מעוניין לקנות 360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות 360

Judas Iscariot

Recommended Posts

זהו.

נכנעתי.

אחרי שנים שהייתי נאמן לPC ולPC בלבד, נשברתי.

אני פשוט חייב לשחק בBrutal Legend. חייב. אין ברירה אחרת.

כיוון שהPS 3 יקר בצורה מטורפת ואני לא בדיוק מתכוון להסתער על כל משחק חדשני שיוצא, החלטתי ללכת על ה360.

שיטוט קצר בפורומים ובויקיפדיה העלה בעיקר כלום, אין לי מושג מה ההבדל בין דגם אחד למשנהו. באמת שאין לי.

כלומר, אני יודע מה ההבדל הטכני ביניהם(256MB או הארד דיסק) אבל אני לא מבין במה זה מתבטא.

אני רואה פה ושם גם את העניין של "כן JASPER לא JASPER" שאני גם לא ממש מבין מה הולך איתו.

אז בקיצור, אני אפרט מה אני "רוצה"/"צריך" מה360, ואני אודה על המלצות היכן לרכוש אותו ואיזה דגם וכו'.

א. אינני מתכוון לשחק עליו משחקים מגובים/פרוצים אלא מקוריים בלבד

ב. אינני מתכוון לקנות משחקים בארץ(המחירים שלהם שערורייתים), עוד לא החלטתי מהיכן אקנה, אני מניח שמ-Play-asia. איזה שיטת שידור זה?(זה משנה בכלל?)

ג. הקונסולה תתחבר לSamasung A450, שלושים ושניים אינץ'(LCD HD READY).

ד. מה הקטע עם LIVE? יש תמיכה בישראל, אין תמיכה בישראל? לא הבנתי כ"כ מה קורה.

ה. מאיפה כדאי לקנות? אחיותיי טסות בקרוב, ראיתי שבבאג דיוטי פרי הגירסת פלטינום נמכרת בכ400 דולרים - כמה זה יוצא בתוספת מס וכו'?

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי קודם כל לפני שאתחיל אל תרכוש ממקום שאינך יכול לממש אחריות על הקונסולה .

טבעת המוות וכול זה שיכול לקרות למרות הגירסה החדשה של XBOX360 65NM שתהיה מכוסה מבחינת אחריות.

אני ממליץ מ http://www.gamestation.co.il/ חבר שלי קנה משם לפני חצי שנה כמעט והוא דוקא רכש את הגירסה 65NM [החדשה] הוא קיבל כעבור כמה זמן "טבעת המות " או בשם אחר ROD והחנות פשוט החליפה לו בחדש ללא בעיות במסגרת האחריות.

בקשר לשיטת שידור שזה יהיה HDready 720p לא כזה נורא זה עדיף בגדר HD .

LIVE יש בישראל אתה משלם מנוי חודשי[אם אינני טועה לרוב אתה קונה "כרטיס" שמקנה לך מספר חודשים של משחק ברשת לדוגמא.

חלק מהמשחקים חסומים לאזורים מסוימים שאתה מזמין תקפיד שהמשחק יהיה תואם לאזור שXBOX שלך תומך PAL [אירופה] NTSC[ארה"ב]

JASPER פה יש לך את ההסבר המלא http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=377895.0

או בקצרה גירסה ללוח ה XBOX יותר קרירה זה אומר שלא רק המעבד מיוצר בתהליך יצור יותר קריר 65NM גם הGPU [המעבד הגרפי] , זה הדבר היותר חשוב בגירסה .

לעוד מידע בנושא.

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3335877,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א , אם אתה הולך לשחק במקוריים - אני לא מבין כ"כ מה ההסתייגות מהPS3.

המחירים - ממש לא רחוקים אחד מהשני.

משחקים - יותר קל להזמין מכל העולם - כי אין נעילת איזורים (מה שיש בXBOX בחלק מהמשחקים)

ספק כח - אוניברסאלי

אינטרנט מובנה.

משחק אונליין - בחינם.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לשחק און ליין יותר מדי, אם בכלל.

ו-400 שקל זה הפרש די גדול, בהתחשב בכך שחסכונותיי מן העבודה נגמרים ואני חייל.

איזו סיבה יש לי בכלל לקנות את ה-360 עם ההארד דיסק ולא את הגירסא עם הזיכרון פלאש? או בקיצור, מה ההארד דיסק בכלל נותן לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לשחק און ליין יותר מדי, אם בכלל.

ו-400 שקל זה הפרש די גדול, בהתחשב בכך שחסכונותיי מן העבודה נגמרים ואני חייל.

איזו סיבה יש לי בכלל לקנות את ה-360 עם ההארד דיסק ולא את הגירסא עם הזיכרון פלאש? או בקיצור, מה ההארד דיסק בכלל נותן לי?

אתה תהיה די "כבול" עם אם תרצה להוריד משחקי DEMO להתרשם מהם וכאלה ועוד הורדות שונות למניהם וכו'.

קח 20GIGA זה זול בארץ מאוד .

ואם אתה מרגיש בלבך שאתה רוצה אז לך עליו וזהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר.

יקר.

יקר.

