נעלמו לי כל השמירות של מישחקים לאחר שידרוג מHOME לPRO משהו שקשור למסמכים שלי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נעלמו לי כל השמירות של מישחקים לאחר שידרוג מHOME לPRO משהו שקשור למסמכים שלי

יהונתן

Recommended Posts

לא זה בדיוק העיניין,פשוט התקנתי פרו על ההום וכניראה הקלדתי שם חדש למחשב,כל התוכניות נשארו והכל רק בלי השמירות משהו מוזר,עכשיו זה JONATHANS DOCUMENTS רק נקי,בקיצור אחרי חיפוש מצאתי את המסמכים של הווינדוס הקודם ועם המשחקים רק שהכל ירוק...יש לך מושג מה זה ? או מה לא עשיתי נכון ?[br]פורסם בתאריך: 3.08.2009 בשעה 21:27:15

יותר לעומק....

עכשיו ב-documents and settings יש 2 חשבונות אחד זה הקודם שהיה ADMINISTRATOR עם כל התוכניות והשמירות שמסומנות בירוק והחדש הוא JONATHAN עם התוכניות והמשחקים רק בלי שמירות...משהו מוזר,ניראה לי עשיתי משהו לא טוב שהתקנתי את הווינדוס,בקיצור שאני מנסה פשוט להעתיק הוא אומר לי שלא ניתן להעתיק את הקבצים,וכניראה בגלל שהם מוצפנים,בקיצור יש סבטוחה רצינית...[br]פורסם בתאריך: 3.08.2009 בשעה 21:32:14

פשוט היה לי וירוס ולא יכולתי להעלות את הווינדוס,הוא נתן לי הודעת שגיאה,אז ניסיתי להתקין על הווינדוס הקודם בלי לפרמט,לנסות את מזלי שלא הצטרך להתקין את כל התוכניות והמשחקים מחדש,כי תארתי לעצמי שהוירוס מחק לי קבצים חיוניים של הסיסטם 32 והתקנה מחדש תפתור את זה,אז בגדול זה פתר את הבעיה אבל יצר לי בעיה חדשה,שהכל מותקן רק בלי שמירות,אחרי חיפוש מצאתי תיקייה שניקראית ADMINISTRATOR ושם נימצאים המסמכים הקודמים,רק...שהם ירוקים...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי...מה שווינדוס בעצם עשה זה לא הצפין את הקבצים הוא פשוט גיבה אותם,כי גם אחרי וירוסים,חדירות,או אפילו נזק להרדיסק עדיין יהיה אפשר להציל את הקבצים והם לא יהיו חדירים לפורץ חיצוני,סבבה,אבל איך אני משתמש בתוכנת הEFS בשביל לפתוח את הקבצים האלה ? האם אני צריך את הסריאל של הווינדוס הקודם שלי ?[br]פורסם בתאריך: 7.08.2009 בשעה 00:54:24

אני לא אח שלך.

מה לא היה מובן בהסבר שלי?

אף פעם לא התעסקתי בזה ככה שאין לי כל כך מושג,מה זה CERTIFICATE ? איפה אני אמור לראות את זה ? אני רואה רק סיפרייה מלאה בקבצים ירוקים,

אמרתי אחי רק בשביל להראות חיבה למישהו ש"מנסה" לעזור לי,ממש לא חשבתי שאתה אחי,אתה אפילו לא קרוב.

תודה.[br]פורסם בתאריך: 7.08.2009 בשעה 00:59:13

בכל אופן,מצאתי את התוכנה הזאת : Advanced EFS Data Recovery

שאמורה לעשות את העבודה כביכול...

Advanced EFS Data Recovery is a powerful data recovery tool that helps recovering the encrypted files under various circumstances.

* EFS-protected disk inserted into a different PC

* Deleted users or user profiles

* User transferred into a different domain without EFS consideration

* Account password reset performed by system administrator without EFS consideration

* Damaged disk, corrupted file system, unbootable operating system

* Reinstalled or computer upgraded * Formatted system partitions with encrypted files left on another disk

[br]פורסם בתאריך: 7.08.2009 בשעה 01:02:58

אחלה,התוכנה הזאת גאונית...היא ממש עזרה לי.

MULTICORE תנסה פעם הבאה להיות פחות מתנשא ואם אתה רוצה לעזור,פשוט תעזור,הגישה בכתב שלך לא היתה נעימה.

תודה בכל אופן,

יהונתן.

ואני מאד ממליץ לכל אחד שקרה דבר כזה שישתמש ב-Advanced.EFS.Data.Recovery Pro

היא פשוט מחפשת כל קובץ מוצפן במערכת ועושה להם DECRYPTION

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...