מעוניין לקנות 360 - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות 360

Judas Iscariot

Recommended Posts

תודה, אבל באמת אין צורך לאחל לי הצלחה - רכשתי כבר אחד לפני מספר ימים .. 8)

לפי דעתי עשיתי דיל סבבה -

מכשיר 40GB עם 2 שלטים + כבל וגם המשחקים :

RESIDENT EVIL 5 , KILLZONE 2, PES 2009, IV, NBA LIVE 2009, ARMY OF TWO, DARK KINGDOM

כל זה ב 1900 ש"ח. מתוך זה כבר מכרתי את ה NBA ב 150.

ידוע לי שאפשר למצוא מחירים טובים יותר אבל 3 משחקים מתוך כל מה שקבלתי תכננתי בכל מקרה לקנות והם עולים גם ככה בין 150-200 מיד 2.

אז היה לי נוח לקנות הכל במכה אחת ולא לשבור את הראש בלחפש השלמות כמו עוד שלט וכו'..

אני רק מחפש עכשיו מישהו שיש לו MGS 4 שמעונין להחליף מול ה IV ואני מסודר :cool2:

חחח לי לקח חודש עד שקניתי PS3 מיד 2 ולך לקח כמה ימים :xyxthumbs:...אבל חבל שזה הדגם שלא תומך במשחקי PS2 אבל לא חשוב יש שמועות שסוני תוציא תוכנת אימולציה גם לגירסאות שאין תמיכה בPS2 :)

אבל סתם שאלה: הלחצנים שנתנו לך הם DUALSHOCK 3 או רק SIXAXIS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחד DUALSHOCK ואחד SIXAXIS.

והקטע עם ה PS2 ממש לא מעניין אותי. היה לי פעם PS2 לפני המון שנים ונפתרתי ממנה מזמן. אני ממש לא מתכוון לחזור לסבל הזה..

למעשה אני גם לא מפעיל על המכשיר סרטי (מי לעזאזל עוד משתמש בסרטי ?) וגם בבלו ריי לא ממש מטרידים אותי כרגע..

כשאסיים עוד כמה חודשים לשחק ברוב המשחקים שרציתי לשחק בטח אמכור אותו הלאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד DUALSHOCK ואחד SIXAXIS.

והקטע עם ה PS2 ממש לא מעניין אותי. היה לי פעם PS2 לפני המון שנים ונפתרתי ממנה מזמן. אני ממש לא מתכוון לחזור לסבל הזה..

למעשה אני גם לא מפעיל על המכשיר סרטי (מי לעזאזל עוד משתמש בסרטי ?) וגם בבלו ריי לא ממש מטרידים אותי כרגע..

כשאסיים עוד כמה חודשים לשחק ברוב המשחקים שרציתי לשחק בטח אמכור אותו הלאה..

אז יצא לך דיל דיי משתלם :xyxthumbs:

אבל אתה יכול לנגן קבצי ולמה לזרוק אותו?? יצאו עוד מלא משחקים חדשים בעתיד חבל למכור אותו רק אחרי כמה חודשי שימוש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יצא לך דיל דיי משתלם :xyxthumbs:

אבל אתה יכול לנגן קבצי ולמה לזרוק אותו?? יצאו עוד מלא משחקים חדשים בעתיד חבל למכור אותו רק אחרי כמה חודשי שימוש..

שוב, סרטים ב לא רלוונטים מבחינתי. אחרי שמתרגלים לסרטים ב HD אי אפשר לחזור לראות ב .

זה כמו שכהתרגלנו לסרטים באיכות לא ראינו יותר בוידאו.

אני בטח אשאר עם המכשיר עוד כמה חודשים כדי שאספיק לשחק בכל מה שרציתי.

קודם כל סגרתי את הפינה עם KILLZONE 2 שאני מפנטז עליו עוד מהטריילר המפוברק שהציגו ב 2005.

עקבתי אחריו שנים וראיתי כל ששוחרר עם הוזלת ריר. מבחינתי - סיפקה יותר ממה שהובטח במשחק הזה. שאפו לגארילה המפתחת.

אז רק בשבילו מבחינתי היה שווה לי לקנות את המכשיר. שאר המשחקים הם בונוס. (כמו MGS 4 ו GOD OF WAR 3 וכו'..)

נ.ב - היום מישהו בשכונה פה כבר שאל אותי אם אני רוצה למכור וקבלתי על המכשיר הצעת מחיר יותר טובה ממה שקניתי אותו.

אך שוב, בנתיים אני נשאר איתו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, אם אני הולך להשתמש בקונסולה למטרת משחקים בלבד, והמקסימום של המקסימום של השלטים שאי פעם אחבר הוא 4 - אני אסתדר נפלא עם קונסולה בעלת ארבע כניסות וללא כניסות של כרטיסי למינהם, כן?

ושנייה, אני מנסה להבין משהו - בעצם, הדגמים הישנים(ה20 ו60 ג'יגה) הרבה יותר "שווים" מאלו החדשים?

יש לי כאב ראש.

