הומואים נמאסתם - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הומואים נמאסתם

amir85

Recommended Posts

בדיוק עברתי על הכתבה על עצרת הגאווה שהייתה אתמול בכיכר רבין (בטוח ששמת לב כולם שידרו את זה)

ובמקרה נתקלטי בכתבה מקושרת על מפגין דתי שעוכב בהפגנה כשהייתה לו חולצה עם הכיתוב שנכנס לכותרת.

עכשיו אני לא אתיחס עליו, אבל הכיתוב על החולצה "הומוים נמאסתם" הזאת פגעה בול במה שעבר לי באותו רגע בראש...

הקהילה דורשת, מעשים, והכתבה מלאה ביציאות בסגנון:

"אנו רוצים שמערכת החינוך תכניס מערך הסברה עם תכנים נגד הומופוביה.

"צריך לראות האם הורים דורשים מבתי הספר ומהמורים לדבר על הנושא, האם מקומות עבודה מבינים את מחוייבותם לסוגיה".

ועד כדי 'להשיב את תחושת הביטחון לקהילה' ...

כאילו חלאס, מה קרה !! קצת פרופוציות רבותי !! אני מבין שכבר לא מעניין אף אחד מתי דודו תופז הלך לחרבן אז צריך משהו חדש..

אז נכון היה רצח, זה מצער זה נורא, אבל אם כבר מדברים על זה שכולנו שווים אז בואו נכנס לפרופורציות

מידי יום :

50 אנשים נרצחים, נהרגים או נגרמת להם חבלה חמורה.

10 (אני מנחש נשים) נפגעות מעברות מין חמורות (אונס, בעילה וכו..)

20 ילדים מותקפים, נחבלים, מותקפים מינית כאשר שליש זה בתוך המשפחה ...

75 עברות כנגד קשישים

680 עבירות רכוש

וכן הלאה וכן זה קורה ביום ואלו רק המקרים הקשים יותר שמדווחים ומטופלים.

אז אם כל הכבוד, הומוים ממש לא מענינים אותי, אם כבר מערכת החינוך זועקת לטפל בבעיית האלימות בבתי הספר בעברינות נוער, מקומות שאי אפשר לצאת אחרי שעה מסוימת, מקומות שתקיפה זאת רק שאלה של מתי, קבוצות שבאמת איבדו את תחושת הביטחון שלהם, נשים מוכות ומי פאקינג לא !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביום שמרוב עצים אנחנו כבר לא רואים את היער, ביום שפשעה כנגד ציבור אחד מצטיר כחשוב יותר מפשעים אחרים

(ביום שבו תרבות הרטינג הזולה עם הריגושים הרגעים שלה התחילה להכיל אותנו ב"חדשות" )

מעבר לזה שעוד לא תפסו את הפושע (שבכלל יתכן והיו לו מניעים אחרים) אתה מתעלם משאר פשעי השינאה, שמתרחשים על בסיס יומי...

נראה שפה כמו בפוליטיקה צמחתם למפלגה מגזרית סיגנון שס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שמרוב עצים אנחנו כבר לא רואים את היער, ביום שפשעה כנגד ציבור אחד מצטיר כחשוב יותר מפשעים אחרים

(ביום שבו תרבות הרטינג הזולה עם הריגושים הרגעים שלה התחילה להכיל אותנו ב"חדשות" )

מעבר לזה שעוד לא תפסו את הפושע (שבכלל יתכן והיו לו מניעים אחרים) אתה מתעלם משאר פשעי השינאה, שמתרחשים על בסיס יומי...

נראה שפה כמו בפוליטיקה צמחתם למפלגה מגזרית סיגנון שס.

כמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חסר לך מיעוטים אתנים ודתיים בארץ ::)

מה אתה חושב שזה שמגיעה מקרה אחד לחדשות כמו של של הנאו נאצים זה אומר שזה מיוחד?

יש לך מושג כמה קבוצות כאלה יש שפשוט הולכים ברחובות ומחפשים אנשים לפרק אותם רק כי יהודים,ערבים, חרדים, עולים, רוסים, עובדים זרים ומי לא??

אני זוכר פה הייתה קבוצה שהיה להם קטע נגד רוסים היו כל הזמן הולכים עד ל"אזור הרוסי" או מחפשת אותם במועדנים, לא אבל זה סתם קצת אלימות, אלא אם כן אולי אחד הרוסים היה הומו ?

נ.ב. לא חובה לצטט הודעה שקודמת לשלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפליה? הציבור מופלה בגלל ההתנהגות החולנית שלו, לא לא ההומוסקסואליות, אלא ההתנהגות שנגררת אחרי רגשי הנחיתות שלהם

דיי, הם כבר עברו את גבול הטעם הטוב, כשחבריו של אבא שלי לא התקבלו לעבודה עם שם המשפחה בוזגלו, מזרחי, ושלל שמות משפחה מזרחיים

הם פשוט שינו שם משפחה והתקבלו, יש אפליה לשלל מגזרים, ולא שמעתי על אבא שלי שעושה הפגנות, וגם לא חבריו

הוא עושה מעשים רציניים יותר, ההומולסביים נמאסו עם הניסיון לדחוף לי לפרצוף שהם צריכים לעניין לי תביצה

הם לא? מה הם מחפשים תצומת לב, הם לא מעניינים אותי, שיתחתנו, שיזדיינו , שיעשו מה שהם רוצים

שיקבלו גם איידס, מה איכפת לי מהם, לא מהם, לא מהערבים, לא מהשכנים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כאן בדיוק טמונה הבעיה - הם לא יכולים להתחתן. וזו בדיוק הסיבה שהם מפגינים.

