הומואים נמאסתם - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הומואים נמאסתם

amir85

Recommended Posts

לא זכור לי שדיברתי אליך, ואני גם לא אטרח לענות לך, שחס ושלום לא אדבק בטמטום.

לא נראה לי שאתה מבין את ההגדרה של פורום, אתה אולי לא דיברת אליי

אבל אני דיברתי אליך ובנוסף לכך, אני גם לא צריך רשות ממך לדבר.

לגבי הדבקות בטימטום, סוג המחלה בה אתה לוקה גרוע הרבה יותר, מדבק

הרבה יותר וכמובן חשוך מרפא.

בכל אופן, רק שתצא קצת מהסרט, אתה לא יותר יהודי מאף אחד אחר כולל אנשים שמוגדרים גויים לפי ההלכה.

אף אחד לא שם אותך כשופט להחליט על התערבות, הזדווגות התבוללות של עם ואתה לא מושיע אף אחד

אלא רק מעצים את השנאה.

בסופו של דבר, לגבי יהדותו של כל אחד אפשר למצוא 1001 ספקות, כך שבמקום להתעסק בעניינים של אנשים

אחרים, להחליט בשביל אחרים, תסתכל קצת במראה ותתעסק בעניינך והפסק לפשפש בציציות של אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביום שמרוב עצים אנחנו כבר לא רואים את היער, ביום שפשעה כנגד ציבור אחד מצטיר כחשוב יותר מפשעים אחרים

(ביום שבו תרבות הרטינג הזולה עם הריגושים הרגעים שלה התחילה להכיל אותנו ב"חדשות" )

מעבר לזה שעוד לא תפסו את הפושע (שבכלל יתכן והיו לו מניעים אחרים) אתה מתעלם משאר פשעי השינאה, שמתרחשים על בסיס יומי...

נראה שפה כמו בפוליטיקה צמחתם למפלגה מגזרית סיגנון שס.

ההומואים לא מפסיקים לבכות נגד אפלייה,ובינתיים מאשימים את הדתיים בלי להסס בכלל.

אני חושב שהם פשוט צריכים להוריד פרופיל,שיעשו מה שבא להם פה זה לא איראן,אבל לא ככה בפומבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מודרנית לא יכולה לחיות בלי הפליה שכן בחברה אין חוק האוסר דיקטטורה ואחד האלמנטים של דיקטטורה הוא מלחמה מתמדת מול אוייב מסויים.

כך עובדות רוב האוכלוסיות הדתיות הקיצוניות. זה למה תמיד ישנאו הומואים ולסביות.

אבל אני לא מבין מה הם עושים היום, הם אשכרה פונים לאנשים ששונאים אותם בבקשה להפוך את דעתם? קצת מוקדם לדעתי (והזוי לא פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמגילת העצמאות אין שום מעמד משפטי בישראל, זאת לא חוקה.

זה לא מונע ממך לחזור על זה בכל ת'רד.

גם בתיקון לחוק יסוד הכנסת, ששם כתוב כי לא תתמודד רשימה השוללת את קיומה של מדינת כ"מדינה יהודית ודמוקרטית".

מה בא לפני מה? יהודית ורק אז דמוקרטית. ואני לא אומר שיש חוקה או חיוב כלשהו אך זה נועד להראות

שהאופי היהודי של המדינה בא לפני האופי הדמוקרטי שלה (לא באופן טוטאלי ולא במקום).

וזה שוב לא קשור. בסופו של דבר מדובר פה בהשתלחות חסרת מעצורים נגד ציבור שלם כשעוד לא יודעים מי לחץ על ההדק.

בגלל זה אני אומר, תירגעו קודם. תנו למשטרה למצות את החקירה ולעצור את האשם.

אח"כ תדברו ותבלבלו את המוח. בסופו של דבר אתם פשוט מושפעים מהתקשורת שחרצה דינפ של כמה וכמה אנשים

על דפי עיתונים\אינטרנט, ועכשיו שכללה את עצמה ונחתה על מגזר שלם.

הכעיס אותי המאמר של מר גיא מרוז באתר NRG:

"אז עכשיו כן צריך להתייצב, לא לפחד ולהגיד בקול חזק שכל אותם חרדים הם-הם השקץ המשוקץ, ולפעמים בשעת כעס כה גדולה אפשר קצת להכליל. מזה לא מתים, מקסימום קצת נפגע האגו. אגב, זה עניין של דקות עד שיגיע הרב התורני שיכריז כי שפעת החזירים פרצה משום שלא נהרגו מספיק הומואים בטבח הנורא הזה. ראיינתי השבוע אימא שבנה יצא מהארון לפני שנים והיום היא תומכת בהורים אחרים כש"המהלומה" ניחתת עליהם."

דיבר על החרדים שקמו ודיברו נגד ההומואים, שאת זה עוד אני מקבל.

