לרוכשים בארה"ב - ממליץ על רכישת מחשב נייד של DELL, בDELL OUTLET! - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לרוכשים בארה"ב - ממליץ על רכישת מחשב נייד של DELL, בDELL OUTLET!

avizov2

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נגיד ראית מחשב באאוטלק שעולה 700$. כשאתה בוחר אותו תוסיף אחריות בארץ 3 שנים NBD - נניח עוד 100$ (המחיר משתנה)

תוסיף עוד כל חלק או תוספות שהאתר מאפשר לך ועל כל הסכום שיצא תוסיף 8.5% מס (שוב המס משתנה ממדינה למדינה-, זה המס לניו גרזי)

כלומר 8.5% על 800$ = 865. עכשיו אתה משלם למאסטופ לפי נפח חבילה בד"כ (כי זה יותר מהמשקל) ועל ביטוח ומע"מ.

לכן, מע"מ יעלה לך 16.5 על 865$= 142.5$ועוד סכום די דומה על המשלוח. אני הזמנתי כמעט ב1000$ ולכן יצא לי מע"מ +מאסטופ כ-280$

לכן אמרתי שזה פחות או יותר הסכום. אגב, יש להם מחשבון די מדויק באתר האינטרנט שלהם והוא כולל את כל העלויות כולל מע"מ.

http://www.mustop.com/CustService/cost.asp#tagBottom2

בהזדמנות זו, רק אומר שהגיע הזמן שחברה יתארגנו לרכישות משותפות. לפעמים ישנם מוצרים מאוד זולים אך ביחידות בודדות, לא משתלם להביא אותם לארץ

וכקבוצה זה דווקר משתלם. יש התעניינות? אני מתייחס למוצרים היקפים לניידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מכיוון שהמחשב הוא מחשב עסקי במסגרת האחריות הבינלאומית שתקפה גם בארץ - מגיע אלייך הביתה כדי לאסוף את המחשב.

אם יש שאלות לגבי תהליך הקנייה, אתם מזומנים לשאול

לגבי האחריות... כדי להרחיב את האחריות שתהיה תקפה בארץ איזה צריך לבחור?

את זה שמודגש?

at E6400: 4Yr ProSupport for End Users and NBD On-site Service [add $338.00]

Lat E6400: 4Yr ProSupport for End Users and NBD On-site Service + CompleteCare [add $517.00]

Lat E6400: 4Yr Basic Ltd Warranty and NBD On-site Service [add $238.00]

Lat E6400: 4Yr Basic Ltd Warranty and NBD On-site Service + CompleteCare [add $417.00]

Lat E6400: 3Yr ProSupport for End Users and NBD On-site Service [add $178.00]

Lat E6400: 3Yr ProSupport for End Users and NBD On-site Service + CompleteCare [add $327.00]

Lat E6400: 3Yr Basic Ltd Warranty and NBD On-site Service [add $99.00]

Lat E6400: 3Yr Basic Ltd Warranty and NBD On-site Service + CompleteCare [add $248.00]

Lat E6400: 3Yr Basic Ltd Warranty and Mail-In Service (Included In Price)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האחריות... כדי להרחיב את האחריות שתהיה תקפה בארץ איזה צריך לבחור?

את זה שמודגש?

at E6400: 4Yr ProSupport for End Users and NBD On-site Service [add $338.00]

Lat E6400: 4Yr ProSupport for End Users and NBD On-site Service + CompleteCare [add $517.00]

Lat E6400: 4Yr Basic Ltd Warranty and NBD On-site Service [add $238.00]

Lat E6400: 4Yr Basic Ltd Warranty and NBD On-site Service + CompleteCare [add $417.00]

Lat E6400: 3Yr ProSupport for End Users and NBD On-site Service [add $178.00]

Lat E6400: 3Yr ProSupport for End Users and NBD On-site Service + CompleteCare [add $327.00]

Lat E6400: 3Yr Basic Ltd Warranty and NBD On-site Service [add $99.00]

Lat E6400: 3Yr Basic Ltd Warranty and NBD On-site Service + CompleteCare [add $248.00]

Lat E6400: 3Yr Basic Ltd Warranty and Mail-In Service (Included In Price)

בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם מישהו יענה לשאלתי

האם האחריות הזו שקונים ב99 דולר תקפה גם למוצרים שהם לא עסקיים? למשל ניידי XPS?

ואיזה שירות מקבלים לא עסקיים בארץ? איסוף עם שליח? מעבדה בלבד? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור. אתה צריך להתקשר לדל ולשאול האם הדגם שאתה מעוניין בו, כולל אחריות בינ"ל. למיטב זכרוני (יכול להיות מאוד שהמצב השתנה)

לא כל הסדרות הפרטיות זוכות לאחריות בינ"ל.

לגבי טיב האחריות, אין חדש - אותה התשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסיר אחריות, מניסיון...

מה שכן כמו שכבר כתבתי, צריך לשים לב אם יש הגנה מנוזלים, שהיא נשארת אחרי החריטה...

אני לא בטוח אצלי, אבל אחרי החריטה נראה לי קצת שונה החלק מתחת למקלדת, כאילו חסר לי את השכבה להגנה מנוזלים, אבל לא

וידאתי לפני כן אז אני לא ממש בטוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חריטה, שדרוג זכרון או דיסק קשיח ועוד אינם פוגעים באחריות - בניגוד לדעה הרווחת והשגויה.

למי שקונה מחשב בארה"ב ומעוניין בעברית :

חריטה עולה 150 ש"ח

מקלדת מוארת בסדרת לטיטוד - שדרוג של 50$ באתר של - 200 ש"ח.

אז למי שקנה מקלדת רגילה וגם מעוניין בעברית - אני ממליץ לקנות בארץ מקלדת מוארת חדשה עם עברית מקורית, בעלות של כ-250 ש"ח.

אני קניתי בעבר והחלפתי בעצמי בקלות רבה.

מקלדת מוארת - פשוט נהדר, שדרוג מאוד מומלץ, בעיקר למי שעובד על המחשב בחושך. ולא, היא לא מרוקנת את הסוללה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למי שקנה מקלדת רגילה וגם מעוניין בעברית - אני ממליץ לקנות בארץ מקלדת מוארת חדשה עם עברית מקורית, בעלות של כ-250 ש"ח.

אני קניתי בעבר והחלפתי בעצמי בקלות רבה.

איפה קונים בארץ כזו מקלדת? הם גם מרכיבים אם אני מתעצל ויש לי 3 ידיים שמאליות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, חבל לשלם הרבה על ההתקנה. גם למי שיש 3 ידיים שמאליות מסוגל (עדיף מיד אחת ימנית, לא ?). יש הוראות ברורות באתר של וזה באמת פשוט !

אם מישהו ירצה, אוכל להפנות בפרטי אל מי שקניתי ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...