לרוכשים בארה"ב - ממליץ על רכישת מחשב נייד של DELL, בDELL OUTLET! - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לרוכשים בארה"ב - ממליץ על רכישת מחשב נייד של DELL, בDELL OUTLET!

avizov2

Recommended Posts

תודה, אני אסע לשם.

תגיד שווה להוסיף עוד 120$ ולקחת את ה2.66 במקום ה2.26?[br]פורסם בתאריך: 8.08.2009 בשעה 16:53:26

אתה בטוח שהם שולחים לכתובת של מלון?

דיברתי עם נציג שלהם והוא אמר שלא ניתן.

אני עכשיו שולח אימייל למנהל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה, אני אסע לשם.

תגיד שווה להוסיף עוד 120$ ולקחת את ה2.66 במקום ה2.26?[br]פורסם בתאריך: 8.08.2009 בשעה 16:53:26

אתה בטוח שהם שולחים לכתובת של מלון?

דיברתי עם נציג שלהם והוא אמר שלא ניתן.

אני עכשיו שולח אימייל למנהל שלו.

זה דיי הפרש גדול. בטוח שההבדל היחידי בין המפרטים זה במעבד?

2.66 שים לב שיש סדרת T ויש P.

כאשר הT צורכת יותר חשמל.

בנוסף זה תלוי בצרכים שלך במחשב...

בקשר לזה שהם שולחים למלון.. מאיפה להם לדעת שזה מלון?!

המשלוח הוא דרך UPS או FEDEX ולהם ממש לא משנה שזה מלון.

פשוט לא יודע אם הייתי סומך על המלון שלא יגנבו את המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי הכל באינטרנט. היה לי בעיות עם האשראי ולאחר שהוספתי לכ. אשראי את הכתובת בארה"ב. דיברתי איתם בטלפון וסידרו את הבעיה.

המחשב כרגע בארה"ב אצל קרוב משפחה. מחכה שההורים יחזרו מארה"ב.

הבעיה היחידה פחות או יותר להזמין מחשב מארה"ב זה כתובת בארה"ב שתהיה מקושרת לויזה..

אני פשוט לא מבין איך ויזה הוסיפו לך עוד כתובת לכרטיס..

נתת להם כתובת עם השם שלך במקום שהיא לא הכתובת שלך והם אישרו אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני רכשתי לפני שבועיים מחשב מדל בארה"ב

ראיתי את אופציית הOutlet (שלפי דעתי היא מעולה!) אבל לא היה את המחשב שרציתי להזמין משם בגלל שהוא יחסית חדש (14z)

השבוע קיבלתי את המחשב ואני כותב אליכם ממנו כרגע :)

בנוגע לתשלום, דיברתי עם נציגים של בצ'ט והם אמרו לי שאני יכול להשתמש בכרטיס בינ"ל וכך עשיתי,

את כתובת המשלוח רשמתי ככתובת של קרובי משפחה, אבל לא שיניתי את הכתובת ה"משודכת" לכרטיס בינ"ל וכתובתו נשארה הכתובת שלי בארץ, כמו כן חברת האשראי אמרה לי שדל צריכים קוד (שחברת האשראי נותנת) כדי שהחיוב יעבור אבל משום מה החיוב עבר גם בלי שנתתי לדל את הקוד

אצלי הייתה בעיה בחיוב/משלוח בגלל שרשמתי בשם של המזמין 2 שמות פרטיים ולא רק אחד, לכן שימו לב לזה!

בנוסף לגבי האחריות, הנציגים של בצ'ט אמרו לי שכדי שהמחשב יהיה זכאי לאחריות בארץ עליי לשדרג את האחריות ל3 שנים בינ"ל בתוספת תשלום (לי זה יצא עוד 69$)

עצה שלי, השתמשו בצ'ט של לכל שאלה והבהרה שתרצו, יש להם צ'ט מעולה ועזר לי מאוד!

אם תרצו שאענה על שאלות אז אשמח

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה פחות או יותר להזמין מחשב מארה"ב זה כתובת בארה"ב שתהיה מקושרת לויזה..

אני פשוט לא מבין איך ויזה הוסיפו לך עוד כתובת לכרטיס..

נתת להם כתובת עם השם שלך במקום שהיא לא הכתובת שלך והם אישרו אותה?

בדיוק.

אתה אמר שאתה רוצה להוסיף כתובת נוספת בארה"ב לאשראי. (לא לשנות!)

הנציגים בהתחלה לא ידעו כל כך על מה מדובר עד שהעבירו אותי למחלקת אישורים. ששם הבחור ידע למה אני מתכוון והוסיפו לי את הכתובת. הסברתי להם את הסיפור שאני רוצה לשלוח משהו לכתובת בינלאומית והחברות בארה"ב עושות בעיות עם הכתובת שונה מהכתובת שרשומה באשראי.

חשוב לציין שעשיתי זאת דרך חברת CAL ולא ישרכארט. לא בדקתי אם הנושא אפשרי בחברת ישרכארט.

בנוגע לתשלום, דיברתי עם נציגים של בצ'ט והם אמרו לי שאני יכול להשתמש בכרטיס בינ"ל וכך עשיתי,

את כתובת המשלוח רשמתי ככתובת של קרובי משפחה, אבל לא שיניתי את הכתובת ה"משודכת" לכרטיס בינ"ל וכתובתו נשארה הכתובת שלי בארץ, כמו כן חברת האשראי אמרה לי שדל צריכים קוד (שחברת האשראי נותנת) כדי שהחיוב יעבור אבל משום מה החיוב עבר גם בלי שנתתי לדל את הקוד

אצלי הייתה בעיה בחיוב/משלוח בגלל שרשמתי בשם של המזמין 2 שמות פרטיים ולא רק אחד, לכן שימו לב לזה!

בהתחלה לכרטיס האשראי שלי לא היה את הכתובת הבינלאומית. משום מה כל הזמן ההזמנה הייתה בסטטוס של הזמנה בתהליך. התקשרתי אליהם כמה פעמים, וכל פעם הם אמרו לי שיש בעיות עם החיוב. בסוף לאחר הוספת הכתובת, החיוב עבר ללא בעיה.

יכול להיות שכל העניין לא קשור בכלל לכתובת וסווף סוף איזשהו נציג שם בדק את הבעיה עם החיוב... (ההזמנה שלי הייתה תחת monitoring שעוקבים אחריה לראות שהכל מסתדר איתה).

בסוף גם צ'ופרתי על כל העניינים עם 50 דולר הנחה בנוסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...