המלצה למסך מחשב בתקציב של כ4000 ש"ח לסרטים וכו' - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך מחשב בתקציב של כ4000 ש"ח לסרטים וכו'

ram.freedman@gmail.com

Recommended Posts

היי,

יש לי מסך מחשב samsung syncmaster 740B "17.

המסך מחובר לכרטיס מסך nvidia 9800 +GTX

אני מאוד מרוצה מהמסך!

אני משתמש בו למשחקים ולצפיה בסרטים וכו'.

אני רוצה לשדרג את חויית הצפיה שלי בסרטים ולהיות מסוגל לשבת במרחק גדול יותר (עם יותר אנשים איתי) ולראות באיכות טובה.

אני מחפש מסך גדול (עד כמה שניתן) ואיכותי (עד כמה שניתן) שאוכל לראות עליו ואולי גם קצת לשחק (נראה לי שאני אשמור את המסך הקיים למשחקים ואפעיל את הגדול יותר רק לסרטים - מה אתם אומרים??)

על מה אתם ממליצים?

תודה,

רם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש שילוב בין גודל ואיכות, יש לך בחריגה קטנה את ה-2709W:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=712179

ובפחות מכך - 2408WFP, שהוא 24" איכותי.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=692382

היי,

תודה!

ההבדל ביניהם הוא בעיקר בגודל?

מה מיוחד במסכים של שהם מומלצים?

האם אפשר לראות טוב גם אם לא יושבים בדיוק מול המסך?

מה לגבי העניין של הפרדה בין מסך למשחקים למסך לסרטים - יש בזה טעם?

מה בעצם חשוב לבדוק כאשר משווים בין מסכים שונים?

!

אגב - האם יש בעייתיות לראות באיכות נמוכה יחסית על מסך שהוא Full HD?

אני מניח שאני לא יתחיל להוריד ולראות רק דברים שהם Full HD בגלל המסך..

שאלה נוספת - מה לגבי כרטיס המסך\החיבורים למחשב - יש להם השפעה על איזה מסך לקנות?

המון תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע שאנחנו נמצאים באותו מצב- חחחח בדיוק כרטיס מסך ומסך 730B שהוא כמו ה- 740B ועובד תקין חחח מאותה סדרה.

אני גם רוצה לקנות מסך חדש ומכיוון שאני יושב די קרוב למסך ואין לי צורך במשהו גדול כי יש לי TV בגודל של 26" שהיא מצויינת

החלטתי לקנות את ה-2209wa, שממליצים עליו. נראה לי בראשון, בע"ה, אני אקנה אותו.

כרגע אני בודק איפה לקנות ואז אני אגבש החלטה.

לגבי המסך הקודם, אולי אפשר להשתמש בו כמסך נוסף למחשב שיש לי שהוא כרגע לא בשימוש.

אם אין לך מחשב ישן ואין צורך בו, פשוט תנסה למכור את המסך וגם תוכל באמת לקנות את המסך היותר גדול אבל לדעתי יספיק לך 24" או 22" שזה מצויין למסך מחשב.

לא קראתי על אחד שלא מרוצה מהמסך הזה, אז נראה לי שאנחנו בידיים טובות- רק אחד רשם על כך שמרגישים את החום ממנו בהתחלה, צריך לבדוק אם באמת ככה- פעם ראשונה שאני שומע תלונה כזו.

אולי זה החום מההתרגשות של המסך החדש :)

שיהיה בהצלחה אחי, תעדכן אם יהיה חדש בנוגע להחלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תודה!

ההבדל ביניהם הוא בעיקר בגודל?

כן.

מה מיוחד במסכים של DELL שהם מומלצים?

האם אפשר לראות טוב סרטים גם אם לא יושבים בדיוק מול המסך?

מיוחד באלה שמדובר בפאנל איכותי עם זוויות צפייה רחבות (על כן אפשר לראות טוב מכל מקום), ובמחיר לא גבוה יחסית למסכים דומים מיצרנים אחרים.

אגב עוד אופציה היא ה-Philips 240PW9EB:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=718763

מה לגבי העניין של הפרדה בין מסך למשחקים למסך לסרטים - יש בזה טעם?

לא ממש. גם משחקים הרבה יותר כיף לשחק על מסך גדול.

אגב - האם יש בעייתיות לראות באיכות נמוכה יחסית על מסך שהוא Full HD?

אני מניח שאני לא יתחיל להוריד ולראות רק דברים שהם Full HD בגלל המסך..

לא תהיה בעיה, רק ככל שהמסך גדול יותר והסרט באיכות נמוכה יותר, הטשטושים ברורים יותר, ויש אנשים שזה מפריע להם.

שאלה נוספת - מה לגבי כרטיס המסך\החיבורים למחשב - יש להם השפעה על איזה מסך לקנות?

הכל סטנדרטי (בהנחה שכרטיס המסך שלך הוא לא כ"כ ענתיקה שאין לו יציאת DVI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסך הולך לשמש רק לסרטים, למה בעצם לא לקנות טלוויזיה? נראה לי שבתקציב שלך תוכל למצוא 37"-42", הרבה יותר נחמד לסרטים מאשר מסך 24"...

