הומואים נמאסתם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הומואים נמאסתם

amir85

Recommended Posts

אתה אפילו לא כיוונת לנקודה הנכונה

רק מראה על הצורך לדחוף לי דברים שהוצאו מהקשרם

עם הומואים אין לי בעיה, העיקר שיהיו יהודים

עם גויים כן, למעשה גם איתם לא תיהיה לי בעיה , כל זמן שנישואים איתם ישארו אסורים על פי חוק

זאת על מנת למנוע התבוללות, שכבר שנים שהעלימה מהעם שלנו מליוני יהודים

מי אמר שאתה יהודי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל אפלייה היא אפלייה, וכל רדיפה היא רדיפה - אבל אתה שוכח הבדל אחד קטן: גם מישהו שיש לו משהו מאוד עמוק ועקרוני נגד רוסים (או כל קבוצת מוצא אחרת, אני אשתמש בקבוצה זו לצורך דוגמה בלבד), הוא לא יגיד להם "תפסיקו להיות רוסים" - כי זה לא משהו שאפשר לשנות ועל זאת כולם מסכימים. קבוצת ההומוסקסואלים (משני המינים) שונה במובן שלדעת חלק מהאוכלוסיה אין לה בכלל זכות קיום מחוץ לארון, ולדעת חלק אחר אין לה זכות קיום בכלל - אם תרצו, תשוו את זה לאיסור גורף על דיבור בשפה הרוסית או נשיאת השם "אלכס", כי "זה לא טבעי" (במדינת ישראל).

ועוד דבר קטן: נראה לי שאני אארגן לעצמי חולצה עם הכיתוב "דתיים נמאסתם". MATTEO, לך תחפש את החברים שלך בישיבה. גם לי לא תהיה בעיה עם אנשים כמוך ברגע שיאסרו עליכם לקבוע חוקים לשאר אזרחי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אפילו לא כיוונת לנקודה הנכונה

רק מראה על הצורך לדחוף לי דברים שהוצאו מהקשרם

עם הומואים אין לי בעיה, העיקר שיהיו יהודים

עם גויים כן, למעשה גם איתם לא תיהיה לי בעיה , כל זמן שנישואים איתם ישארו אסורים על פי חוק

זאת על מנת למנוע התבוללות, שכבר שנים שהעלימה מהעם שלנו מליוני יהודים

דת זה משהו פרטי שעושים בבית. מה שאתה אומר זה שצריך לכפות אותה על כל האזרחים, גם כאלו שלא מאמינים בדת או באלוהים, שזה בדיוק כפיה דתית.

אתה צריך לזכור שהמדינה הזאת היא קודם כל דמוקרטית ואחר כך יהודית. אם יום אחד נהפוך ל"דמוקרטיה דתית" סטייל איראן זה יהיה בגלל אנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אפלייה היא אפלייה, וכל רדיפה היא רדיפה - אבל אתה שוכח הבדל אחד קטן: גם מישהו שיש לו משהו מאוד עמוק ועקרוני נגד רוסים (או כל קבוצת מוצא אחרת, אני אשתמש בקבוצה זו לצורך דוגמה בלבד), הוא לא יגיד להם "תפסיקו להיות רוסים" - כי זה לא משהו שאפשר לשנות ועל זאת כולם מסכימים. קבוצת ההומוסקסואלים (משני המינים) שונה במובן שלדעת חלק מהאוכלוסיה אין לה בכלל זכות קיום מחוץ לארון, ולדעת חלק אחר אין לה זכות קיום בכלל - אם תרצו, תשוו את זה לאיסור גורף על דיבור בשפה הרוסית או נשיאת השם "אלכס", כי "זה לא טבעי" (במדינת ישראל).

ועוד דבר קטן: נראה לי שאני אארגן לעצמי חולצה עם הכיתוב "דתיים נמאסתם". MATTEO, לך תחפש את החברים שלך בישיבה. גם לי לא תהיה בעיה עם אנשים כמוך ברגע שיאסרו עליכם לקבוע חוקים לשאר אזרחי המדינה.

