מעוניין לקנות 360 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות 360

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך זה שדווקא בדגמים הישנים יותר(והפחות מתוחכמים כביכול), יש תמיכה טובה יותר בתאימות לאחור? רק לי זה נראה מוזר?

בגלל שבדגמים הישנים יותר (מאזור PAL) הייתה תוכנת אימולציה שמפעילה משחקי PS2 על הPS3 וכדי לחסוך בעלויות יצור אז הורידו אותה מגירסאת 2008 של ה80GB והפסק הייצור של דגמרי ה60 וה20 ג'יגה.

אבל יש עכשיו שמועות שסוני הולכת להפית את התוכנת אימולציה כעדכון לכל הקונסולות אבל אני לא בטוח שזה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5. מספר כניסות וקורא כרטיסי . וכמובן בדגמים הישנים תמיכה במשחקי PS2

האם כניסות הUSB משמשות לעוד משהו מלבד שלטים? כמה כניסות בגירסת ה20GB?

בשביל מה צריך כרטיס אם יש לקונסולה הארד דיסק מובנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כניסות הUSB משמשות לעוד משהו מלבד שלטים? כמה כניסות בגירסת ה20GB?

בשביל מה צריך כרטיס זיכרון אם יש לקונסולה הארד דיסק מובנה?

כן,הן משמשות להעברת תמונות,קבצים וכו'

בגירסאות ה20 וה60 ג'יגה יש 4 כניסות אך בדגמים החדשים יש רק 2 כניסות מקדימה (יש עוד 2 מאחורה) כדי לחסוך בעלויות יצור.

אתה מתכוון לSD? זה בשביל העברת וקבצים אך בדגמים החדשים אין כניסות כאלה כדי גם לחסוך בעלויות יצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, אם אני הולך להשתמש בקונסולה למטרת משחקים בלבד, והמקסימום של המקסימום של השלטים שאי פעם אחבר הוא 4 - אני אסתדר נפלא עם קונסולה בעלת ארבע כניסות וללא כניסות של כרטיסי למינהם, כן?

ושנייה, אני מנסה להבין משהו - בעצם, הדגמים הישנים(ה20 ו60 ג'יגה) הרבה יותר "שווים" מאלו החדשים?

יש לי כאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, אם אני הולך להשתמש בקונסולה למטרת משחקים בלבד, והמקסימום של המקסימום של השלטים שאי פעם אחבר הוא 4 - אני אסתדר נפלא עם קונסולה בעלת ארבע כניסות וללא כניסות של כרטיסי זיכרון למינהם, כן?

ושנייה, אני מנסה להבין משהו - בעצם, הדגמים הישנים(ה20 ו60 ג'יגה) הרבה יותר "שווים" מאלו החדשים?

יש לי כאב ראש.

קודם כל השלטים של הPS3 הם אלחוטיים לגמרי (אין דגם חוטי ולא חוטי כמו באקס בוקס) אם אתה מתכוון לחבר לחצנים של חברות אחרות זה סיפור אחר..

אבל לא תיהיה לך בעיה כלשהי.

בעיקרון הם יותר שווים,בתור אחד שיש לו דגם 60GB פשוט הם תומכים במשחקי PS2,הגימור החיצוני של הקונסולה יותר יפה,מקום להכנסת כרטיסי SD ו4 חיבורי .

אבל מצד שני לדגמים החדשים יש ליבות של 45NM במקום 65NM שיש לגירסאות הישנות וזה חוסך בחשמל ובחום הקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PLAY - אתה טועה.

PS3 אמריקאים ישנים = כוללים מעבד וכרטיס גרפי של PS2

PS3 אירופאים ישנים = כוללים כרטיס גרפי של PS2 ומריצים אמולציה של המעבד

PS3 חדשים - הכל כולל הכול - לא כוללים אף רכיב של PS2!

זה נעשה מחסכון בעלויות כמו שנכתב.

ההבדל בכ"א הוא לא רק בתוכנה אלא ממש בחלקי חומרה חסרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PLAY - אתה טועה.

PS3 אמריקאים ישנים = כוללים מעבד וכרטיס גרפי של PS2

PS3 אירופאים ישנים = כוללים כרטיס גרפי של PS2 ומריצים אמולציה של המעבד

PS3 חדשים - הכל כולל הכול - לא כוללים אף רכיב של PS2!

