תוכן נמחק - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

האטימות שלך גורמת לדיון להיות מעגלי במיוחד...

אז למה דוקא איפה שהם לא רצויים.

גם אם נעזוב לרגע את העובדה שזכותם הדמוקרטית להיות שם,

הם לא רצויים ע"י מיעוט קולני ופרובוקטיבי לא פחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדיון בקיום צעדה מעגלי כי חלק מרוב המצודדים יצודדו בכל סוג של הפגנה בלי התחשבות בהשלחות בשם זכויות הפרט

וחלק אחר שמצודדים בצעדה בגלל שהיא של הומוסקסואלים או כי הם נגד החרדים...

צריך לזכור כי:

חירות האסיפה וחירות התהלוכה אינן זכויות מוחלטות. בדומה לחרויות אחרות, אף כאן יש

לאזן בין רצון משתפי האסיפה או התהלוכה להביע את השקפותיהם, לבין רצונו של הציבור

לשמור על הסדר והביטחון הציבורי ורצונו של היחיד לשמור על שלומו ועל רכושו.

בעיקר כאשר קיים חשש אמיתי, שתגרם פגיעה בסדר הציבורי ובביטחון.

דרך אני בטוח שכולם פה בעד שערבי שתומכים בפתרון 'מדינה אחת לשתי עמים'

יעשו הפגנה בירושלים תחת הכותרת ירושלים בירה פלסטינית /ישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאתה לא מבין שהפגיעה היחידה כאן נעשית מצד החרדים ולא מצד המפגינים.

הפגיעה של המפגינים ברגשות הציבור.

לי אין בעיה עם הומואים\לסביות ועם מצעדי גאווה אבל אני לא חושב שצריך לקיים אותו בירושלים.

ת"א זו עיר לגיטימית, יותר פתוחה, פחות קדושה, שתהיה להם בה הרבה יותר תמיכה.

הבחירה בירושלים כל פעם היא כדי ליצור את הפרובוקציה. נראה לי אולי אפילו

כדי שתהיה איזו הפגנת נגד, בשביל שהכל יעלה לכותרות.

והרי אנשים מבוגרים\זקנים לא יקבלו את זה, כי זה לא נראה להם טבעי ולא תוכלו לשנות את דעתם

כי היא פשוט ככה (פעם ניסית לדבר עם אימא שלך בהיגיון והיא הקשיבה?)

וצעירים מקבלים את זה שיש הומואים\לסביות - לתוך זה הם גדלו.

חלק מקבלים את זה ואת חלק אחר זה עדיין מגעיל\נראה לא טבעי.

ולא נדבר על ההתקדמות הגדולה שנעשתה בתחום הטלוויזיה.

אסי עזר, לאון, שני ההומואים מהבלוק, גל אוחובסקי, אלה מהישרדות.

בכל תכנית בפריים טיים כמעט יש הומואים כדי להחדיר לאנשים לתודעה.

וזה סבבה. אבל יש דבר אחד שמאוד גרם לי לאי-נוחות

זה שצילמו בבלוק את שני ההומואים מתנשקים. לפחות בשבילי, זה קצת יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם לדוגמה תוקם קבוצה גדולה, שמונה כ-500,000 איש ומושא שנאתה הוא אנשים מתולתלים, בגלל שורה מספר הג'ונגל שמדברת על הציבור הזה בלשון שלילית. הקבוצה תפעל כדי לעגן בחוק תקנה לפיה יאסר להיכנס למספרות ולקנות שמפו לשיער - בגלל אותה השורה מספר הג'ונגל. למחרת, אותם מתולתלי שיער - שהם ציבור לגיטימי לחלוטין - יחליטו לעשות מצעד בירושלים בירתם (שהיא גם מקום מושבת של חלק גדול מהמתולתלפובים), במטרה להשיב לעצמם את הזכות להסתפר ולקנות שמפו. מנגד, קבוצת המתולתלפובים מנסה להפעיל לחץ על העירייה והממשלה, וכן מאיימת בניגוד לחוק וידוע מניסיון קודם שהיא גם פועל באלימות כלפי המתולתלים (בניגוד לחוק כמובן). האם גם במקרה הזה קיום המצעד הוא פרובוקציה? אותם אנשים שהאיסורים מצרים להם, בסה"כ רצו זכויות כמו לשאר האוכלוסיה. האם בגלל קבוצה לא לגיטימית ואלימה (ובמאמר מוסגר גם אנטי ציונית) צריך לבטל את המצעד של המתולתלים, שנובע מצורך דמוקרטי עמוק ובא לפתור מצוקה אמיתית שלהם (והוא גם לגיטימי לחלוטין)???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא הולך לחסום לך את טווח הIP ולא נראה לי שזה מספיק חשוב בשבילך כדי שתתחיל להחליף כתובות כל הזמן, אידיוט. חוץ מזה, מישהו כבר אמר פעם, שאתם פשוט לא מבינים כמה אתם לא מהווים בעיה, אתם משקיעים זמן ומאמץ בפתיחת יוזרים חדשים ושינוי כתובות ובלחיצת כפתור אפשר להעיף אתכם ולמחוק כל מה שכתבתם.

