רוסית ברחוב, אז אם הם יפגעו ברוסים לא תדבר יותר רוסית ברחוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאני לא מדבר רוסית ליד אנשים שמבקשים לא לעשות זאת לידם כי זה מפריע להם (ולא אכפת לי למה, מפריע? אני מכבד ועובר לעברית!)

כך מצפים מהציבור התמים הזה לא לעשות פרובוקציות והם אכן, לא מבינים.

חברי ההומו שדיברתי איתו על התגובות פה לפני שעה ביקש להבהיר ש:

"לדעתי קרנם של המצעדים שייך לשנות ה-90 ושאפשר להיות הומו בלי להפריע לאחרים עם "הו תראו כמה אני גאה ואני שם פס עליכם". לדעתי כל העניין הזה רק פגע בנו וכל החגיגה עכשיו בתקשורת והאישי ציבור מדברים נגד התופעה זו ליצנות. ממה שאני רואה, חברים שלי שמתנהגים בלי החצנה, אלא פשוט חיים את החיים שלהם בשקט וללא רעש וצלצולים כמו בני זוג רגילים בכל הבניין, מקבלים כבוד. בניגוד לחברים שלי שיוצאים למצעדים, צובעים את המרפסת שלהם בדגלונים צבעוניים ובכוונה מתמזמזים מול הילדים של השכנים כי כולהם תקווה שגם הם הומואים בפוטנציה ומושכים אש ושנאה מכל השכנים".

ככה שיש הומואים שמדברים אחרת וכולי תקווה שהדעה תתפשט בקרב הקהילה שאחוז גדול ממנה הוא בוגר ומכבד אחרים.

אסכם דבריי במשפט אחד:

03-PS21-7~Respect-Posters.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלו שמפריע להם אנשים שמדברים רוסית ברחוב, אז אם הם יפגעו ברוסים לא תדבר יותר רוסית ברחוב?

מה זה קשור? האנשים שמדברים רוסית ברחוב עושים את זה דווקא בכוונה מתוך מטרה חד משמעית לעורר פרובוקציות ולפגוע ברגשות של אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור? האנשים שמדברים רוסית ברחוב עושים את זה דווקא בכוונה מתוך מטרה חד משמעית לעורר פרובוקציות ולפגוע ברגשות של אחרים?

זה נראה לך דווקא אבל זה בכלל לא המצב

אם זה היה דווקא זה יכל להיות פרובוקטיבי בירושלים, זה יכל לעבור בשכונות אחרות

אבל זה היה גם בירושלים כי הם גרים שם, זאת עיר הבירה של ומרכז השלטון שלה

הם לא דורשים ממך כלום, הם דורשים בעיקר מהמדינה זכויות בסיסיות.[br]פורסם בתאריך: 10.08.2009 בשעה 20:51:04

בדיוק כמו שאני לא מדבר רוסית ליד אנשים שמבקשים לא לעשות זאת לידם כי זה מפריע להם (ולא אכפת לי למה, מפריע? אני מכבד ועובר לעברית!)

כך מצפים מהציבור התמים הזה לא לעשות פרובוקציות והם אכן, לא מבינים.

אבל למה להפסיק פה? נבטל את המושג הפגנה כי הרי זה תמיד מפריע למישהו

תקפוץ להורים של גלעד שליט בפעם הבאה שהם יפגינו בירושלים ותגיד להם שאתה לא מסכים שצריך לשחרר אותו בכל מחיר ושיכבדו אותך ויפסיקו את ההפגנה

לגיטימי לא?

ציבור די גדול מהמדינה נפגע ע"י חקיקה ואתה אומר לו לשבת בשקט בבית

יש אנשים שלא מצליחים להבין את המושג דמוקרטיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר דמוקרטיה? אף אחד לא אומר שמבחינה חוקית אסור להם.

זה נכון שיש חוקים אבל לפעמים במציאות הם עושים בעיות וסותרים אחד את השני, ואת הדבר הזה מלמדים בשיעור הראשון באזרחות.

מה שהם רוצים לעשות זה לא מוסרי ואם הם מבקשים הבנה זאת ממש לא הדרך להשיג אותה.

זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, הפגנה של נכים זה מוסרי, הפגנה של הורים שכולים זה מוסרי, הפגנה של אמהות חד הוריות זה מוסרי

הפגנה של הומואים ולסביות? חס וחלילה, זה פשוט לא מוסרי.

אתה פשוט מצטרף לדעתם של אנשים חשוכים, חברי כנסת ושרים שרק מגבירים את הלגיטימציה לכל עניין המצעד

כרוניקה של הסתה ידועה מראש

נסים זאב, יולי 2002: במהלך שיחה עם זהבה גלאון: "את נותנת לגיטימציה ללסביות, יש לך עוזרות לסביות בלשכה"

נסים זאב, מאי 2003: "ביקור להקת טאטו יגרום לחורבן ולנזק מוסרי בלתי הפיך בקרב הנוער. אני קורא לכל מי שנשמות בני הנוער בארץ יקרות לו, למנוע את ההופעות"

נסים זאב, יולי 2003: "הומו, על פי ההלכה, גרוע מבהמה"

אלי ישי, יולי 2005: "הקרנת הסרט יוסי וג'אגר היא הטלת רפש וטומאה בילדי ישראל"

אלי ישי, פברואר 2006: "הומואים ולסביות הם אנשים חולים"

הרב דוד בצרי, פברואר 2006: "השלג יטהר הומוסקסואלים ממחלתם"

נסים זאב, פברואר 2007: "בגלגול הבא הומוסקסואלים יהיו שפנים"

נסים זאב, פברואר 2007: "אסור לנו לתת להם לשאת דגל כאילו דרכם היא דרך ראויה"

נסים זאב, יוני 2007: "הומואים - אנשים מסכנים וצריך לפקוח את עיניהם"

נסים זאב, יוני 2007: "מה זה הומואים אם לא זנות? אין לכם בושה"

נסים זאב, ינואר 2008: "לטפל בהומואים כמו בשפעת עופות"

נסים זאב, ינואר 2008: "הומואים מחדירים רעל לחברה"

נסים זאב, פברואר 2008: "ההומואים השמדה עצמית של החברה הישראלית"

שלמה בניזרי, פברואר 2008: "רעידות האדמה בארץ - בגלל ההומואים"

נסים זאב, מאי 2009: "הומואים ולסביות לא כשירים לאמץ"

נסים זאב, ראיון לקול ישראל: "לבער הזוהמה הזו מקרבנו - שלא נמצא עצמנו נגועים באיידס כמו מדינות אפריקה"

נסים זאב, אוגוסט 2009, על השלטים נגדו לאחר הטבח במרכז הנוער בתל אביב: "זו עלילת דם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי כבר יא בכיין, אף אחד לא עושה לכם דווקא. מי שהוא פה דווקא זה אתם.

מתי תבין, לאף אחד לא אכפת מכם. אתם רוצים "להיות הומואים ולסביות"? בכיף! תהיו! זה לא מפריע לאף אחד!

אבל למה אתם חייבים לזיין את השכל לכל העולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...