תוכן נמחק - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

בתקופה ההיא היו 'יותר אפשרויות' לימנים כיוון שהחברה ראתה בשמאליים כ'סטייה מן הנורמה'.

תסכים איתי ששמאליות היא 'נגד הטבע'(פחות מ10% מהאוכלוסייה) אך אין בה שום דבר היכול להגביל את האדם עצמו - מלבד החברה שמסביבו.

לך היום לראיון עבודה וציין שאתה שמאלי, במקרה הרע זה ייתפס כמעין אנקדוטה משעשעת. לפני 75 שנה במדינות אחדות ו30 שנה במדינות אחרות, היו מאשפזים אותך בכפייה.

אני דיברתי על יותר אפשרויות מבחינת התאמה של כלים ומוצרים, בניגוד להיום שיש התאמה לכל המוצרים ויש חוקי נגישות אז זה לא היה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, החרדים בוחרים להעלב.

הם לא עוברים בשכונות חרדיות, לא עושים קרנבל, בסה"כ מצעד/תהלוכה מחאתי.

זה שיש כאלו שחשים שאין להם זכות "לחלל את קדושתה של ירושלים" לא הופך את ההפגנה שלהם לפחות לגיטימית מכל הפגנה אחרת.

הם יכלו לעשות את ההפגנה גם בתוך מועדון שלהם, אבל אז הם לא באמת היו משיגים משהו, נכון?

מה שהם השיגו בהפגנה המיותרת הזות בירושליים ,זה בעיקר הרבה שנאה מיותרת ,והמון הפליה ציבורית .

תסביר לי איך זה הגיוני שבן אדם הולך להפגין במקום שיש הכי הרבה שונאים שלו ,זה כמו שאנחנו נלך להפגין בטהרן ,מה יעשו לנו ניראה לך ?

(יש לומר אני לא דתי ,ואין לי כל כשר למוסג "לחלל את קדושתה של ירושלים" ,כי אני מאמין שהיא עיר כמו כל עיר אחרת ,לא קדושה יותר ולא פחות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי אין הבדל ,אתה אומר שהחרידים הם אלו שבוחרים להעלב ,ושההפגנה של ההומואים לגיטימית ,כי כך הם מנסים לעשות רעש ציבורי ולהשיג את מה שהם רוצים להשיג .

וכמו שאמרתי ,מה שהם השיגו זה בעיר שנאה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהם השיגו בהפגנה המיותרת הזות בירושליים ,זה בעיקר הרבה שנאה מיותרת ,והמון הפליה ציבורית .

תסביר לי איך זה הגיוני שבן אדם הולך להפגין במקום שיש הכי הרבה שונאים שלו ,זה כמו שאנחנו נלך להפגין בטהרן ,מה יעשו לנו ניראה לך ?

אתה יכול לומר את זה על כל הפגנה אחרת. כמו שכבר אמרתי, ההפגנה נערכת בירושלים כי זו בירת , וזהו ביתו של הבית הפתוח (שארגן את ההפגנה). אם טהרן הייתה בירת , ההפגנה הייתה נערכת שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי אין הבדל ,אתה אומר שהחרידים הם אלו שבוחרים להעלב ,ושההפגנה של ההומואים לגיטימית ,כי כך הם מנסים לעשות רעש ציבורי ולהשיג את מה שהם רוצים להשיג .

וכמו שאמרתי ,מה שהם השיגו זה בעיר שנאה .

הם יכלו לעשות את ההפגנה גם בחצר הבית של דנה אינטרנשיונל, שם בטוח לא היו מתנגדים

למה הכתומים עשו הפגנה בכיכר רבין נגד ההתנתקות ולא בגוש קטיף?

למה ויקי כנפו צעדה לירושלים במקום לצעוד במצפה רמון?

כי זאת הפאקינג פואנטה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר בכיוון של הבדואים שיצעדו לירושלים, רק שבניגוד להומוסקסואלים אף אחד לא ישמע או יתיחס לזה.