שוב פעם, אתה אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפגיעה של המפגינים ברגשות הציבור.

לי אין בעיה עם הומואים\לסביות ועם מצעדי גאווה אבל אני לא חושב שצריך לקיים אותו בירושלים.

ת"א זו עיר לגיטימית, יותר פתוחה, פחות קדושה, שתהיה להם בה הרבה יותר תמיכה.

הבחירה בירושלים כל פעם היא כדי ליצור את הפרובוקציה. נראה לי אולי אפילו

כדי שתהיה איזו הפגנת נגד, בשביל שהכל יעלה לכותרות.

והרי אנשים מבוגרים\זקנים לא יקבלו את זה, כי זה לא נראה להם טבעי ולא תוכלו לשנות את דעתם

כי היא פשוט ככה (פעם ניסית לדבר עם אימא שלך בהיגיון והיא הקשיבה?)

וצעירים מקבלים את זה שיש הומואים\לסביות - לתוך זה הם גדלו.

חלק מקבלים את זה ואת חלק אחר זה עדיין מגעיל\נראה לא טבעי.

ולא נדבר על ההתקדמות הגדולה שנעשתה בתחום הטלוויזיה.

אסי עזר, לאון, שני ההומואים מהבלוק, גל אוחובסקי, אלה מהישרדות.

בכל תכנית בפריים טיים כמעט יש הומואים כדי להחדיר לאנשים לתודעה.

וזה סבבה. אבל יש דבר אחד שמאוד גרם לי לאי-נוחות

זה שצילמו בבלוק את שני ההומואים מתנשקים. לפחות בשבילי, זה קצת יותר מדי.

וכרגיל, רק לדתיים\חרדים יש רגשות, ולא רק זאת אלא שהם גם נורא עדינים ונורא קל לפגוע בהם.

אני גר בפתח תיקווה. היתה פעם שבה נתקעתי 40 דקות במקום שמעולם לא היו בו פקקים, בגלל תהלוכה חרדית לכבוד הכנסת ספר תורה לבית כנסת חדש ומפואר שנבנה במרכז העיר (שנמצא כמה קילומטרים טובים מהמקום המדובר, מה שגורם לי להניח שהתהלוכה הזו עברה בכל העיר) - שאף אחד לא טרך לעדכן לגביה את כלל הציבור. האם עלי להכריז שמצידי, לראות אנשים שמבזבזים את חייהם בללמוד את פלפולי חז"ל זו פגיעה ברגשותי כאדם עם שכל? יתרה מזאת, החרדים אינם מהווים רוב בעיר (למרות שהם כן אחוז ניכר ממנה). האם עלי לדרוש שמצעדים דומים ייערכו בבני ברק ומאה שערים בלבד? או שמא עלי להסתפק בדרישה שיטרחו להודיע לציבור הרחב, שידע לתכנן את מסלול נסיעתו?

לא לכל מה שלא מוצא חן בעינך הוא "פגיעה ברגשות" וגם אם היה כן, אני לא רואה סיבה מסויימת להעדיף דווקא את הרגשות של הציבור התומך בכפייה ואפלייה על פני הרגשות שיפגעו ללא ספק אם יגידו "מצטערים הומואים, אבל בירת היא מחוץ לתחום בשבילכם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יחסמו 3 טווחים של IP משנה משהו? וIP דינמי לא כ"כ קריטי חמודי.