אבל בסוף המשפט: "מותר להכליל"? ביזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החתונה במדינת היא על פי ההלכה היהודית

שלא מתירה חתונה בין גוי ליהודי, ............

אכן, למרות שבמקור דת ( דין, מנהג) משה וישראל דווקא כוללים נישואים עם נשים זרות שאינן מבנות עמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, למרות שבמקור דת ( דין, מנהג) משה וישראל דווקא כוללים נישואים עם נשים זרות שאינן מבנות עמנו.

אתה מדבר על תקופה שבני ישבו בארץ. ולא הסתובבו בארצות זרות והייתה סכנה של מחיקת העם היהודי ע"י התבוללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בתיקון לחוק יסוד הכנסת, ששם כתוב כי לא תתמודד רשימה השוללת את קיומה של מדינת כ"מדינה יהודית ודמוקרטית".

מה בא לפני מה? יהודית ורק אז דמוקרטית. ואני לא אומר שיש חוקה או חיוב כלשהו אך זה נועד להראות

שהאופי היהודי של המדינה בא לפני האופי הדמוקרטי שלה (לא באופן טוטאלי ולא במקום).

זה לא משנה את העובדה שישראל היא דמוקרטית לפני יהודית דה פקטו

וכן, למרות שלא יודעים מי לחץ על ההדק עדיין יש גורמים חרדים שיש להם יד בדבר

חברי כנסת ושרים חרדים שהתבטאו בצורה חריפה נגד הקהילה, פשקווילים שהוצאו לפני כל מצעד גאווה הכשירו את השרץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...........הרצח הזה ראוי לגינוי, אבל בהחלט מוקדם לשפוט אם זה היה פשע שנאה או סתם רצח רנדומלי\פיגוע.

ויתרה מכך, ההשתלחות בציבור הדתי\חרדי עוד לפני שנתפס הרוצח היא ביזיון .....................

אכן, תנו למשטרה לעשות את עבודתה, בתקוה שבפעם זו היא אכן תעשה אותה.

ויש להבין (להבין, להבדיל מלהסכים או לעודד) שהפנית האצבע המאשימה כלפי הנהגת הציבור החרדי לפחות זה המופיע בתקשורת, היא ענין טבעי וסביר בהתחשב בהסתה ובהטפה להשמדה של אותם אלו שנטייתם המינית שונה, בהתחשב בעבר של נסיון רצח על רקע זה בירושלים שנבע מהסתה והטפה דומים. כאשר מישהו בעל סמיכה מופיע כרב ומטיף ברבים לסיים ה"בעיה" של קיום הומואים בדרך בה טופלה שפעת העופות (השמדת העופות) ברור מדוע מופנה כלפיו זרקור ההאשמה במקרה כזה.

בטוחני שלא היו עושים זאת אילו היה מדובר ברצח ברור ומכוון כלפי אדם ספציפי ולא ירי חסר אבחנה בציבור שהמכנה המשותף שלו הוא נטיה מינית. באמת קשה לך להבין מדוע כל כך רבים מזכירים את ההסתה הדתו-חרדית הזו?

[br]פורסם בתאריך: 9.08.2009 בשעה 19:42:42

^

מחזק.

זה רק מראה עד כמה בישראל אין דת יהודית, יש כת רבנית. ביום שיבעטו את הרבנות לעזאזל והיהדות תחזור לפעול עפ"י עקרונותיה, יהיה פה הרבה יותר טוב לכולם.

רק מוסיף את המלה "המקוריים" לאחר "עקרונותיה"

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 9.08.2009 בשעה 19:46:59

אתה מדבר על תקופה שבני ישבו בארץ. ולא הסתובבו בארצות זרות והייתה סכנה של מחיקת העם היהודי ע"י התבוללות.

נדמה לי, אלא אם כן בספר שלך כתוב אחרת, שמשה מעולם לא נכנס לארץ המובטחת אלא מת על הר נבו ומקום קבורתו לא ידוע עד היום.

יעקב (ישראל) נדד באיזור הרבה לפני כן. דתו שלו לא היתה דומה לעיוות ועבודת האלילים שהביאו כנופיית לבלרי הדת המכונה "רבנים" במאות האחרונות.

ולהגדרת "דת משה וישראל" אין קשר למקום ישובם של בני . אילו היו רוצים להתגונן בפני התבוללות לא היו כותבים "כדת משה וישראל" אלא ניסוח אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שיבעטו את הרבנות לעזאזל והיהדות תחזור לפעול עפ"י עקרונותיה, יהיה פה הרבה יותר טוב לכולם.

הרבנים בסופו של דבר ימותו ....אבל השולחן ערוך ומפרשיו ישאר אותו דבר ..ומי שיכפור בו לא יחשב לאורתודוקסי , אלא לכת אחרת ביהדות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפניית האצבע המאשימה כלפי הציבור החרדי היא טבעית, ומטומטמת. מכיוון שרוב הציבור מטומטם מעצם הגדרתו, הרי שזו תופעה לגיטימית וצפויה לחלוטין.