ובלל אין שום בעיה שיצעדו בירושלים הבעיה הייתה רק בתזמון, עכשיו שהאידיאל של החברה החרדית נסדק, לצעוד שם זה כמו לשמוח לאידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי מה הקשר בין ירושלים לחרדים. זו אוכלוסיה אחת מני רבות שחיות שם, והם אפילו לא הרוב. לא מתאים להם שהומואים צועדים ברחובות בירת ישראל?

אממ.... gee.... מה אני אגיד לך.... החיים קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר בכיוון של הבדואים שיצעדו לירושלים, רק שבניגוד להומוסקסואלים אף אחד לא ישמע או יתיחס לזה.

ובלל אין שום בעיה שיצעדו בירושלים הבעיה הייתה רק בתזמון, עכשיו שהאידיאל של החברה החרדית נסדק, לצעוד שם זה כמו לשמוח לאידם.

על מה לעזאזל אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבניגוד לדוגמאות האחרות, הצעדה של האפרו אמריקאים על ושינגטון שהייתה בעד חוק שיווין זכויות בעבודה ב"מעוז הדמוקרטיה"

ובניגוד לכתומים שהפגינו כנגד חוק ההתנתקות ב"מעוז השלום" וויקי כנפו שהלכה לבית המחוקק בשביל להפגין כנגד קיצוץ בקיצבאות.

בזצם ההומוסקסואלים שכבר צעדו בירושלים במשך שנים והסיבה שהם עושים את בירושלים היא לא כי היא הבירה של אלא

כי היא הבירה היהודית של , הם רוצים להוכיח לכולם שהם יכולים ולהכריח את הדתים לקבל אותם ומתי הם עושים אתזה בדיוק כשהחרדים בתסיסה, זה שווה ערך לאוהד קבוצת כדורגל X שיכנס לאמצע המסיבה של הקבוצה Y בדיוק אחרי שהם הספידו להם וינופף בדגל שלו ואז עוד יהיה מופתע ממה שיקרה.

על מה לעזאזל אתה מדבר?

על זה שהאכלוסיה הגאה למרות היותה מיעוט באכלוסיה, עושה כל כך הרבה רעש (הומו בישראלה קיש קיש קריא )

בהשוואה למיעוטים אחרים מצב פי כמה וכמה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שאתה צודק, אין ספק שאין דבר שההומואים אוהבים יותר מאשר חובשי כיפות שמקללים אותם וזורקים עליהם אי אלו חפצים. זה מסב להם עונג רב. זה כיף כמעט כמו זרע בתוך העין.

ההומואים צועדים בירושלים כיוון שירושלים היא בירת , שם נמצאת כנסת , שם נמצא בית המשפט העליון, שם נמצאים כל מוסדות השלטון.

"עושים את זה בדיוק שהחרדים בתסיסה" - ב2006 החרדים היו בתסיסה? סורי, בוא נחזור אחורה - ב2002 הם היו בתסיסה? אוף, סורי! לא התכוונו להפריע לתסיסה! פעם הבאה מנהיגי אירגוני השיוויון זכויות להומואים ידברו קודם עם רבנים ויבררו איתם האם יש פרשה חדשה שמסעירה ומתסיסה את כל הקהילה, או איזה חניון שמעיזים לפתוח בשבת, ורק אז יבואו להפגין.

סלח לי אמיר, אבל אתה קצת דפוק.

על זה שהאכלוסיה הגאה למרות היותה מיעוט באכלוסיה, עושה כל כך הרבה רעש (הומו בישראלה קיש קיש קריא )

אז הבעיה שלך עם התנועה לשיוויון זכויות להומוסקסואלים, היא שהם דורשים את זכויותיהם למרות שאין הם מייצגים מיליוני אנשים? אין ספק שזה מזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההומואים צועדים בירושלים כיוון שירושלים היא בירת , שם נמצאת כנסת , שם נמצא בית המשפט העליון, שם נמצאים כל מוסדות השלטון.

אז הבעיה שלך עם התנועה לשיוויון זכויות להומוסקסואלים, היא שהם דורשים את זכויותיהם למרות שאין הם מייצגים מיליוני אנשים? אין ספק שזה מזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...