דרך אגב, מישהו זוכר איפה אמרו את הקטע על הכוח של המנהלים וכמה טרולים מבזבזים את זמנם? נראה לי שKidney_stonE כתב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם לדוגמה תוקם קבוצה גדולה, שמונה כ-500,000 איש ומושא שנאתה הוא אנשים מתולתלים, בגלל שורה מספר הג'ונגל שמדברת על הציבור הזה בלשון שלילית. הקבוצה תפעל כדי לעגן בחוק תקנה לפיה יאסר להיכנס למספרות ולקנות שמפו לשיער - בגלל אותה השורה מספר הג'ונגל. למחרת, אותם מתולתלי שיער - שהם ציבור לגיטימי לחלוטין - יחליטו לעשות מצעד בירושלים בירתם (שהיא גם מקום מושבת של חלק גדול מהמתולתלפובים), במטרה להשיב לעצמם את הזכות להסתפר ולקנות שמפו. מנגד, קבוצת המתולתלפובים מנסה להפעיל לחץ על העירייה והממשלה, וכן מאיימת בניגוד לחוק וידוע מניסיון קודם שהיא גם פועל באלימות כלפי המתולתלים (בניגוד לחוק כמובן). האם גם במקרה הזה קיום המצעד הוא פרובוקציה? אותם אנשים שהאיסורים מצרים להם, בסה"כ רצו זכויות כמו לשאר האוכלוסיה. האם בגלל קבוצה לא לגיטימית ואלימה (ובמאמר מוסגר גם אנטי ציונית) צריך לבטל את המצעד של המתולתלים, שנובע מצורך דמוקרטי עמוק ובא לפתור מצוקה אמיתית שלהם (והוא גם לגיטימי לחלוטין)???

לא כל החרדים הם אלימים. מדובר בקומץ. ודע לך שיש הרבה חילונים\שומרי מסורת שגם אינם מקבלים וחושבים שזה לא טבעי.

אני לא מצדיק את זה, אבל להפיל על ציבור אחד זה לא נכון.

והמצב הוא לא בדיוק מתולתלים ומתולתלופובים, ואתה יודע את זה. כל ניסיון להציג את זה בתור משהו סתמי וחסר חשיבות הוא טיפשי.

בדיוק בגלל שזה לא כך, עד לפני כמה עשרות שנים +- זה לא היה כל כך נפוץ, לא דובר על זה כל כך ואנשים אפילו לא חשבו על זה.

עכשיו פתאום זה יוצא לרחובות וזה גורם להמון אנשים אי נוחות (חילונים, דתיים, חרדים אך לא כל האנשים המשתייכים לקבוצות אלו)

לראות את זה בציבור\בטלוויזיה במיוחד רגעים אינטימיים מסוימים.

אני מתנגד לאלימות ואיש באמונתו יחיה ולי אין בעיה עם זה. אבל כמו שהקהילה ההומו-לסבית יוצאת ומפגינה בעד

יש קהילות שיוצאות ומפגינות נגד. ורוב הפעמים זה לא באלימות (אולי אני טועה אבל המצעד האחרון עבר בשקט רק עם הפגנת נגד).

עם כל הכבוד, אם אני רוצה להפגין נגד אנשים מתולתלים יש לי זכות לעשות את זה - מה ייעשה אח"כ או מה יחשבו עליי זה משהו אחר.

אבל אם זה מה שבן אדם מאמין בו, אז שיצעק את זה ויפגין למען זה (בדיוק כמו בצד השני).

וכרגיל, רק לדתיים\חרדים יש רגשות, ולא רק זאת אלא שהם גם נורא עדינים ונורא קל לפגוע בהם.

אני גר בפתח תיקווה. היתה פעם שבה נתקעתי 40 דקות במקום שמעולם לא היו בו פקקים, בגלל תהלוכה חרדית לכבוד הכנסת ספר תורה לבית כנסת חדש ומפואר שנבנה במרכז העיר (שנמצא כמה קילומטרים טובים מהמקום המדובר, מה שגורם לי להניח שהתהלוכה הזו עברה בכל העיר) - שאף אחד לא טרך לעדכן לגביה את כלל הציבור. האם עלי להכריז שמצידי, לראות אנשים שמבזבזים את חייהם בללמוד את פלפולי חז"ל זו פגיעה ברגשותי כאדם עם שכל? יתרה מזאת, החרדים אינם מהווים רוב בעיר (למרות שהם כן אחוז ניכר ממנה). האם עלי לדרוש שמצעדים דומים ייערכו בבני ברק ומאה שערים בלבד? או שמא עלי להסתפק בדרישה שיטרחו להודיע לציבור הרחב, שידע לתכנן את מסלול נסיעתו?

לא לכל מה שלא מוצא חן בעינך הוא "פגיעה ברגשות" וגם אם היה כן, אני לא רואה סיבה מסויימת להעדיף דווקא את הרגשות של הציבור התומך בכפייה ואפלייה על פני הרגשות שיפגעו ללא ספק אם יגידו "מצטערים הומואים, אבל בירת היא מחוץ לתחום בשבילכם".