תשמע השלטים של הPS3 לא צריכים כבלים!!! הם אלחוטיים לכל דבר!,טוב נו הם צריכים כבל בשביל להטעין אבל זה לא נקרא P:

פשוט תלחץ על הכפתור פליסטישן בלי הכבל ותראה שזה יתחבר לפלייסטישן בלי כבלים :)

והדגמים הישנים כביכול קצת יותר שווים אבל מבחינת פליטת חום וצריכת חשמל הם לא כי החדשים הם מיוצרים ב45NM שזה אומר פחות פליטת חום וצריכת חשמל נמוכה אבל לגירסאות הישנות יש 4חיבורי USB (במקום 2),תמיכה חלקית במשחקי PS2(שבקרוב יצא אימולציה לכל הגירסאות PS3),קרום כסוף בחלק של הכנסת הדיסקים (אצלך זה רק כסוף אבל בגירסאות השינות הוא גם מבריק) והכיתוב 3 על המכשיר בדגמים הישנים לא מודפס על האריזה אלא מודבק (מרגישים שזה חלק נפרד וזה גם מבריק).

אבל אם אתה תשחק בשניהם משחקי PS3 אין שום הבדל ביניהם מבחינת ביצועים..:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אישוש לתאוריה הזו?

או שאתה כותב להם את האימולציה?

כי רשמית (ואפילו קרוב לרשמית) - אין שום הודעה כזו.

ליביו

אני לא זוכר כלכך אבל אתרי חדשות הדליפו מאתר משרד הפטנטים האמירקאי תוכנית שמה של להפעיל משחקי PS3 על כל הקונסולות דרך אימולציה (הייתה גם תמונה של הפטנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע אחד ההזויים, ויכול ליהיות מאוד בעייתי מבחינת פטנט (כמשהו שאישתו עבדה בתחום כמה שנים במשרדי רישום פטנטים).

אני בתור משהו שדי "בעניינים" לא שמעתי ולא קראתי שום דבר רציני שטוען כזה דבר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע אחד ההזויים, ויכול ליהיות מאוד בעייתי מבחינת פטנט (כמשהו שאישתו עבדה בתחום כמה שנים במשרדי רישום פטנטים).

אני בתור משהו שדי "בעניינים" לא שמעתי ולא קראתי שום דבר רציני שטוען כזה דבר.

ליביו

הנה לך: http://www.ps3news.com/PlayStation-3/patent-shows-ps3-to-ps2-backwards-compatibility-no-ps2-chips-1/

לא קשה לחפש את הידיעה הנ"ל בכל רחבי האינטרנט.

בקצרה רשמה פטנט המאפשר לה להריץ משחקי PS2 ללא כל צ'יפ של PS2, זאת אומרת אימולציה על המעבד ועל הכרטיס מסך.

התמיכה תשוחרר לאחר עדכון קשוחה חדש, לדעתי זה יהיה איפשהו בהשקת הPS3 SLIM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני סותר את זה, אבל דווקא ה"פטנט" הזה וההסברים האלו - עצובים במקרה הטוב.

אני מקווה סה"כ שזה יקרה כי זה יפתח פתח להורדת עוד משחקים מהPSN , מה שתמיד חיובי מבחינתי, פשוט ה"שמועות" על הPS3 לרוב מתבדות כבר די הרבה זמן - וגם זו לא נראית / נשמעת מהאמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו מכירות משחקי הPS2 די צנחו השנה

ברבעון האחרון הPS3 מכרה הכי הרבה משחקים בקונסולות של סוני למרות שבפועל מכרה יחסית חלש

אחרי זה הPSP ובסוף הPS2

אני אומר את זה כי אני חושב שסוני משכה אם הPS2 כמה שאפשר ושזה עוד ישתלם כלכלית

והיום שמשחקים וחומרה בירידה רצינית וחנויות פחות מוכרות את זה ניראה לי מאוד הגיוני שסוני תנסה לפתח אמולטור שיריץ משחקי PS2 בPS3 ותימכור משחקים מבוקשים בPSN

אולי אפילו כמו תימכור חלק בריטל כמוזלים שיצאו אם תמיכה בPS3 למרות שזה יותר קשה אם האמולטור יהיה טוב מספיק זה אפשרי

הוצאות מחדש כאלו זה כסף קל ובPS אפילו לא צריך לשנות שליטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sony has filed a patent for the cell processor to emulate the Emotion Engine bringing back PS2 backwards compatibility to all PS3s

There are two main ways to emulate hardware. Interpretation is when target code is decoded and converted into a language the host can understand. The other strategy is to decode and recompile programs in the hosts language.

Maybe the concept is better explained another way. Interpretation is like having someone constantly translating English to Japanese for you, non stop, twenty four hours a day wherever you go. Decoding and recompiling is like someone translating a sets of words and putting them in a dictionary you can reference.

Maybe we will see backwards compatibility in upcoming 3.0 firmware update.

More information available via link below:

http://www.haxnetwork.net/2009/06/patent-for-ps2-backwards-compatibility-on-ps3/

http://www.siliconera.com/2009/06/29/sony-patents-emotion-engine-emulation-technology-for-cell-processors/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי פותח הדיון כבר מזמן שכח שהוא פתח את הדיון.

והדיון גולש לדיונים אחרים לחינם למה אי אפשר לענות לו על X דברים שהוא צריך בלי להיכנס לפולטיקות מה יותר טוב PS3 או XBOX360 וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...