עכשיו הבנתי הכל, אתה אידיוט ואתה מגיב לי בצורה מקובעת כי אתה חושב שאני דתי

רק מראה שאתה גזען לא פחות, למעשה בזה הרגע אין טעם לקרוא את התגובות שלך

אגב לידע כללי, לא חסרות הפגנות, הצהרות, ושלל דרכי התבטאות תחת הססמאות חרדים/דתיים נמאסתם.

אתה פשוט בכיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכרגיל, בו ברגע שמישהו מזכיר שאין סיבה לתת לדתיים (או לבעלי השקפת עולם דתית. מר matteo, אתה מכיר הרבה חילונים שמה שמטריד אותם בחיים זה ההבדל בין יהודי "טהור" לגוי?) לקבוע עבור שאר המדינה, הוא ישר מוקע כגזען וכשונא דתיים. אני אכתוב את זה שוב, במיוחד בשבילך:

גם לי לא תהיה בעיה עם אנשים כמוך ברגע שיאסרו עליכם לקבוע חוקים לשאר אזרחי המדינה.

וכן, "חוקים" זה גם עם מי מותר או אסור להתחתן, לשכב או להיות בקשר רומנטי (כל עוד היחסים בהבנת ובהסכמת שני הצדדים, כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לפעמים אני חושב שאנשים כמוך הם פשוט אידיוטים

לא אני, ולא 99.9 אחוז מחברי לתיכון בעבר, ולא חברי לעבודה

לא היינו עושים כאלו מעשים

למעשה, כמות ההומופובים שיצא לי להכיר ניתן להספר על יד אחת

וגם הם היו שפויים דייו כדי לא לפגוע ולו בציפורן בהומואים

ההומואים כנראה מספיק אידיוטים לא להבין את זה

כמות השונאים אותם לא גדולה, לא כמו האפליה של המזרחים לדוגמא

האנשים המסוכנים ביותר להומואים הם : נאו נאצים, שבכל מקרה הם מסוכנים לשלל ציבורים

אנשים סטייל חרדים חולי נפש(מעטים) שהם בכל מקרה לא בטווח פגיעה בהומואים

וההומואים עצמם, שמלבים את השנאה כלפי הציבור שלהם בכל הזדמנות

:xyxthumbs:

[br]פורסם בתאריך: 9.08.2009 בשעה 11:31:06

נ.ב. חברה בבקשה בלי מלחמות דת, בשביל זה יש בפורום נושא דת ואמונה אתם מוזמנים להשתלח שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב שאתם מדברים מהצד מבלי שיש לכם בכלל מושג ממה שהולך למי שהומו או לסבית..

אם אתה חושב שהשנאה כלכך קטנה יש לך טעות גדולה... קל לשפוט דברים מבחוץ אבל כל עוד אתה לא נכה אתה לא

תדע איך נכה מרגיש ואיזו הפליה יש כלפיו, כל עוד אתה לא שמן אתה לא תדע איך הסביבה מתייחסת אליו! אפילו שמבחינתך כולם מקבלים שמנים!

אפילו עשו עליהם תוכנית.. בו נגיד - שמנים נמאסתם! נשמע הגיוני? לא.

אם היו רוצחים אטיופים בגלל שהם אטיופים תאמין לי שהיה בלגן תקשורתי דומה..

אם היו רוצחים חרדי בגלל שהוא חרדי היית רואה כאוס מטורף של שריפות פחים והפגנות זעם גדולות שהמשטרה הייתה צריכה להתמודד..

אבל אותנו? רצחו לנו! מה עשינו? עשינו עצרת.. הפגנו באלימות? הרסנו דברים? לא.. אז ממה נמאס לך בדיוק?