זאת באמת שאלה טובה,

מה בעצם ההבדל בין מסך מחשב לטלוויזה?

למה באמת לא כדאי לקנות טלביזיה גדולה במקום מסך מחשב (הרי אפשר לחבר את המחשב לטלוויזה - לא?)

אשמח לחוות דעת כי הפרשי המחירים הם מטורפים.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומחה אני לא, אבל ההיגיון הבריא שלי אומר שאם טוב לך עם המסך הנוכחי ואתה מחפש רק שדרוג של חווית הצפייה בסרטים (וגם קצת משחקים) הרי שטלוויזיה גדולה תהווה שדרוג הרבה יותר רציני, לא?

השאלה היא אם אתה מתכנן להשתמש במסך החדש גם לגלישה באינטרנט למשל (לפי ההודעה המקורית שלך לא אבל לא ניסחת חד משמעית), ואז אינני יודע לומר אם תהיה טובה למקרה כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומחה אני לא, אבל ההיגיון הבריא שלי אומר שאם טוב לך עם המסך הנוכחי ואתה מחפש רק שדרוג של חווית הצפייה בסרטים (וגם קצת משחקים) הרי שטלוויזיה גדולה תהווה שדרוג הרבה יותר רציני, לא?

השאלה היא אם אתה מתכנן להשתמש במסך החדש גם לגלישה באינטרנט למשל (לפי ההודעה המקורית שלך לא אבל לא ניסחת חד משמעית), ואז אינני יודע לומר אם טלוויזיה תהיה טובה למקרה כזה

היי,

תודה.

יש אולי אחרים שיכולים להמליץ מנסיונם על זה?

מישהו יכול להגיד בעצם מה הבעייתיות בלקנות פשוט טלוויזיה?

זה הרי יוצא הרבה יותר זול - לא?

ואם כבר להיציא את הסכום שרציתי,

אפשר לקנות טלוויזה 37 אינטש באותו מחיר...

משהו כמו:

http://www.zap.co.il/compModels.aspx?modelid=718973

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

טוב אז המסך הגיע!

:-)

כמה הערות קטנות שבנתיים שמתי לב אליהן (בהמשך אני אוסיף עוד):

1. חיברתי את המסך ליציאת HDMI בטלוויזיה באמצעות כבל HDMI שYES מספקים + מתאם HDV-HDMI מכרטיס המסך שלי (nvidia 9800 gtx +) -> ברזולוציה מלאה של 1920X1080 - לא רואים את השוליים של "שולחן העבודה" ! רק אם אני מוריד את הרזולוציה ל1768X992 אני רואה את כל המסך.... יש למישהו רעיון למה? אגב המחשב מזהה את המסך כgeneric pnp monitor זה קשור?

2. אם אני מעלה משחק (למשל farcry2) הוא לא נותן לי לשנות את הרזולוזיה של המשחק ליותר מ1280X1024 למרות שבתפריט הבחירה בתוך המשחק עצמו יש עוד הרבה רזולוציות לבחור מהן (אפילו 1920X1080) אבל הן ב"אפור". יש למישהו מושג איך גורמים למשחק הזה או לאחרים לעבוד ברזולוציה מלאה של 1920X1080?

3. ממרחק קטן (50- 60 ס"מ) הטקסט נראה לא חד מספיק, אני זוכר שבחנות חיברתי את המחשב הנייד שלי ליציאת PC בטלוויזה וראו ממש חד - האם חיבור לא אמור לתת תצוגה טובה יותר? כרגע ניסיתי לחבר במקביל גם וגם PC ולא רואים כלום ביציאת PC, אני אנסה לבדוק את זה מאוחר יותר ולעדכן. אם יש לכם רעיון איך מחדדים את התצוגה של טקסט (למשל מסמך WORD או אתר אינטרנט) בחיבור אני אשמח ללמוד.

4. הרצתי קובץ ווידאו של סדרה שהורדתי מהרשת:

- פעם אחת True.Blood.S02E11.Frenzy.HDTV.XviD-aAF

- פעם שניה True.Blood.S02E11.Frenzy.720p.HDTV.x264-DIMENSION

אני יודע שזה "רק" 720p ולא 1080P אבל אני חייב להגיש שממרחק של 2 מטר בערך לא ראיתי הבדל משמעותי באיכות בין 2 הסוגים השונים.... מוזר - לא?

לזהו לבנתיים,

אמשיך לבדוק דברים ולדווח מאוחר יותר,

תודה,

רם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. ממרחק קטן (50- 60 ס"מ) הטקסט נראה לא חד מספיק, אני זוכר שבחנות חיברתי את המחשב הנייד שלי ליציאת PC בטלוויזה וראו ממש חד - האם חיבור לא אמור לתת תצוגה טובה יותר? כרגע ניסיתי לחבר במקביל גם וגם PC ולא רואים כלום ביציאת PC, אני אנסה לבדוק את זה מאוחר יותר ולעדכן. אם יש לכם רעיון איך מחדדים את התצוגה של טקסט (למשל מסמך WORD או אתר אינטרנט) בחיבור אני אשמח ללמוד.

אתה יושב 50-60 ס"מ מטלוויזיית 37" עם רזולוציה של מסך 23", ומתלונן שהטקסט לא חד? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...