חבר שלי קנה מחשב חדש ויש לו בעיה בלוח אם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר שלי קנה מחשב חדש ויש לו בעיה בלוח אם

jcdenton1

Recommended Posts

חבר שלי בדיוק אתמול קנה מחשב וישר כשהוא העלה אותו הייתה בעיה והמחשב חיפש את כונן הדיסקטים ולא מצא ואז חיפש קובץ P4P800

וגם היה רשום משהו עם הביוס משהו כזה:

BAD checksum. משהו כזה אני לא זוכר קיצר בשביל שהמחשב שלו יעלה הוא צריך לשים את הדיסק של הלוח אם בסידי ואז הוא עושה מן דבר כזה Flashing... ואז אומר לכבות את המחשב וככה פעמיים ואז הוא סוף סוף עולה ואז הוא אומר לי Overcloacking faild ואז הוא אומר ללחוץ על F1 כדי להיכנס לביוס ולסדר שם משהו או F2 ולהמשיך רגיל לווינדוס...עכשיו ישר כשהפעלתי את המחשב לא יכולתי ממש לשים לב אבל המחשב פעל די לאט ואז ראיתי שהמעבד עומד רק על 1200 מגהרץ כשהמעבד שלו זה 2.4C!

איך אני יכול לסדר את זה אם אפשר לסדר? אם אתם רוצים שאני יכתוב יותר בפירוט על כל ההודעות שהוא כותב לי אז אין לי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה מ pch

והפיתרון שנתת הוא קצת שקוף, הוא לא רוצה עכשיו לחכות לעוד חלק שלושים וחמש שנה שיגיע הוא רוצה לתקן את החרא הזה ואני דיי בטוח שזה קשור לביוס :\

פשוט המילה ביוס הופיעה ביותר מידי הודעות מוזורות ביחד עם הצירוף מקולקל :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, המחשב חדש. אם יש לו כבר עכשיו בעיה בביוס, אתה צריך לקבל משהו תקין ללא בעיות.

אתה רוצה לטפל בזה בעצמך? בבקשה... זאת העצה שלי ואני חושב שהיא הכי טובה. כמובן שמי שיודע את הפיתרון יכול לפתור לך את זה אבל אני לא הייתי מסתכן במקומך... לך תדע מה עוד לא בסדר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I suggest you clear the CMOS using the clear CMOS jumper on the board (check the manual to see where it is and how you do it).

After you reset it you will load the default settings, then just configure everything in the properly.

Also like Amiram said, to get the CPU to run at 2400 mhz change the FSB to 200 instead of 100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הג'אמפר של ניקוי הביוס נמצא ממש מעל החיבור IDE של ה רייד (בצבע כחול) לפני שאתה בכלל נוגע שם תנתק את המחשב מרשת החשמל - זה חובה אני כמעט שרפתי את הלוח בגלל שלא ניתקתי מהחשמל !!

אח"כ כנס לביוס ואז לתפריט מתקדם --> על הראשון תלחץ ENTER ותכוון את הערך השני ל 200

זה חייב לפתור את הבעיה

זה ההסבר של Armageddon במילים פשוטות

אבל הכי טוב , קח את המחשב לחנות כדי שלא תהיה להם סיבה אח"כ לא לטפל לך בלוח חס וחלילה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות אבל הבעיה היא שכשאני נכנס לביוס כל ההגדרות שם נכונות יעני הבאס הוא 200 והכל ואז כשזה מפעיל את המחשב זה אומר לי OVERCLOCKING FAILED ואומרים לי להכנס לביוס כדי לתקן את ההגדרות. אם אני נכנס אז אני רואה כמו שאמרתי לכם, כל ההגדרות נכונות ואם אני עושה F2 כדי להמשיך לווינדוס אז הוא כאילו משנה לי את הבאס ל-100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בחוברת איך עושים את זה אבל הם גם אמרו לי להוציא את ה-BATTARY או משהו ואין לי מושג איך עושים את זה ואני מפחד לעשות שטויות :-[

היום אני וחבר שלי נתקשר לחנות ונגיד להם, כנראה חבר שלי יהיה צריך להחליף לוח :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לדאוג - תנתק תמחשב - תמצא את הבטריה (בטריה קטנה כסופה ועגולה) תוציא - תכניס וזהו !!!

מחברים ומדליקים - אבל לפי מה שאמרת אני חושב שאתה חייב ללכת לחנות :( SORRY ;)

----------------------------------------------------- תוספת ---------------------------------------------------------

דרך אגב בחוברת של הלוח תמיד יש הסבר מדויק עם תצלום ככה שזה צריך להיות פשוט לכל מי שיודע לקרוא ובעל חוש טכני בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...