זו הסיבה העיקרית שנאי מעדיף 360 :)

כמו שליביו רמז

אם אתה מחשב את התוספות ל360 שחלקם די בטוח תקנה זה יוצא יותר למעשה הרבה יותר במחירים של הארץ יחסית לPS3

הPS3 נותן יותר "בקופסה" מהדברים שה360 נותנים

MS אלופה בלמכור ציוד עיקפי ושרותים שסוני נותנת בחינם

כרטיס רשת אלחוטי במודל מיוחד ל360 במקום תאימות לכרטיס אלחוטי \ארד דיסק אם מארז מיוחד ותוכנה מסוימת במקום תאימות לארד דיסק רגיל של נידים

תשלום על אפשרות לשחק מולטי ברשת

ועוד כל מיני דברים מעצבנים שירוקנו לך את הכיס

לאומת זאת הPS3 כולל

כרטיס רשת מובנה

כונן בלו רי

שרות חינמי

ובנוסף אפשר לשדרג ארד דיסק לכל דגם סטנדרטי של נידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מחיר ואחריות, נראה לי שהכי כדאי זה לקנות בדיוטי ב-400$.

אגב, אחיותך יאלצו לקחת אותו איתן לחו"ל, אז שיביאו תיק עם מקום.

מבחינת מכס, כדאי להוציא את המכשיר מהקופסא מכל הניילונים ושיראה כמה שיותר "משומש".

לא צריכה להיות להן יותר מידי בעיה פשוט ללכת ברגוע שלהן דרך המסלול הירוק.

אם הן כן ייתפסו במסלול הירוק הן יאלצו לשם 10.2% מכס + 16.5% מע"מ + קנס על אי הצהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר.

יקר.

יקר.

זו הסיבה העיקרית שנאי מעדיף 360 :)

אז קונים יד שניה.

בהתחלה גם לי היה חשק לקנות קונסולה חדשה וחשבתי על הX-Box360 בגלל המחיר הזול שלה (רציתי PS3 אבל היא הייתה יותר מדי יקרה).

אבל אחרי שראיתי שיש לה בעיות RROD וגם תשלום חודשי לאונליין אז וויתרתי עליהם ופשוט קניתי PS3 60GB משומש ב600 שקל מלפני חצי שנה ועד היום הוא עובד כמו מותק.

בכלמקרה תבדוק ביד2 אם יש פליסטישן 3 משומש למכירה ואם יש חשוב להתתמקח על המחיר (הוא רצה 900 והצלחתי להוריד ל600 ^^)

אז ככה שהמחיר זהל א הבעיה אלא הרצון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר חיפושים ביד2 בקטגוריה של "קונסולות - 3" הגעתי לשתי מסקנות:

1. צריך לרצוח אנשים שמפרסמים את הפליסטיישן 2 שלהם בקטגוריה של פליסטיישן 3. הם מוסיפים חטא על פשע בכך שהם לא מציינים בשום מקום שזה פליסטיישן 2, וצריך להבין את זה מהטקסט או להתקשר אליהם.

לדוגמא: חבוב שמוכר את ה"פליסטיישן 3" שלו ב650 ש"ח כי "יש לי כבר אחד, קנו לי ליום הולדת עוד אחד ואני מוכר אותו במחיר שקניתי מהחנות".

2. זה נראה חשוד מאוד שיש המון אנשים שמוכרים את הPS 3 ב1,000 ש"ח ופחות. הבנתי שאת גירסאות ה20GB עד 60GB כאילו הפסיקו לייצר, אבל שכן התמיכה שלהם במשחקי PS 2 הכי טובה... אפשר קצת הסברים על הנושא?

ועכשיו, שאלות כלליות לגבי הPS 3 ועל 360 VS PS 3:

1. אני זוכר מאוד לרעה את השלט של הPS 2, הבנתי שהשלט של ה-3 מעצבן באותה מידה/עוד יותר מעצבן.

האם כניסת השלטים בPS 3 היא USB? יש לי Chillstream(דומה לשלט של ה360) שאני אעדיף להתממשק איתו.

2. Alan Wake אמור לצאת לקונסולות או רק ל360?

3. האם יש אחריות רשמית של "ישפאר" על PS 3? (באופן כללי, אני מתכוון בניגוד לאחריות על 360, שכל חנות נותנת בעצמה שכן לא נותנים עליו אחריות)

4. אם כל המשחקים לPS 3 הם RF, מדוע יש למכשיר גם גירסת NTSC וגם גירסאת PAL?

5. האם יש הבדל בין הדגמי PS 3 השונים חוץ מגודל הדיסק הקשיח?

תודה מראש לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התמיכה - לישנים היתה , לחדשים אין.

אין הרבה מה לספר.

אם יש לך משחקי PS2 - זה אדיר וזה עובד מצוין עם UPSCALE ל1080P.

1. השלטים דומים מאוד , לדעתי מצוינים ויותר טובים מאלו של 2. יש כניסות שיודעות לקרא גם שלטים, האם הCHILLSTREAM יעבוד? קח לחנות עם עמדת תצוגה של PS3 ותבדוק.

2. לצערי כן, וחבל - אין כמו משחקים מבוססי טווין פיקס :)

3. כן, אם אתה קונה מכשיר של ישפאר.

4. בשביל DVDים של ושל בלו ריי (וד"א - תמיכה במשחקי PS2)

5. מספר כניסות וקורא כרטיסי . וכמובן בדגמים הישנים תמיכה במשחקי PS2

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...