איך מגדירים חיבור אלחוטי 108MBPS? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מגדירים חיבור אלחוטי 108MBPS?

Shlompy

Recommended Posts

שלום לכולם!

קניתי לדודה שלי מחשב נייד עם כרטיס רשת ATHEROS ER5007 שתומך בתקן G (חיבור 108 MBps)

וגם ראוטר שתומך בזה, TP-Link WR641G/

בחרתי בהגדרות החיבור האלחוטי בראוטר חיבור של 108MB אבל כשאני מתחבר מהמחשב הנייד לראוטר, כשאני בודק את מהירות החיבור ע"י ה STATUS של החיבור אז אני רואה שהוא מחובר במהירות של 54MB.

מה אני עושה לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלך נובעת מכך שלא הוגדר מעולם תקן אחיד לעבודה ב-108 וכל יצרן של ציוד מימש את העבודה במהירות הזו. כיוון שכך על מנת להשיג מהירות של 108 צריך לרכוש נתב וכרטיס של אותה חברה ולכל הפחות כאלה המבוססים על רכיבים של אותו יצרן. הכרטיס שלך מבוסס על רכיבים של ATHEROS בעוד שהנתב שלך מבוסס, ככל הנראה, על רכיבים של RALINK. בשורה התחתונה -- ככל הנראה לא תצליח לעבוד ב-108.

אבל, מה שאני מציע זה שתבדוק בתפריטי הנתב שהאופציה לעבוד ב-108 (לעיתים זה נרא TURBO G) מאופשרת ושתעשה את אותו דבר בתוכנה של הכרטיס האלחוטי וכן שבשלב ראשון תעבוד בלי הצפנה אלחוטית. אולי יתמזל מזלך ותצליח לעבוד ב-108, אבל האמת היא שאני לא תולה בכך תקוות גדולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות של TURBO G בנתב.

יש 108 STATIC ו 108 DYNAMIC

ניסיתי את שניהם.

לגבי הכרטיס רשת אלחוטי של ATHEROS, אין לי תוכנה בשבילו, אני משתמש ב ZERO CONFIGURATION

ושם לא ממש מצאתי מקום להגדיר את זה, בניגוד למאפיינים של הכרטיס LAN במנהל ההתקנים שם אפשר לבחור את המהירות שלו...

נו טוב זה לא כזה קריטי, אלה אם כן זה אפשרי איכשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי למה דודה שלך צריכה חיבור 108MB ?

כמו שאמרתי, זה לא כזה קריטי.

פשוט כשהזמנתי לה את המחשב, הוספתי 120 שקל בשביל לקבל ראוטר+תיק+עכבר, כשרק הראוטר לבד עולה כמעט 120 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באייבורי.

הראוטר לבד עולה 129 ש"ח אצלהם.

המבצע תיק+עכבר+הראוטר היה ב 120 ש"ח בקנייה של המחשב בנייד.

כן, הם זולים.

אבל תמיד יבואו אלה שידברו על השירות העלוב שלהם.

לי בבית יש אותו ראוטר רק WR541 ואני מבסוט כבר המון זמן ממנו.

לא מבין למה אנשים משקיעים כלכך הרבה בראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באייבורי.

הראוטר לבד עולה 129 ש"ח אצלהם.

המבצע תיק+עכבר+הראוטר היה ב 120 ש"ח בקנייה של המחשב בנייד.

כן, הם זולים.

אבל תמיד יבואו אלה שידברו על השירות העלוב שלהם.

לי בבית יש אותו ראוטר רק WR541 ואני מבסוט כבר המון זמן ממנו.

לא מבין למה אנשים משקיעים כלכך הרבה בראוטר.

מאוד לא נעים לי להגיד את זה , אחי

אבל כל החברה הזאת היא חברה שמוכרת מוצרים ששוים ל-*** אתה יודע מה ,

אם אתה באמת רוצה מוצר אמין , תקנה בחנות מחשבים אמינה ,

לדוגמא : מרדנית מחשבים , או K.S.P או BUG ,

מה שבטוח החברות האלה אף פעם לא ינסו לרמות אותך כמו אייבורי , ותאמין לי שאני מדבר מנסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני קונה במקום הזה כבר כמה שנים טובות.

בגלל הביקרות שהיה על השירות שלהם, מחשב לא קניתי משם. (מחשב אחרון שקניתי היה לפני איזה 5 שנים)

תמיד הייתי בא לסניף שלהם ורואה שם לקוחות עצבנים כמו שבחיים לא ראית ישראלי עצבני.

אבל דברים כאלה אני לא מבין למה לא לקנות, מה זה חרא מוצרים? TP-LINK, ממש לא נכון. אגב גם יש שם EDIMAX.

קודם כל, אתה יכול לקנות שם כל דבר שאתה רק רוצה, ואם אין להם את זה אני חושב שהם יכולים גם להזמין לך.

אין שם שום בעיה לקנות ציוד היקפי או רכיבים למחשב.

מסכים מצויינים של סמסונג, LG, DELL... אז נכון, הם מנסים לדחוף לך מסך של , אם אתה לא מבין בזה אז אתה קונה כמו פראייר.

יש לך כרטיסי מסך של SAPHIRE ושל GIGABYTE, זכרונות של OCZ ו ... זה חרא מוצרים?

