השוואה בין כרטיסי מסך 285GTX OC2של BFG ל 9600GT 2GBשל ECS - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין כרטיסי מסך 285GTX OC2של BFG ל 9600GT 2GBשל ECS

masteryoda91

Recommended Posts

זה לא במקרה שאתה מוצא דילים טובים..אנחנו לקראת עידן חדש של ..

חוץמיזה שאפילו עם hd 4850 אין לי הרבה פשרות , bionic commando /coj /americas army/call of duty.. כל משחק שתגיד חוץ מקרייסיס וarma 2 שלא זז חלק גם על hd 4870 אני מריץ על הכי גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין לא מעניין אותי מה אתה חושב אני לא מעוניין ב DIRCTX 11 וגם לא נראה לי שבשנים הבאות (3-3.5) כל המשחקים ידרשו DRICTX 11 אז כיצא WINDOWS 7 יהיה לי DIRCTX 10 כי אני לא מעוניין ב VISTA ואז עדיין לא יהיה קיים משחק שיאתגר את הכרטיס שלי חוץ מCRYSIS 2 אם הוא יצא בכלל אז 1800 שקל ונגיד גם אם זה 2000 שקל תחלק לשלוש שנים זה יצא לי כ 50 ש"ח לחודש . אז נכון שזה יקר אך עוד פעם עם תחשב יש אנשים שיקנו 2 כרטיסים בשנים האלו וכל אחד מהם יהיה בסביבות ה 1000 ש"ח אז להם יהיה DIRCTX 11 ולי לא BIG DEAL כרגע אני מרוצה כאשני מריץ CRYSIS על הכי גבוה ועל רזולוציה מקסימלית של 1650X1020 כי יש לי מסך 20 אינץ' ואני מאמין שהכטיס ימשיך להראות את אותה עבודה גם אם DIRCTX 10 במשך 3 4 שנים לוץ מזה אני כבר בן 18 ואני הולך למכללה ואז לצבא אז זוהי פעם האחרונה שאני מתכוון להשקיע במשהו שלדעתי שווה את ההשקעה אז למה אתם באים אליי בכל מיני טענות?

עוד דבר אני בחיים שלי לא מתכוון לקחת ATI כי אני יודע שיש להם הרבה בעיות עם הדרייברים ואני חוויתי זאת על בשרי עם שני כרטיסים אחד של בעל חנות מחשבים ואחד של חבר שלי ובנוסף תחשוב שבעוד שנתיים הכטיס שלי כבר יעלה בסביבות ה 1000 ש"ח אני יקנה עוד אחד ויעשה SLI ואז יהיה לי כרטיס יותר חזק מ 295GTX

ועכשיו די לא מעניין אותי מה תכתבו אני שמח בבחירה שלי אני מכיר הרבה אנשים שקנו כרטיס כזה וקראתי הרבה תגובות בפורומים כמו זה מחול ואף אחד עוד לא יצטער לטיפה שלקח כרטיס כזה.[br]פורסם בתאריך: 24.07.2009 בשעה 02:25:53

נ.ב

כטיסי מסך לדעתי זה כמו פלפונים מבחינת ביצועים.יש אנשים שקונים מכשירים ב 4000 אלף ש"ח למה להם אתם לא אומרים שהם פראיירים?

הרי כל התפקיד של סלולרי הוא תפקיד אחד קל ופשוט ===להתקשר=== אז אני מעדיף פלאפון ב 800 ש"ח עם מצלמה ונגן ולא כל מיני שידרוגים וגאדג'טים

שעולים סתם כסף. אני מעדיף להשקיע סכומים גבוהים בכרטיס מסך טוב שיספק אותי לאורך זמן ארוך ויתן לי ביצועים מצויינים תמורת ההשקעה

ואולי זה לא לעניין תחליטו אתם אני מנגן בגיטרה כבר כ 6 שנים וקניתי לפני 3 שנים גיטרה חשמלית עם מגבר שעלותם יצא 6500 ש"ח פנדר סטרטוקסטר אמריקאית ומגבר 25R של אותה חברה.ויש אנשים שקנו פנדר סקוויר (סין) עם מגבר ב 1200 ש"ח מי שמבי בתחום יודע שאין מה להשוות מבחינת יצועים ורמת האקוסטיקה בינהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי זה לא לעניין תחליטו אתם אני מנגן בגיטרה כבר כ 6 שנים וקניתי לפני 3 שנים גיטרה חשמלית עם מגבר שעלותם יצא 6500 ש"ח פנדר סטרטוקסטר אמריקאית ומגבר 25R של אותה חברה.ויש אנשים שקנו פנדר סקוויר (סין) עם מגבר ב 1200 ש"ח מי שמבי בתחום יודע שאין מה להשוות מבחינת יצועים ורמת האקוסטיקה בינהם

רק שההשוואה הזאת מטומטמת כי בניגוד לכלי נגינה ששומרים על הערך ובמקרים מסויים הערך אף עולה,

הכרטיס מסך שלך יהיה שווה עוד שנתיים כמו הגיטרה הסינית (=כלום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לדעתי זה נובע מחוסר הבנה...אתה אומר שייצא windows 7 יהיה לך 10 , כאילו זה חידוש או משהו כזה , זה קיים כבר שנתיים וזה לא יעניק לך יותר מדי השיפורים האמיתיים של הdirectx 11 הם כאלה שנובעים מהשינוי במבנה הכרטיס + התכנות המתקדם ולא רק התכנות המתקדם.

ואף פעם אל תפסול את האופציה שתחזור לשחק , אני גם אמרתי את זה לפני שהתגייסתי shit happens אתה יכול להיות ג'ובניק מסיבה כזאת או אחרת ולחזור לשחק במחשב ואפילו לסיים משחקים (כמוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...