לרוכשים בארה"ב - ממליץ על רכישת מחשב נייד של DELL, בDELL OUTLET! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לרוכשים בארה"ב - ממליץ על רכישת מחשב נייד של DELL, בDELL OUTLET!

avizov2

Recommended Posts

מישהו יודע בערך כמה יעלה לשלוח מארה"ב לארץ?

כמה עשרות דולרים עד 100 דולר, תלוי במהירות המשלוח, בחברת המשלוח ובביטוח שרוכשים למשלוח.

ומה הסיכוי לא לשלם מעמ? :hat:

הסיכוי לא לשלם מע"מ על מחשב שנשלח בדואר הוא אפס. במכס לא עיוורים ואין שום מצב שהם יפספסו חבילה כזו. אם תנסה להתחמק / להציג את המחשב כמשומש / לא להציג קבלה מקורית, אתה עלול להידפק עוד יותר, שכן במצב כזה מותר להם לדרוש מע"מ לפי השווי שנראה להם הגיוני מבחינת השוק. לא שווה לשחק עם זה.

שים לב שאם אתה שולח עם חברת משלוחים כמו UPS/FEDEX/DHL, הם משחררים את המחשב ממכס עבורך, משלמים את המע"מ ואת אגרות המסך השונות, מחייבים אותך בסכום הכולל, ובנוסף מחייבים אותך בעמלה משלהם על שירות זה שביצעו עבורך.

מסיבה זו, הזמנת מחשבים זולים מארה"ב כמעט לעולם אינה משתלמת, שכן הפרש המחירים לא גדול מספיק מלכתחילה.

במחשבים עסקיים יקרים, זה עדיין יכול להיות משתלם ביותר, עם כל התשלומים הנוספים, אבל בכל מקרה עדיף להיות מוכן מראש לכל התוספות למחיר שנובעות מהמשלוח, כי אם תקנה מחשב ב-$1000, עם משלוח, מע"מ, אגרות, עמלות, זה יכול בקלות להגיע ל-$1300, אז שלא תתבאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי בדיקה זריזה.

וראיתי שמשלוח לארץ עם USPS יעלה 40 דולר.

הוספתי את המעמ + 30 דולר עמלות שונות ומשונות והגעתי למחיר של 850 דולר מחשב DELL E6400

זה מחיר מצויין, שמבדיקה ראשונית הוא נמוך בכ 40% מאשר בארץ.

זה המפרט:

Latitude E6400 Laptop: Intel 2 Duo P8400 (2.26GHz, 3M L2 Cache, 1066MHz FSB)

2 GB SDRAM 800MHz (2 DIMMs)

80 GB SATA Hard Drive (5400 RPM)

Mobile Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD With PC-Card

8X +/- RW w/dbl layer write capability

9 Cell Primary Battery

אני מפספס פה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן,

אני ככל הנראה אקנה E6400 refurbished.

קראתי קצת והבנתי שמוצרי הrefurbished של אמינים ואפשר לסמוך עליהם מה גם שיש אחריות.

מישהו יודע אם יש עוד גזרות חוץ מהמעמ על מחשב נייד?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאין מכס אני שואל אם יש עוד גזרות כאשר שולחים עם USPS.

יש אגרות שונות ומשונות של המכס והדואר שיכולות להסתכם לכ-100 שקלים. אין דרך לצפות את זה מראש.

האם מחיר המשלוח נכלל בחישוב המע"מ?

כן, למרות שהבנתי שניתן להתווכח על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח לעזור עם קצת ניסיון. רכשתי e6400 מדל אאוטלט לפני ארבעה חודשים. סה"כ מחשב מצויין.

חובה לשדרג לNBD כפי שצויין כאן. בכל מקרה, ניתן לעשות זאת גם דרך ישראל.(מי שקונה בארה"ב- המחשב יהיה רשום שם, המשמעות היא שכל תיקון או קריאה שתפתחו בארץ נוגע לתקלה במחשב לא תתועד, כמובן שניתן להעביר בעלות או ארץ החזקה).עלות המשלוח דרך מאסטופ למחשב שעולה 1000$ היא כמעט 300$ (כולל מע"מ 16.5% ואין מכס)- למי שמעוניין לבצע את ההליך לבדו, לדעתי זה די פשוט. ראשית, תצרפו כתובת בארה"ב לכרטיס האשראי הבינ"ל (אני עבדתי עם אמריקן). אם אין כתובת אז ניתן לפנות למאסטופ או דומיו. מקבלים כתובת ומשלמים רק על משלוח. לאחר שהזמנתם מדל יש מעקב בדף שלכם- תחילה המשלוח אצל ( לוקח יומיים - אישור עסקה) אם יש בעיה

עם כרטיס האשראי הם יודיעו לכם (סביר להניח במייל אז תקפידו) ושוב תבצעו את העסקה- אם לא תעשו דבר העסקה תבוטל (זה היה הניסיון הראשון שלי). לאחר מכן יתבצע משלוח פנימי לחברת fedx ואז המעקב לפיהם עד לגרזי - משם לשדה התעופה דרך DHL ואז בארץ אצלכם (בקיצור זה עובר המון ידיים). למרות שזה נשמע המון. מיום ההזמנה ועד לקבלת המחשב עברו 8 ימים בדיוק, לא להאמין.

עוד מספר הערות רלוונטיות:

1. לא לשדרג זיכרון אצל - תוכלו לבדוק בעצמכם, יש איזשוהי סטיה- אם אתה מזמין מחשב עם 4 ג' בשני סטיקים אתה משלם יותר. לכן עדיף להזמין עם 2 ג' ולהוסיף אפילו

בארץ עוד 2 (150-170 ש"ח). זה לא פוגע באחריות

2. למחיר יש להוסיף מס, בהצאם למדינה שאתם שולחים אליה את המוצר - דרך מאסטופ (ניו יורק-ג'רזי) 8.5% - לא ניתן לקבל החזר! אתם תראו את המס רק בדף בתשלום האחרון.

3.מיד עם יציאת המשלוח- כנסו לדף שלכם בדל ובקשו invoice (קבלה) - עליכם לשלוח אותה במייל (כך תקבלו אותה) למאסטופ. (הם חייבים אותה - רשויות מס, זוכרים).

4. נסו לא לעבור 1000$- יש סיכוי שהמשלוח יתעכב בשל כך ( אם מישהו יודע מנסיון, כדאי שירחיב בעניין. ומאסטופ יחייבו אתכם בשל כך.

ודבר אחרון למי שמודאג מקניה באאוטלט- תזכרו שלפי התקנונים של חברות המחשבים כל חלק שיוחלף במחשב, בד"כ יהיה referbished :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה המפורטת.

באסה המחשב ששמתי עליו עין נמכר.

תגיד יש לך מושג אם הם יכולים להחליף במקום 2 גיגה על 2 סלוטים על סלוט 1?

אני פשוט רוצה לשדרג ל4 גיגה ובגלל ש2 הסלוטים תפוסים אני לא אוכל לקנות עוד 2 גיגה.

איך מוסיפים כתובת לכרטיס האשראי? גם לי יש אמריקן.

איפה מצאת זיכרון למחשב נייד Dell 2048MB 800MHZ ב170 שקל?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...