תוכן נמחק - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מהארץ. ידידה שהעלתה .

בכל אופן, אני יודע שלא כל המצעד הוא כזה. אבל מספיקים בודדים כדי ללקח נושא כל כך רגיש

אצל המון אנשים (גם אצל אנשים מהקהילה שעדיין לא יצאו מהארון ומפחדים).

אני חושב שכדאי לפנות לזה בצורה אחרת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אבל את יכול להסכים שעם הם היו עושים הפגנה כל כך פרובוקטיבית בירושליים זה היה באמת לא מתאים ,וזה לא הייתה הפגנה זה היה הופך למצעד ,ואז זה באמת לא מתאים כי זה להיתגרות בתושבים וליצור פרובוקציה מיותרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת צריך לרדת לרמה של שקר?

אני מציע לך להיזהר במונחים שאתה משתמש בהם.

זו תמונה שצולמה במצעד. אם זה מירושלים או מת"א אני לא סגור על זה אבל אני אברר.

ובכל זאת, זה לא משנה, כי אם כאלה מגיעות אליי, הן בהחלט מגיעות לאנשים אחרים - פחות מתונים ממני.

רואים תמונה כזאת, ואז שומעים על מצעד שמתקיים בירושלים (בהנחה והתמונה לא צולמה בירושלים)

אז חושבים על התמונה ומה כביכול קורה במצעד.

אני לא אומר שזה צודק. אני אומר שרגישות יכולה לבוא משני הצדדים. ולא צד אחד יכול

לבעוט ולצעוק (הפעם אני מדבר על הומואים) ולצפות שהצד השני יאכל את זה וישתוק

כשהוא יודע שהצד השני מתנגד לכך. אותו דבר אני חושב לגבי ימין ושמאל, דתיים או חילונים ועוד.

אבל אפשר גם בדיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אבל את יכול להסכים שעם הם היו עושים הפגנה כל כך פרובוקטיבית בירושליים זה היה באמת לא מתאים ,וזה לא הייתה הפגנה זה היה הופך למצעד ,ואז זה באמת לא מתאים כי זה להיתגרות בתושבים וליצור פרובוקציה מיותרת .

אוקיי, אבל אתה יכול להסכים שאם חייזרים היו נוחתים על הראש של לאונרד כהן והוא היה דורש חטיף חלבה באמצע שיפודה כשרה זה היה לא מתאים?

או במילים אחרות - למה אתה חייב להתווכח על משהו שלא קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא האופי של המצעד בירושלים

את זה הם שומרים לת"א ואמסטרדם :)

אני מציע לך להיזהר במונחים שאתה משתמש בהם.

זו תמונה שצולמה במצעד. אם זה מירושלים או מת"א אני לא סגור על זה אבל אני אברר.

אתה מציע לי להיזהר? מי אתה בכלל?

נגמרו לך הטיעונים אז התחלת עם שקרים?

ובכל זאת, זה לא משנה, כי אם כאלה מגיעות אליי, הן בהחלט מגיעות לאנשים אחרים - פחות מתונים ממני.

רואים תמונה כזאת, ואז שומעים על מצעד שמתקיים בירושלים (בהנחה והתמונה לא צולמה בירושלים)

אז חושבים על התמונה ומה כביכול קורה במצעד.

מעניין לי ולהם את הסבתא מה עולה לכם בראש כשאתם שומעים מצעד גאווה בירושלים, במציאות זה מצעד צנוע

זה שבראש שלכם רץ סרט פורנו זאת פאקינג בעיה שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאשם בכל הסיפור אלא קודם כל החרדים, אשמתם של הגאים היא שהם לא מתנהגים בחוכמה אלא בצדקנות.[br]פורסם בתאריך: 4.08.2009 בשעה 17:19:31

מעניין לי ולהם את הסבתא מה עולה לכם בראש כשאתם שומעים מצעד גאווה בירושלים, במציאות זה מצעד צנוע

זה שבראש שלכם רץ סרט פורנו זאת פאקינג בעיה שלכם

אתה צודק, אתה גם יכול לטעון שאנחנו נכנעים לאלימות של חרדים וכו...

אבל פרקטית זה לא נכון, בזמן שעולה לי לחץ הדם כל פעם שאני קורא על הפגנות האחרונות של הדתים (ובכלל על כל הזילות בשילטון החוק במדינה)

להכנס בהפגנה הבאה של החרדים בכל הכוח זה יהיה פשוט מטומטם, כמו ברוב הדברים יש צורך בפתרון שורש אבל הדרגתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מציע לי להיזהר? מי אתה בכלל?

נגמרו לך הטיעונים אז התחלת עם שקרים?

חבר תירגע. לא באתי פה לריב עם אף אחד. אבל אל תקרא לי שקרן.