את רוב האנשים לא מעניינות העובדות, כי לפעמים צריך להפעיל טיפה את השכל כדי לנסות לראות את תמונת המצב הכוללת, וכשאין שכל (תופעה שכיחה ביותר בקרב ישראלים), אז מן הסתם אי אפשר גם להפעיל אותו.

למרות זאת, אני דווקא מסכים עם פותח הת'רד; כל מה שנאמר על הרצח, נכון. זה מזעזע, זה מתועב, זה נוראי. לא ברור לי, בתור בן אדם, איך מישהו יכול להוציא ולירות על אנשים חפים מפשע מטווח אפס. מילא אם הם היו נציגי מכירות או טלמרקטינג, אבל אפילו לא זה. סתם אנשים תמימים. אין הבדל בין מה שקרה לבין מחבל שמתפוצץ באוטובוס.

אבל, הפסטיבל התקשורתי שעשו מזה פשוט מוגזם ומגוחך, אשכרה לרקוד על הדם. במקום להתאבל בשקט, עשו מזה פסטיגל - מיטב האמנים, נשיא המדינה.. ומה השורה התחתונה? להגיד לכל הסטרייטים "אנחנו מסכנים ואתם שונאים אותנו, אתם צריכים להתבייש!".

מה, עכשיו אני צריך להרגיש אשם על זה שאיזה מטורף ירה בשני אנשים בתל אביב? או על זה שלא נותנים להם להתחתן בארץ? או על זה שיש הסתה נגדם בקרב הציבור החרדי?

הדבר היחיד שיש לי להגיד למארגני העצרת הזאת, זה "לכו תזדיינו" (ולא אכפת לי עם מי), וקחו את גישת ה-Holier than thou יחד אתכם.

מקפחים אתכם? והרי ידיעה שהגיעה זה עתה - המון אנשים לא יכולים להתחתן בארץ.

החרדים שונאים אתכם? סביר להניח שאותי הם שונאים לא פחות.

אולי אם תפסיקו לחיות בפראנויה שכולם שונאים אתכם ואתם הכי מסכנים בעולם, אנשים יתחילו להתייחס אליכם ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה את העובדה שישראל היא דמוקרטית לפני יהודית דה פקטו

וכן, למרות שלא יודעים מי לחץ על ההדק עדיין יש גורמים חרדים שיש להם יד בדבר

חברי כנסת ושרים חרדים שהתבטאו בצורה חריפה נגד הקהילה, פשקווילים שהוצאו לפני כל מצעד גאווה הכשירו את השרץ

במקרים מסוימים לא - נישואים ברבנות (רק יהודים). ויש מי שמתקומם נגד זה.

אני בעד הקמה של נישואים אזרחיים אבל גויים עם גויים ולא התבוללות.

אז עכשיו התבטאויות זו הוכחה לאשמה? אז חצי מדינה הייתה צריכה להיעצר על התבטאות נגד ערבים ועוד.

"הכשירו את השרץ", אתה מקשיב למה שאתה אומר בכלל? אתה יודע איזה שרץ? לאיזה חרדים יש יד בדבר?

ואם היורה הוא חילוני ששונא חרדים ולא שומע אותם, אז מה? מה תגיד אז? מי הכשיר את השרץ?

הדעות הקדומות נוטפות ממך. פוסל במומו פוסל.

נדמה לי, אלא אם כן בספר שלך כתוב אחרת, שמשה מעולם לא נכנס לארץ המובטחת אלא מת על הר נבו ומקום קבורתו לא ידוע עד היום.

יעקב (ישראל) נדד באיזור הרבה לפני כן. דתו שלו לא היתה דומה לעיוות ועבודת האלילים שהביאו כנופיית לבלרי הדת המכונה "רבנים" במאות האחרונות.

ולהגדרת "דת משה וישראל" אין קשר למקום ישובם של בני . אילו היו רוצים להתגונן בפני התבוללות לא היו כותבים "כדת משה וישראל" אלא ניסוח אחר.

אני תוהה אם קראת מה רשמתי ואם הבנת. אתה דיברת על במקור דת משה וישראל, משמע - מתקופת משה, הר סיני

ואחר כך בתוך ארץ כנען. אני לא יודע כל כך מה היה אז, אני מוכן לברר לגבי נישואים של גבר עם נשים נוכריות.

בהנחה וזה נכון, יש הסבר פשוט מכיוון שעם היה מלוכד אחרי 40 שנה במדבר ולא כפר (היה ראוי להיכנס לארץ).

אתה אפילו לא יכול להתחיל להשוות בין הזמן הזה לזמן ההוא. מה לעשות, שהיום הרבה יהודים נישאים לנשים לא יהודיות

וההפך, וזה חבל. כך בדיוק ימחק עם מהעולם. לכן חשוב לשמור על נישואי יהודי-יהודייה ולא לתת יד להתבוללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...