זה נעשה מחסכון בעלויות כמו שנכתב.

ההבדל בכ"א הוא לא רק בתוכנה אלא ממש בחלקי חומרה חסרים.

נו אבל עדיין אמרתי אם זה עובד או לא עובד לא חקרתי את הנושא הזה כלכך.. :nixweiss:

ולא הבנתי למה כתבת בחדשים שהכל כולל הכל... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי בחדשים האמריקאים / אירופאים / יפנים / לחלל החיצון - בכולם - אין.

:)

לגבי מה שאמרת - אפשר לחשוב שסוני פשוט יכולים להוסיף את התמיכה בלחיצת כפתור והם סתם לא עושים את זה.

וזה פשוט לא נכון.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון,

אם אתה לא מתכוון להשתמש במשחקים מגובים , אני לא מבין למה אתה בכלל רוצה ללכת על X360 ?

יש משחקים בלעדיים למכשיר שאתה מת לשחק בהם או משהו ?

מה שכן הייתי ממליץ לך זה אם אתה כן רוכש בסוף X360 - אז לקנות בארץ עם אחריות.

המכשיר הזה יכול למות סתם ככה בכל יום נתון. לא צריך לחפש בקפידה ברשת כדי לראות את מספר התקלות שלו עם RROD..

ואם אין לך אחריות / קנית אותו בחו"ל = זה קצת באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתבתי בהודעה הראשית בדיון, הסיבה העיקרית שאני רוצה לרכוש קונסולה היא על מנת לשחק בBrutal Legend.

משחק זה יוצא גם ל360 וגם לPS 3.

אני גם ארצה מאוד להניח את ידיי המטונפות על Alan Wake, אבל הוא בלעדי ל360 :(

נראה לי שבאמת אני אלך בסופו של דבר על PS 3 יד שנייה.

אימרו לי רק, האם גם הPS 3 נוטה להתקלקל כ"כ הרבה כמו ה360?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתבתי בהודעה הראשית בדיון, הסיבה העיקרית שאני רוצה לרכוש קונסולה היא על מנת לשחק בBrutal Legend.

משחק זה יוצא גם ל360 וגם לPS 3.

אני גם ארצה מאוד להניח את ידיי המטונפות על Alan Wake, אבל הוא בלעדי ל360 :(

נראה לי שבאמת אני אלך בסופו של דבר על PS 3 יד שנייה.

אימרו לי רק, האם גם הPS 3 נוטה להתקלקל כ"כ הרבה כמו ה360?

ממש לא,הסירקולציה של האיוורור במכשיר היא פשוט מדהימה וכמו שהרבה אמרו פה "אחרי שנתיים שימוש אם אתפתח את המכשיר לא תראה טיפת אבק",אם משתמשים במכשיר כראוי כמובן לא יהיה שום בעיה אבל אם אתה תשים אותו במקום צר ובלי מרווח אז תוכל להיות תקלה זה אוכל להבטיח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב,

אמרו פה קודם שאפשר למצוא הרבה שמוכרים את המכשיר אפילו בפחות מ 1000 ש"ח.

אני שואל - איפה הם ?

כשחפשתי לקנות לפני שבוע חפשתי איזה יומיים ב "יד 2" ומצאתי רק שני אנשים שמוכרים - אחד ב 1000 ועוד איזה שניים בפחות..

בשניים מהמספרים לא ענו לי בכלל כשהתקשרתי (וניסיתי במשך כל היום מספר פעמים) ואחד מהם היה "לא רלוונטי"..

בין 1000 ל 2000 יש המון - חלקם אטרקטיבים יותר וחלקם פחות.

ואז יש את אלו שחיים בסרטים (ומהם יש הכי הרבה) שמוכרים את המכשיר יותר ממה שעולה חדש.

ניסיתי להתקשר לשניים ככה סתם בשביל לבדוק - ואחד אשכרה מתעקש איתי שזה שווה כי הוא מביא לי עוד שלט ו 2 משחקים.

לך תסביר לבנאדם ששלט ושני משחקים שווים בלחץ 400-500 ש"ח מיד שניה.

ניסיתי להסביר להם שזה היום לא שווה הרבה, וזה שהוא קנה את זה לפני איזה שנה ביותר מ 3000 ש"ח זה לא ממש מעניין אף אחד.