ובכל זאת, אינך יכול להכחיש את התמונה מכיוון שהיא צולמה. במצעד הגאווה. בישראל. ב2009.

ועוד של בחורות בביקיני מינימלי (בים בכיף. ברחוב לא כל אחד רוצה לראות את זה).

ומספיק לתקוף כל פעם, כל דעה שלא נשמעת לכם. אני לא אמרתי שרץ סרט פורנו.

אבל כאלה גם מחלחלות בדיוק כמו התמונות של מצעד צנוע.

אז צריכה להיות פה הסברה וצריכה להיות פה גם הידברות.

גם במצעדים וכו', אבל צריך להיות גם דיבור של אחד על אחד בין האוכלוסיות.

הם לא אוהבים אתכם אז אתם באים להאכיל אותם בכח, הם מפגינים נגד

וככה זה נמשך ונמשך. אז מה? זה הביא אתכם לאנשהו? לטלוויזיה כן.

לליבם של המתנגדים (שאליהם אתם מכוונים כביכול) לא.

ד"א אחרי בירור, התמונה צולמה בת"א. אבל שוב זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך הטור של יוסי שריד, עיתון "הארץ", יום שני ה3/8/09, כותרתו "מהם מחביאים בארון":

...החוק הישראלי... המתייחס לנטייה המינית של כל אדם ולהעדפותיו הוא חוק טוב ומתקדם.

הוא לא היה כזה רק לפי 20 שנה.

עדיין בשנות ה-80, לא לפי אלפיים - ניסינו, שולמית אלוני ואני, לעקור מספר החוקים את הסעיף הקודם, שהשווה משכב-זכר למשכב-בהמה. רק 35 חברי כנסת חתמו אז על הצעת החוק שלנו, ומנחם בגין כראש ממשלה נשא נאום מכוער ושם אותנו ללעג: שולמית אלוני, אמר, דואגת לבהמות, והמליאה מילאה פיה צחוק. כברת דרך ארוכה עשתה מבגין עד ביביב, שאתמול פתח את ישבית הממשלה בגנות הפוביה, כל פובה, ובזכות הסובלנות...

אז כן, הם השיגו הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא. בטלוויזיה יש המון חשיפה טובה לקהילה.

אבל תקשורת לחוד, ומציאות לחוד.

בתקשורת אם תגיד "אני נגד הומואים" זהו, סיימת את הקריירה, ואתה מסומן.

אבל לצאת להפגין או לשמור דעה כזאת לעצמך אתה יכול מבלי לעורר בלאגן דומה.

אז הרבה אנשים שכביכול קופצים ומוחים נגד האפליה, גם הם לא היו רוצים לראות

זוג הומואים\לסביות מולם ברחוב. אבל נוח להם לקפוץ כי היום זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז צריכה להיות פה הסברה וצריכה להיות פה גם הידברות.

הדברות? הצחקת אותי. קיימים במדינה שני צדדים לויכוח הזה: חילונים ודתיים (נעזוב כרגע את ההפרדה בין דתיים לחרדים, בדיוק כשם שנעזוב כרגע את ההפרדה בין כל האוכלוסיות השונות מהותית שמרכיבות יחדיו את המושג "חילונים"). לכל אחד מהצדדים הללו אורח חיים שונה שהוא בחר לעצמו.

עד כאן נכון? עכשיו, בוא נדון איפה בדיוק קיימת התנגשות ועל מה הצדדים מוכנים להתפשר... האם עומדת על הפרק מניעה מדתיים להתפלל? האם מישהו רוצה לחייב אותם לסוע בשבת? בוודאי שלא. מכאן, הדתיים רשאים להתנהל בדיוק כפי שהם רוצים. על מה התלונות אם כן? על הפעולות שהחילונים עושים, שלא באות טוב בעין לדתיים.

רבותי, בכל השנים האחרונות הדיון התקיים בנוגע לאורח החיים החילוני בלבד: מה מותר לחילונים לעשות ומה אסור לעשות, כדי חלילה לא להכעיס את הדתיים. אף אחד לא יקיים דיון בנוגע לאורח החיים הדתי; הדתיים לא יצטרכו לוותר על כלום מהבחינה הזו. על מה הם כן מוכנים לוותר לפעמים? על דרישתם שהחילונים יקיימו אורח חיים דומה! זו הדברות? קביעה איפה מותר לחילונים לנהוג כפי שהם מוצאים לנכון, ואיפה הם מחוייבים לנהוג כמצוות הדת? האם הדתיים נדרשו אי פעם לאי אילו ויתורים הנוגעים לאורח החיים שלהם?

http://www.hofesh.org.il/articles/pius/compromise.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...