לגבי החרא מוצרים שהם מנסים לדחוף לך, זה , והסיבה היא שהם יבואנים רשמיים שלהם.

אני לא יודע כמה פעמים קנית משם משהו, אבל כדאי לך להיכנס לאתר שלהם ולראות בדיוק איזה מוצרים הם מוכרים לפני שאתה אומר שהמוצרים שלהם זבל.

בכל מקרה, אם אתה מבין בדברים האלה, ואתה יודע מה אתה רוצה לקנות, ושל איזו חברה, אין שום מניעה לקנות במקום הזה.

יש לי מסך של 19 אינץ' שקניתי משם לפני יותר מ 3 שנים ואין לי איתו שום בעיה.

זה לא שהם מוכרים חרא של חלקים, הם לא מייצרים אותם. הדבר היחיד שאתה יכול להתלונן עליו זה השירות שלהם.

ואגב גם זה השתפר בשנה שנתיים האחרונות. לשמחתי לא יצא לי עדיין לממש אחריות למשהו שקניתי שם... א השירות היחיד שסבלתי ממנו זה לעמוד לא קצת זמן בתור בחנות.

למה לי לקנות במחירים המופקעים של BUG?...

לגבי KSP, אני יודע שהמחירים שלהם מאוד דומים לאייבורי, לא יצא לי לקנות שם אף פעם, לי אישית אין בעיות עם אייבורי עד היום אז לא ממש משנה לי.

שוב כמו שאמרתי לפני זה, אני יודע שיש להם שם רע, אבל זה הכל מבחינתי בינתיים, לא רואה סיבה לקנות במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ראוטר פשוט כמו אדימקס עולה כ-250 ש"ח , אז זה לא ממש נורא אם בזבזת 120 ש"ח

זה מאוד מאוד זול , רק תגיד לי איפה מצאת ראוטר כ"כ זול ואיפה ?

חבל שאתה לא בודק לפני שאתה כותב -- ראה מה שכתבי לך בשרשור אחר -- את הנתב הבסיסי של EDIMAX ניתן להשיג היום ב-180 שקל ואולי בקצת פחות (מחירים לצרכן הסופי כולל מעמ"מ ומשלוח עד הבית).[br]פורסם בתאריך: 29.07.2009 בשעה 08:34:27

מה שבטוח החברות האלה אף פעם לא ינסו לרמות אותך כמו אייבורי , ותאמין לי שאני מדבר מנסיון

אני לא מסכים איתך. ב-IVORY ניתן להשיג מגוון רחב של מוצרים -- טובים יותר וטובים פחות. בניגוד להרבה חנויות אחרות, IVORY גם מייביאים בעצמם חלק גדול מהמוצרים, מה שמביא למצב שהם מאוד זולים, אבל מצד שני מה שהם מוכרים ביבוא העצמי שלהם לא זוכה לשירות של היבואן הרישמי ("יבוא אפור"). זה גרם בעיקר בעבר, ופחות היום, לתלונות רבות על השירות שלהם. בסופו של דבר כל לקוח צריך לעשות בעצמו את החשבון מה עדיף.[br]פורסם בתאריך: 29.07.2009 בשעה 08:39:00

אין לי אפשרות של TURBO G בנתב.

יש 108 STATIC ו 108 DYNAMIC

ניסיתי את שניהם.

לגבי הכרטיס רשת אלחוטי של ATHEROS, אין לי תוכנה בשבילו, אני משתמש ב WINDOWS ZERO CONFIGURATION

ושם לא ממש מצאתי מקום להגדיר את זה, בניגוד למאפיינים של הכרטיס LAN במנהל ההתקנים שם אפשר לבחור את המהירות שלו...

נו טוב זה לא כזה קריטי, אלה אם כן זה אפשרי איכשהו...

כמה המלצות. קודם כל לא יזיק להתקין את ה-DRIVER המעודכן ביותר לכרטיס הזה -- http://www.atheros.cz/download.php?atheros=AR5007G&system=2

אם הכרטיס נקנה ביחד עם המחשב הנייד, כדאי לבדוק ב-CD שהגיע עם המחשב אם יש תוכנה יעודית להפעלת הכרטיס במקום WZC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה המלצות. קודם כל לא יזיק להתקין את ה-DRIVER המעודכן ביותר לכרטיס הזה -- http://www.atheros.cz/download.php?atheros=AR5007G&system=2

אם הכרטיס נקנה ביחד עם המחשב הנייד, כדאי לבדוק ב-CD שהגיע עם המחשב אם יש תוכנה יעודית להפעלת הכרטיס במקום WZC.

זה רק דרייבר בלי תוכנה...

תודה בכל זאת! אני לא הולך לנסות לשבור את הראש יותר מדי גם ככה דודה שלי לא תנצל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת סוטה מהנושא אבל הטענה המרכזית של לקוחות אייבורי זה שהם מוכרים רכיבים משומשים\מחודשים..

בגלל זה רוב המתלוננים הם אנשים שקנו מערכות מחשב מורכבות ולא מוצרים בודדים.

אני לא חושב שצריכה להיות בעיה לקנות מוצר כלשהו מהם כאשר הוא סגור ומנויילן באריזתו המקורית, בכלל, בכל מחשבים לא אמורה להיות בעיה כל עוד אתה מוודא שהמוצר מגיע סגור באריזתו המקורית מהמפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...