אני לא יודע מה יותר מיותר.. ההודעה שלך או הטפשות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב שאתם מדברים מהצד מבלי שיש לכם בכלל מושג ממה שהולך למי שהומו או לסבית..

אם אתה חושב שהשנאה כלכך קטנה יש לך טעות גדולה... קל לשפוט דברים מבחוץ אבל כל עוד אתה לא נכה אתה לא

תדע איך נכה מרגיש ואיזו הפליה יש כלפיו, כל עוד אתה לא שמן אתה לא תדע איך הסביבה מתייחסת אליו! אפילו שמבחינתך כולם מקבלים שמנים!

אפילו עשו עליהם תוכנית.. בו נגיד - שמנים נמאסתם! נשמע הגיוני? לא.

אם היו רוצחים אטיופים בגלל שהם אטיופים תאמין לי שהיה בלגן תקשורתי דומה..

אם היו רוצחים חרדי בגלל שהוא חרדי היית רואה כאוס מטורף של שריפות פחים והפגנות זעם גדולות שהמשטרה הייתה צריכה להתמודד..

אבל אותנו? רצחו לנו! מה עשינו? עשינו עצרת.. הפגנו באלימות? הרסנו דברים? לא.. אז ממה נמאס לך בדיוק?

אני לא יודע מה יותר מיותר.. ההודעה שלך או הטפשות שלך.

כן כן, כמו שחשבתי, ברברן.

יש לך איזו שהיא הוכחה לכך שנרצחו שם על רקע גזעני? ואם כן, ידוע לך בכלל מול מי להפגין? אולי הרוצח הינו מקבוצה קיצונית שאגב קיימת בכל מדינה בעולם קרי נאו נאצי

ואין דבר בעניין שניתן לעשות כנגד זה? או שמא בכלל זה היה הומו פגוע, או אחד שהקהילה פגעה בו ורצה לנקום. פה מגיעה הנקודה שמרגיזה, סתם עצרת, כי פשוט להומוים נוח

לדחוף לציבור "אנחנו הומוים ואנחנו כאן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דת זה משהו פרטי שעושים בבית. מה שאתה אומר זה שצריך לכפות אותה על כל האזרחים, גם כאלו שלא מאמינים בדת או באלוהים, שזה בדיוק כפיה דתית.

אתה צריך לזכור שהמדינה הזאת היא קודם כל דמוקרטית ואחר כך יהודית. אם יום אחד נהפוך ל"דמוקרטיה דתית" סטייל איראן זה יהיה בגלל אנשים כמוך.

זו טעות חבר. המדינה הזאת היא מדינה יהודית ודמוקרטית. והמילה דמוקרטיה אינה מופיעה בהכרזת העצמאות אפילו פעם אחת.

מעבר לזה לא אומר מילה.

הרצח הזה ראוי לגינוי, אבל בהחלט מוקדם לשפוט אם זה היה פשע שנאה או סתם רצח רנדומלי\פיגוע.

ויתרה מכך, ההשתלחות בציבור הדתי\חרדי עוד לפני שנתפס הרוצח היא ביזיון שאין כדוגמתו. ועם כל הכבוד, כל מי שפצה

פה בעניין הזה ותמך בהשתלחות צריך להתבייש בעצמו.

אז חבר'ה, תרגיעו קצת. תנו למשטרה לעשות את העבודה שלה ולתפוס את הרוצח. אח"כ תחוו דעה.

מפנה אתכם לקטע סטנד אפ של כריס רוק שנקרא never scared - גשו לקטע על ליברלים ושמרנים

תפתחו את הראש תקשיבו תנו לזה להתגלגל בראש ואז תקבעו את דעתכם (במיוחד לא לפני שבכלל תפסו רוצח וגילו מניע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו טעות חבר. המדינה הזאת היא מדינה יהודית ודמוקרטית. והמילה דמוקרטיה אינה מופיעה בהכרזת העצמאות אפילו פעם אחת.

מעבר לזה לא אומר מילה.