שוב, למה אתה נדבק לחרדים\דתיים? אני הייתי חילוני וגם אז לא רציתי לראות מתחת לבית שלי את מצעד הגאווה.

אין לי בעיה שיקיימו אותו, ואני לא אצא להפגין נגדו ולא אקלל ולא אצעק, אבל לא יהיה לי נוח שיעבור פה.

במקרה של התהלוכה הזאת, אכן היה צריך להודיע לציבור (ומה? במצעדים אחרים\תהלוכות לא סוגרים כבישים? ההערה הזאת

היא רק אם עצם סגירת הכביש מעצבנת אותך, אם הבעיה היא שלא הודיעו אז תתעלם).

וכמו ידידי למעלה אתה ממעיט בערך הדבר. אתה מנסה להציג את זה כדבר שבשגרה (אולי עוד יהיה) אבל כרגע הוא לא.

מנסים להכניס אותו הרב הלתודעה ולהתקדם עם זה, אבל זו רק ההתחלה והיא הכי קשה.

זה דבר גדול, וזה דבר שכן פוגע ובהרבה אוכלוסיות.

וחזרנו למנטרה הרגילה, הציבור הזה לא תומך בכפייה. אם הדבר היה נעשה בת"א שום דבר לא היה קורה.

אבל בעצם קיום המצעד בירושלים, מתרחשת כאן זילות של עיר הקודש. ונכון "ואהבת לרעך כמוך"

ולא שנאת חינם. אבל אחרי כל אלה זו עדיין פגיעה בקדושת העיר.

וד"א אני מאוד מצר על כך שאתה מזלזל בחוכמת וכתבי חז"ל, מתגאה בזה וטוען שזה עושה אותך אדם עם שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים שלא נלך בירושלים כי שם לא מקבלים אותנו.. כנראה שעדיין לא הבנתם שאולי בגלל זה אנחנו בכלל צועדים? ולא משנה אם זה בת"א

בירושלים או בחיפה .. כשאתם אומרים לכו לת"א זה אומר שרק שם אתם נותנים לנו לחיות, כמו גטו של הומואים..

אז תבינו ת"א זה לא מדינת ישראל והומואים ולסביות נמצאים בכל המדינה, בכל עיר בכל ישוב וגם במקומות שזה פחות מקובל צריכים להתחיל להבין שזה לא

רק בת"א .. אני למשל לא אוהב כלכך את ת"א ומעדיף לגור בערים אחרות יותר רגועות.. זה אומר שאני אצטרך לחיות בתוך בונקר עם סגורים שחס וחלילה לא ידעו או יגידו ושחס וחלילה השכנים לא התנכלו לי או יציקו לי והסתכלו עלי במבט של שנאה בכל פעם שארד במדרגות.. אף אחד לא היה רוצה לחיות ככה..

בגלל זה גם אנשים שגרים בבת ים, באשקלון, אשדוד, פתח תקווה, ראש העין, ירושלים וכו' צריכים להבין שאנחנו לא שונים ולא יצורים מהחלל ..

ואל תשכחו שהרצח היה בת"א, לא בירושלים ותאמינו לי שגם שם יש מקומות של הקהילה..

ד"א

אני אוהב את ירושלים, זו גם עיר שלי ולא רק של דתיים, אני מאמין באלוהים וגם לי מותר ללכת לכותל..

יש גם הומואים שהם דתיים שומרי שבת ולובשי שחורים, גם להם יש זכות לחיות בירושלים בדרך החיים שלהם, אנחנו לא אמרנו לאף אחד איך הוא צריך לחיות או התנגדנו לדרך החיים של החרדים (שלדעתי האישית היא דרך גרועה של הסטה ושטיפת מוח חולנית שמושרשת לילדיהם.. אבל זה רק אני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, למה אתה נדבק לחרדים\דתיים? אני הייתי חילוני וגם אז לא רציתי לראות מתחת לבית שלי את מצעד הגאווה.

אין לי בעיה שיקיימו אותו, ואני לא אצא להפגין נגדו ולא אקלל ולא אצעק, אבל לא יהיה לי נוח שיעבור פה.

במקרה של התהלוכה הזאת, אכן היה צריך להודיע לציבור (ומה? במצעדים אחרים\תהלוכות לא סוגרים כבישים? ההערה הזאת

היא רק אם עצם סגירת הכביש מעצבנת אותך, אם הבעיה היא שלא הודיעו אז תתעלם).