גם יהודי וגוי לא

אז? שילכו לקפריסין

[br]פורסם בתאריך: 9.08.2009 בשעה 10:40:37

מחמת הספק שאתה לא טרול אני אענה בת'ראד הזה.

רק תזכיר למשטרה בבקשה בפעם הבא שאתה הולך לקניון ושמונעים ממך כניסה לשירותים כיוון ש... לא יודע, נניח -הגבות שלך מחוברות- ולא נותנים בקניון הזה לחלאות שהגבות שלהם מחוברות להשתמש במתקני השירותים, שהם- השוטרים היקרים לא צריכים לבזבז את זמנם היקר על שטויות כאלה. שאף על פי שהדבר מפריע לך ברמה האישית, די משפיל אפילו היית אומר, אף על פי שנפגעת והפלו אותך לרעה על לא עוול בכפך- שיזדרזו להכנס לניידות שלהם למנוע איזה רצח חמור או אונס.

אח"כ, אחרי שיסיימו עם עם הרוצחים והאנסים והאנשים הרעים שלא מצייתים למשמרות הבטיחות והכל שקט בארץ- שלא ישכחו לטפל בבעיה הקטנה שלך שבגללה אתה סוחב קטטר למסע קניות בקניון. זה הכל עניין של סדר עדיפויות.

כמובן, שאם במהלך הזמן מתברר שמניעת כל אותם מקרי הרג ואונס ואי ציות למפקדי צוות הינה מהלך אשר לוקח הרבה יותר מדי זמן, שנים אפילו, ובמהלך אותו זמן דעת הרחוב לגבי אנשים עם גבות מחוברות הולכת ומחמירה ועכשיו נניח זורקים עליך אבן חדה פה ושם בדרכך לקניון עם הקטטר שלך, אז כמובן ובכפוף למידת החמרת הפשע נגדך- ראוי לשקול מחדש את התעדוף ואולי להקפיץ את המקרה הספציפי שלך בראש סדר העדיפויות.

בכל מקרה לא לטפל במקור הבעיה, כמובן- בורות, פחד וחוסר סובלנות. בזה מטפלת רק משטרת הפורומים חבר.

לא יודע, לפעמים אני חושב שאנשים כמוך הם פשוט אידיוטים

לא אני, ולא 99.9 אחוז מחברי לתיכון בעבר, ולא חברי לעבודה

לא היינו עושים כאלו מעשים

למעשה, כמות ההומופובים שיצא לי להכיר ניתן להספר על יד אחת

וגם הם היו שפויים דייו כדי לא לפגוע ולו בציפורן בהומואים

ההומואים כנראה מספיק אידיוטים לא להבין את זה

כמות השונאים אותם לא גדולה, לא כמו האפליה של המזרחים לדוגמא

האנשים המסוכנים ביותר להומואים הם : נאו נאצים, שבכל מקרה הם מסוכנים לשלל ציבורים

אנשים סטייל חרדים חולי נפש(מעטים) שהם בכל מקרה לא בטווח פגיעה בהומואים

וההומואים עצמם, שמלבים את השנאה כלפי הציבור שלהם בכל הזדמנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך, אז גם הגויים צריכים להפגין.

זה שקבוצה אחת שותקת לא אומר שכולם צריכים להתקפל.

החתונה במדינת היא על פי ההלכה היהודית

שלא מתירה חתונה בין גוי ליהודי, ולא בין שני בני אותו המין

זה בעייתי לך? אתה מוזמן לנסות לחוקק אחרת ולקדם את המפלגה שלך, זוהי הדמוקרטיה

אם המדינה שלנו היא מדינה יהודית, ואנו רוצים לשמר אותה כ"בית ליהודים" , מוטב שזה ישאר ככה

אני לא היתי מכניס למדינת גוים מלכתחילה , אבל זה כבר סיפור אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מכניס לרשימה של "לא להכניס לארץ" גם את עדות המזרח,

למה לא?

גויים, הומואים ועדות המזרח, משהו עושה את עדות המזרח למיעוט פחות

שנוא שהוא מעל גירוש מהארץ?

אתה אפילו לא כיוונת לנקודה הנכונה

רק מראה על הצורך לדחוף לי דברים שהוצאו מהקשרם

עם הומואים אין לי בעיה, העיקר שיהיו יהודים

עם גויים כן, למעשה גם איתם לא תיהיה לי בעיה , כל זמן שנישואים איתם ישארו אסורים על פי חוק

זאת על מנת למנוע התבוללות, שכבר שנים שהעלימה מהעם שלנו מליוני יהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על אפליה ואתה מדבר על חוליגנים שהולכים מכות... לא אותו דבר

חוליגנים? אני מבין, קבוצה שספציפית מחפש רוסים היא חוליגנים, אבל אם הם ספציפית היו מחפשים הומוים :o אז אלו פשעי שינאה ואלו היו עברינים, אנשים חשוכים, ממדינות העולם השלישי, סרטן שיש להוקיעו, משהו שיש לטפל, תפעה שיש להשמיד!! מזל שהם סתם פירקו כמה רוסים ::)

מעבר זה אין צורך לעשות פה סלט, אנחנו דיברנו על הרצח אבל לא חשוב, בנוגע להפליה התשובה זהה לחלוטין , יש לנו מספיק מיעטים אתנים ולפי חומרה של המצב בציבור כזה או אחר, אז אתה צריך לעמוד בטור

אבל זה לא מפריעה לציבור הקטן אבל מאוד מאוד קולני שלכם לנסות ולהציג את עצמכם כמקרה מיוחד לטובה בו בזמן שאתם טוענים לשווין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...