ולמגילת העצמאות אין שום מעמד משפטי בישראל, זאת לא חוקה.

זה לא מונע ממך לחזור על זה בכל ת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן, כמו שחשבתי, ברברן.

יש לך איזו שהיא הוכחה לכך שנרצחו שם על רקע גזעני? ואם כן, ידוע לך בכלל מול מי להפגין? אולי הרוצח הינו מקבוצה קיצונית שאגב קיימת בכל מדינה בעולם קרי נאו נאצי

ואין דבר בעניין שניתן לעשות כנגד זה? או שמא בכלל זה היה הומו פגוע, או אחד שהקהילה פגעה בו ורצה לנקום. פה מגיעה הנקודה שמרגיזה, סתם עצרת, כי פשוט להומוים נוח

לדחוף לציבור "אנחנו הומוים ואנחנו כאן".

אם אנשים לא היו מהללים את הרוצח, ואם הקהילה לא הייתה מקבלת אייומים שיזרקו עליהם רימונים בעצרת.. אולי הייתי מנסה להבין אותך.

אבל כנראה שאין עם מי לדבר.. אם חס וחלילה מישהו היה נכנס לבית שלך ויורה בך ועושה אותך נכה -רק בגלל שאתה יהודי- לא היית מדבר ככה והכאב היה מלווה אותך עד יומך האחרון.. כמו שאמרתי למי שלא כאב לא איכפת, השבע לא מבין את הרעב..

אני אגיד לך מה עוד מציק-

כשמישהו בא אליך ואומר לך "אני מקבל אותך" הוא עושה לי טובה? אני צריך להגיד לו תודה?!

כשזה יהיה מובן מאילו אני אצטרף אליך ואגיד "הומואים נמאסתם" כי לא יהיה צריך את כל זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי הכל, אתה אידיוט ואתה מגיב לי בצורה מקובעת כי אתה חושב שאני דתי

רק מראה שאתה גזען לא פחות, למעשה בזה הרגע אין טעם לקרוא את התגובות שלך

אגב לידע כללי, לא חסרות הפגנות, הצהרות, ושלל דרכי התבטאות תחת הססמאות חרדים/דתיים נמאסתם.

אתה פשוט בכיין.

דתי? מי אמר שאתה יהודי בכלל?

איפה הקבלות? מי שמך שופט על תערובת

הגזע היהודית? אותך ושל כל רבני השקר שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שדיברתי אליך, ואני גם לא אטרח לענות לך, שחס ושלום לא אדבק בטמטום.

אם אנשים לא היו מהללים את הרוצח, ואם הקהילה לא הייתה מקבלת אייומים שיזרקו עליהם רימונים בעצרת.. אולי הייתי מנסה להבין אותך.

אבל כנראה שאין עם מי לדבר.. אם חס וחלילה מישהו היה נכנס לבית שלך ויורה בך ועושה אותך נכה -רק בגלל שאתה יהודי- לא היית מדבר ככה והכאב היה מלווה אותך עד יומך האחרון.. כמו שאמרתי למי שלא כאב לא איכפת, השבע לא מבין את הרעב..

אני אגיד לך מה עוד מציק-

כשמישהו בא אליך ואומר לך "אני מקבל אותך" הוא עושה לי טובה? אני צריך להגיד לו תודה?!

כשזה יהיה מובן מאילו אני אצטרף אליך ואגיד "הומואים נמאסתם" כי לא יהיה צריך את כל זה..

נו בכבוד, תן לי משהו שיאיר את פני, תראה לי אם יש ציבור גדול, ולא כמה אידיוטים קריא הבחור ההוא מהת'ראד לפני כמה ימים ששונא הומוים

שהלל את הרצח,אל תביא לי בחור חולה נפש ותקיש על מדינה שלמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שדיברתי אליך, ואני גם לא אטרח לענות לך, שחס ושלום לא אדבק בטמטום.

תכלס הוא שאל שאלה מאוד מעניינת ונכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...