השוואה בין כרטיסי מסך 285GTX OC2של BFG ל 9600GT 2GBשל ECS - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין כרטיסי מסך 285GTX OC2של BFG ל 9600GT 2GBשל ECS

masteryoda91

Recommended Posts

קודם כל לא בקשתי ממך להגיד לי את הטעם שלי בכרטיסי מסך. דבר שני אם אתה חושב שאני יצאתי פראייר בקנייה אז טעיתה כי אני קניתי את הכטיס ב 1800 שקל

ולא ב 2300 שקל כמו שהוא עולה. ובמחיר 1800 שקל אני מעדיף לקנות את הכרטיס הזה שהוא הכרטיס הכי חזק שעובד על אחת ועוצמתו רק במעט חלשה מכרטיס של RDEON 4850X2 אז אל תדאג לטעם שלי.דבר שלישי חבר שלי קנה את הכרטיס כי הוא קנה מחשב חדש וקבל במפרט 9400GT 1GB הכרטיס לא הריץ אפילו COD4 על VERY HIGH אז הוא הוסיף כסף וקנה 9600GT [br]פורסם בתאריך: 22.07.2009 בשעה 23:15:18

נ.ב

אם אתה כל כך חושב שאתה צודק ומבין מעוד בתחום אז בו תציע לי איזה כרטיס טוב ברמה של 285GTX OC2 BFG אתה יכול להציע לי בסכום נמוך יותר וגם תציע כרטיס שיותר משתלם לחבר שלי כדי שהוא לא ייצא פראייר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תרגיע את טון הדיבור (או הכתיבה..), לא אמרת שקנית במחיר זול יותר לכן איך יכולתי לדעת.דבר שני ב1800 שקל שום כרטיס לא משתלם.

הטכנולוגיה מתפתחת מהר ועם הזמן צצים משחקים חדשים ותמיכות חדשות. נגיד וקנית במחיר המלא (סביבות ה1800 שקלים), מה תעשה בעוד שנה לדוגמא כשיצאו כרטיסים התומכים בטכנולוגיות שונות ומשחקים בכלל ישתמש בגרפיקה מתקדמת יותר (לדוגמא DX11). תאמין לי שלקנות היום כרטיס לגיימר כבד כגון GTX260/HD4870 שעולים חצי ממחיר הGTX285 ובהפרש הזה יקנו (ישדרגו) לכרטיס שהוא הרבה יותר מתקדם ובעל כל התמיכות שיהיו.

דבר שלישי אם לא ידעת: לפני שקונים- מבררים כדי לא לזרוק כסף ולהסתמך על המוכרים או על הידע העצמי. אפילו אני מתייעץ לגבי חלקים שאני הולך לקנות כדי להיות בטוח שהם מושלמים מבחינת עלות/תועלת.

אם אתה כל כך חושב שאתה צודק ומבין מעוד בתחום אז בו תציע לי איזה כרטיס טוב ברמה של 285GTX OC2 BFG אתה יכול להציע לי בסכום נמוך יותר וגם תציע כרטיס שיותר משתלם לחבר שלי כדי שהוא לא ייצא פראייר!!

כמו שאמרתי אין צורך בכח עיבוד שכזה (לא שהוא אסטרונומי...), כי הוא לא נחוץ. גם כרטיס זול בחצי מהמחיר מריץ כיום ויריץ בזמן הקרוב משחקים מודרניים על גרפיקה גבוהה.

במידה ויש מסך עם רזולוציה גבוהה מאוד (24" ומעלה) וצריך כרטיס שיריץ הכל בצורה מושלמת, אפשר אפילו לקחת HD4890 שעלותו סביב ה1100 שקלים.

אם מישהו יודע מראש שהוא ירצה "חיית משחקים"-הכסף לא מעניין אותו ויש לו מסך עם רזולוציה מפלצתית, יכול מראש לקנות באיזה 600 שקל לוח תומך SLI ביחד עם המחשב ולחבר 2 כרטיסי GTX260 192SP שעלות כרטיס אחד הוא בסביבות ה800 שקלים.

להציע כרטיס משתלם לחבר שלך?

אם הוא רוצה כרטיס בינוני, שיקח את זה-

http://www.tmsfox.co.il/ProductPopUp.aspx?ProductID=1101 ואני גם לא אהיה מופתע אם זה יהיה חזק מה 9600GT 2GB שלא תורמים לכלום.