התשובה שלהם בדרך כלל - אז אני מעדיף במחיר הזה להשאר איתו.

אז למה לעזאזל אתם מפרסמים למכירה יא חתיכת אדיוטים !?? אתם רוצים למכור או רוצים לחפור ??! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב,

אמרו פה קודם שאפשר למצוא הרבה שמוכרים את המכשיר אפילו בפחות מ 1000 ש"ח.

אני שואל - איפה הם ?

כשחפשתי לקנות לפני שבוע חפשתי איזה יומיים ב "יד 2" ומצאתי רק שני אנשים שמוכרים - אחד ב 1000 ועוד איזה שניים בפחות..

בשניים מהמספרים לא ענו לי בכלל כשהתקשרתי (וניסיתי במשך כל היום מספר פעמים) ואחד מהם היה "לא רלוונטי"..

בין 1000 ל 2000 יש המון - חלקם אטרקטיבים יותר וחלקם פחות.

ואז יש את אלו שחיים בסרטים (ומהם יש הכי הרבה) שמוכרים את המכשיר יותר ממה שעולה חדש.

ניסיתי להתקשר לשניים ככה סתם בשביל לבדוק - ואחד אשכרה מתעקש איתי שזה שווה כי הוא מביא לי עוד שלט ו 2 משחקים.

לך תסביר לבנאדם ששלט ושני משחקים שווים בלחץ 400-500 ש"ח מיד שניה.

ניסיתי להסביר להם שזה היום לא שווה הרבה, וזה שהוא קנה את זה לפני איזה שנה ביותר מ 3000 ש"ח זה לא ממש מעניין אף אחד.

התשובה שלהם בדרך כלל - אז אני מעדיף במחיר הזה להשאר איתו.

אז למה לעזאזל אתם מפרסמים למכירה יא חתיכת אדיוטים !?? אתם רוצים למכור או רוצים לחפור ??! :screwy:

חחח אז תשמע מה שאני עשיתי,אני קניתי במכוון PS3 תקול (העינית בPS3 אל עבדה) והמוכר שמכר את הPS3 רצה 1300 שקל על זה +3 משחקים ולחצן.

אמרתי לו שאני לא צריך את הלחצן והמשחקים והוא הוריד את המחיר ל1100 שקל.

אמרתי לו ש1100 זה יותר מדי בשביל PS3 (היה מישהו שמכר את אותו הדבר ב600 שקל) ואמרתי לו שמקסימום שיוריד ל700 שקל ואז אקנה את זה וכמובן הוא לא הסכים אז חיכיתי...חודש ואף אחד לא קנה ממנו את זה :cool2: אז אחרי חודש ככה התקשרתי אליו ושאלתי אם הוא עדיין מעוניין בהצעת מחיר שלי והפלא ופלא הוא הסכים! :) הצלחתי להוריד את המחיר ל750 שקל שזה מחיר דיי סביר וקניתי אותו (: (כמובן ששלחתי אותו לתיקון והוא עובד עכשיו סבבה).

לסיכום קטנטן רק שתדע זה שאפשר להתגמש על המחיר ולא תמיד מה שרשום שמה זה המחיר האמיתי,ואם הוא לא מסכים תנסה מישהו אחר עד שאותו בנאדם יתייאש כמו שלי קרה,בהצלחה :hi:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל באמת אין צורך לאחל לי הצלחה - רכשתי כבר אחד לפני מספר ימים .. 8)

לפי דעתי עשיתי דיל סבבה -

מכשיר 40GB עם 2 שלטים + כבל וגם המשחקים :

RESIDENT EVIL 5 , KILLZONE 2, PES 2009, IV, NBA LIVE 2009, ARMY OF TWO, DARK KINGDOM

כל זה ב 1900 ש"ח. מתוך זה כבר מכרתי את ה NBA ב 150.

ידוע לי שאפשר למצוא מחירים טובים יותר אבל 3 משחקים מתוך כל מה שקבלתי תכננתי בכל מקרה לקנות והם עולים גם ככה בין 150-200 מיד 2.

אז היה לי נוח לקנות הכל במכה אחת ולא לשבור את הראש בלחפש השלמות כמו עוד שלט וכו'..

אני רק מחפש עכשיו מישהו שיש לו MGS 4 שמעונין להחליף מול ה IV ואני מסודר :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...