וכמו ידידי למעלה אתה ממעיט בערך הדבר. אתה מנסה להציג את זה כדבר שבשגרה (אולי עוד יהיה) אבל כרגע הוא לא.

מנסים להכניס אותו הרב הלתודעה ולהתקדם עם זה, אבל זו רק ההתחלה והיא הכי קשה.

זה דבר גדול, וזה דבר שכן פוגע ובהרבה אוכלוסיות.

וחזרנו למנטרה הרגילה, הציבור הזה לא תומך בכפייה. אם הדבר היה נעשה בת"א שום דבר לא היה קורה.

אבל בעצם קיום המצעד בירושלים, מתרחשת כאן זילות של עיר הקודש. ונכון "ואהבת לרעך כמוך"

ולא שנאת חינם. אבל אחרי כל אלה זו עדיין פגיעה בקדושת העיר.

וד"א אני מאוד מצר על כך שאתה מזלזל בחוכמת וכתבי חז"ל, מתגאה בזה וטוען שזה עושה אותך אדם עם שכל.

"עיר הקודש" זה עניין של השקפה. "עיר הבירה" זה עניין של הגדרה חוקית. אם היתה תאוקרטיה, השגתך בעניין זה (זילות וכו') היתה צודקת ביותר. לשמחתי אינה תאוקרטיה, וירושלים היא עיר גדולה המכילה את כל צבעי הקשת (תרתי משמע...) של החברה הישראלית - ועדיין אתה מציע להצהיר שערכי הדת (=הומואים זה חטא, הם אפילו גורמים לרעידות אדמה אליבא דש"ס) חשובים יותר מערכי הדמוקרטיה וכבוד האדם.

מר pain_killer, אם מישהו היה מציע לערוך מופע חשפנות בבית כנסת הייתי מצדד בעמדתך. בית כנסת הוא מקום שנועד לפולחן דתי, ואני לא רואה סיבה או הצדקה לערוך בין כתליו ארועים המתנגשים התנגשות גסה עם ייעודו. יחד עם זאת, עיר של 700,000 איש היא לא מוסד דת וודאי שאינה מוסד פרטי, שבו לחלק מהאוכלוסיה (שאפילו אינם מהווים רוב) מותר להטיל איסורים כאוות נפשם על השאר. וכן, יקירי, זה נקרא "כפייה". אם זו לא כפייה, אז באיסור שאסרו על היהודים בזמנו לגור באזורים מסויימים אין כפייה (או אנטישמיות): הרי גם כאן אף אחד לא מנע מהיהודים לעסוק בעניינם, כל עוד תפוצתם מוגבלת לאזורים שבהם כבר "התרגלו" אליהם.

כמו שכבר נאמר כאן לא פעם ולא פעמיים, המצעד הזה חשוב דווקא במקומות בהם מסרבים לקבל אותם כבני אדם מן המניין. רוצה עוד אנלוגיה? קח את ההסברה הישראלית (הצולעת, אבל זאת לא הנקודה), ותגדיר שמהיום אסור לעסוק בה באנגליה שכן יש שם יותר מדי מוסלמים ועצם האזכור של המונח "ישראל" בהקשר חיובי פוגע ברגשותיהם, ויש לרכז את ההסברה במדינות חובבות ציון בלבד. מגוכח או לא? הרי זה בדיוק מה שאתה מבקש!

ולגבי פלפולי חז"ל: שים לב שלא הבעתי בהודעה הקודמת שום דעה לגבי הפלפולים עצמם, מעבר לעובדה שלהקדיש את החיים לעיסוק בהם זה לדעתי בזבוז משווע. כל משמעות שהוכנסה לדברי מעבר לכך - על ידך ועל דעתך. וכן, אני טוען וממשיך לטעון שזה שאדם אומר שיש עולם ומלואו לעסוק בו מלבד הטקסטים הדתיים - עושה אותו לכל הפחות אינטילגנטי יותר מאדם שמתעקש להגביל את עצמו למילה שנכתבה לפני מאות ואלפי שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאתה לא מבין שהפגיעה היחידה כאן נעשית מצד החרדים ולא מצד המפגינים.

איזה שטויות, אני מבין טוב מאוד איזה בעיות הציבור החרדי וממש לא רק בהקשר שלכם.

אתם רוצים שלא נלך בירושלים כי שם לא מקבלים אותנו.. כנראה שעדיין לא הבנתם שאולי בגלל זה אנחנו בכלל צועדים?