הוא רוצה כרטיס חזק יותר ואפילו עוד יותר משתלם? יש את זה במחיר מעולה- http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=2173 (ברוב החנויות יש רק גרסאות מעט יקרות יותר סביב ה600 שקלים אך גם כן עדיין משתלם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשוןלמה להוריד טונים? אני לא מתעצבן ולא כועס סה"כ שואל שאלה ורוצה תשובה לתגובה שלך.דבר שני לא ניראה לי שבשנתיים הקרובות יצאו משחקים שיתמכו רק ב DIRCTX 11 אז הכטיס שלי תומך גם ב 9.0C וגם ב-10 אז אני מאמין שהכרטיס יספיק לי לשלוש וחצי שנים הבאות כמו ש ה 6600 שלי הספיק לי עד לפני כמה זמן

ואם תעשה חישוב 1800 לחלק ל 3.5 שנים זה יוצא 42 ש"ח לחודש.ואילו יפעלו לפי מה שאתה אומר אם כל הזמן מקדמת יותר אז נצטרך להחליף כרטיס או שתיים ב 3.5שנים ואני מכיר אנשים שעשו זאת!! אז נגיד וכל כרטיס בסביבות ה 1000-1500 זה עדיין יוצא 2000 -3000 ש"ח רק שלהם יהיה DIRCTX 11 אז מה אני גם ככה לא מתכוון לעבור לוויסטה ואני יחכה לWINDOWS 7 גדי לעבור לDIRCTX 10. אז אני אישית חושב שאני מרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

masteryoda91, יאיר אמר שGTX285 לא משתלם והוא צודק

הסיבה היא שאתה משלם 500 שקלים לחינם וזה כי ב1250 שקלים יש לך למשל את HD4890 של AMD

כרטיס מסך חזק מאוד בעל ביצועים דיי קרובים, אוברקלוקר מדהים שיכול במקומות רבים לסגור גם את הפער ביצועים הקטן לGTX285.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כרטיסי "ספינת דגל" תמיד משלמים אקסטרה. הפרש המחיר לא מצדיק את הפרש הביצועים, זה ידוע.

אבל מדובר בכרטיס חד הכי חזק בשוק (מי כמוך יודע DJ), עם OC מכובד, דריבר איכותי יחסית וכל הפיצפקעס היחודיים של NV.

את ה"פשע" הוא כבר ביצע, כבר אין טעם להמליץ אלטרנטיבות...

אני מסכים שזה לא הזמן הכי טוב להשקיע דווקא בכרטיס כזה, בעיקר בגלל DX11 \ כרטיסים חדשים שמתקרבים (לפחות מבחינת "ראש שקט")

אבל אם את הכרטיס כבר רכשת, נותר לך רק להינות ממנו ומהספק שיש לך מפלצת under the hood. לאחד שהחזיק מס' שנים עם 6600GT,

הכרטיס הזה אמור להחזיק לך הרבה מעבר, מקסימום מוכרים בתזמון נכון. תתחדש - ופעם הבאה תתייעץ אם אתה מעוניין בעלות\תועלת.

(השאלה לכבודה נפתח האשכול כל כך לא רלוונטית לדיון הזה :D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניית הכרטיס הממוצע היא החכמה ביותר לדעתי..

אני קניתי HD 4850 כמעט לפני שנה ועד היום אני מריץ כמעט כל משחק על הכי גבוה , נכון צריך להתפשר על משחקים ממש ממש כבדים וזה גם קורה אך ורק לקראת בואם של כרטיסים חדשים (אוקטובר הזה ,בדיוק שנה מאז שקניתי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה לא הכי "חכם" כי מי שרוצה ביצועים ואיכות בלי פשרות צריך לשלם יותר..

ATI לא הייתי קונה בגלל הדרייברים

285 לא הייתי קונה כי זה סתם לזרוק כסף.. עם זאת שב1800 לא יקר אבל אם הייתי קונה אז 275 שלדעתי משתלם יותר.

מה גם שלמסך גדול הייתי קונה רק שיתן יותר ביצועים באותו מחיר של 275 או 285.. נגיד 2 של 260 יכולים להיות ממש נחמדים.

9600GT 2 GB זה בזבוז מטורף, אבל אני חושב שזה שטות להגיד שהוא לא מנצל 512..אנשים סתם מזלזלים בכרטיס הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...