בדיוק מה שאמרתי, הרי מי לא מקבל אותכם בירושלים? חרדים ולכן אתם צועדים דווקא שם כדי לחנך אותם.

אם ללכת לפי ההגיון שלכם אתם יכולים באותה מידה לצעוד בבני ברק או במשולש (גם הערבים לא מקבלים אותכם)

נו ו? אז איפה תיהיה המידתיות, אתם תיהיו פאנטים בדיוק כמו החרדים, במקום לנסות לתת להם בראש וסתם ליצור

עימות שיביא לפיצוץ ורק יצור אפקט הפוך ממה שאתם רוצים, צריך להיות חכמים ולעשות את זה לאט לאט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו זכותה של הקהילה ההומו-לסבית לצעוד איפה שהיא רוצה. אני אמרתי את דעתי שאני חושב

שהמצעד הזה לא צריך להתקיים בירושלים.

ולא אמרתי שאסור להומואים להסתובב במקומות וגם לא אמרתי שאין הומואים דתיים.

אבל תסכים איתי שיש הבדל בין ללכת ברחוב סתם זוג הומואים

ובין לערוך מצעד עם חזקה ואנשים חצי עירומים בו. אז כן זה לפי דעתי הזילות.

לא המטרה, אלא הדרך.

ואני חושב (שבדיוק כמו חרדים ד"א) אתם גורמים לעצמכם את הנזק התדמיתי במצעדים כאלה.

אולי לא אצל התל אביבים וכו' אבל אצל אותם קבוצות שאתם רוצים לשכנע בצדקת דרככם.

אתם כאילו דוחפים להם את זה בכוח לגרון (לא משחק מילים).

תחשבו שאתה לא אוהב גבינה, גורם לך להקיא. פתאום בא מישהו, אוהד ענק של גבינה

לוקח כפית גבינה ודוחף לך לתוך הפה ויאללה תתמודד עם זה.

זה יגרום לך לאהוב גבינה? לא. בדיוק אותו דבר. במקום ליצור פרובוקציות נסו לדבר.

ואתמול שמעתי תכנית נהדרת ברדיו 93 fm. רדיו דתי\חרדי. שישבו בתכנית שניים

אחד חרדי ואחד חילוני (אני חושב שהוא היה הומו, אך אולי אני טועה). הם דיברו מאוד יפה

והייתה הסכמה ביניהם על המון דברים.

אם אתם מקיימים מצעד שכזה כפי שתיארתי, כשאנשים הולכים חצי עירומים וכו', אל תתפלאו

אם הרבה אנשים קופצים ואומרים שזה לא בסדר (מכל קצוות החברה).

ביגוד מינימלי יש על אנשים. ואני חושב שזה מבזה, לא רק את הקודש, גם אתכם.

אני חותם לך עכשיו שאם הצעדה הייתה מתקיימת כמו כל הפגנה אחרת -

עם לבוש, מסודר וכמו שצריך (בצורה מתורבתת) אז לא היה נוצר מצב של עימותים אלימים.

כי שוב זו פרובוקציה. ואתם הרי יודעים את זה.

כל מה שאני אומר הוא, שאם אתם בוחרים למחות ככה, אל תתפלאו שיש אנשים שמוחים גם נגדכם (לא אלימות, מחאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם מקיימים מצעד שכזה כפי שתיארתי, כשאנשים הולכים חצי עירומים וכו', אל תתפלאו

אם הרבה אנשים קופצים ואומרים שזה לא בסדר (מכל קצוות החברה).

ביגוד מינימלי יש על אנשים. ואני חושב שזה מבזה, לא רק את הקודש, גם אתכם.

אני חותם לך עכשיו שאם הצעדה הייתה מתקיימת כמו כל הפגנה אחרת -

עם לבוש, מסודר וכמו שצריך (בצורה מתורבתת) אז לא היה נוצר מצב של עימותים אלימים.

כי שוב זו פרובוקציה. ואתם הרי יודעים את זה.

כל מה שאני אומר הוא, שאם אתם בוחרים למחות ככה, אל תתפלאו שיש אנשים שמוחים גם נגדכם (לא אלימות, מחאה).

ואצטט לך הודעה מדיון זה ממש:

עוד אחד שאין לו מושג איך נראה בכלל מצעד הגאווה בירושלים...

[br]פורסם בתאריך: 2.08.2009 בשעה 23:09:50

אכן קשות:

JerusalemPride2005.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...