דרוש מפרט החלומות - 10,000 ש"ח, למטרות גיימינג (כמעט-בלי-ציוד-היקפי) - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט החלומות - 10,000 ש"ח, למטרות גיימינג (כמעט-בלי-ציוד-היקפי)

Y@M

Recommended Posts

למה שמישהו ירצה לקנות בכלל את המאווררים האלו?... 1600RPM זה יותר ממספיק. יותר מזה וזה סתם מרעיש. וגם הביצועים של הקירור כמעט ולא משתנים...

ההבדל בינו לבין 1600 יהיה כ-2 מעלות... מטופש לסבול בשביל שתי המעלות האלו לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה שמישהו ירצה לקנות בכלל את המאווררים האלו?... 1600RPM זה יותר ממספיק. יותר מזה וזה סתם מרעיש. וגם הביצועים של הקירור כמעט ולא משתנים...

ההבדל בינו לבין 1600 יהיה כ-2 מעלות... מטופש לסבול בשביל שתי המעלות האלו לדעתי.

כי כמו שאמרתי על למעבד נהוג לשים מאווררים עם לפחות 70+ CFM...

בגלל זה יש לULTRA KAZE כ"F שם בעולם בנושא הזה :x בישראל משום מה לא אוהבים אותו.. לא יודע למה

אבל בכל מקרה מכיוון שהוא לא מתכוון לעשות OC רציני והוא אולי יגיע ל4GHZ ולא יעבור את זה (כי פשוט הוא לא רוצה לפי מה שאני רואה..) זה סתם ביזבוז נכון..

אני עדיין חושב שבמערכת של6.5K ככה הוא יכול להשיג את אותם הביצועים עם המסך 22... פשוט 4890 ולעשות OC ל4 ככה..

סתם חבל... וכדאי שבעתיד יקנה פשוט כרטיס מסך חדש שיצא הדור הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שנאמר לך פה לגבי בחירת החלקים נכון ויש עוד 2 נושאים שאולי כדאי לך לתת עליהם את הדעת :

1. מסך גדול חשוב מאוד לתקציב כזה חובה להוסיף מסך 26 כדוגמת ה260HD של סמסונג.

2. RAID אל תוותר על RAID בשום מצב בשום כיוון !.

יש את העניין ששוללים פה את הI7 920 על הסף..

אני באופן אישי מניסיון עם השבב הנ"ל ממליץ בחום על רכישתו עם לוח אם הSMACKOVER של מכיוון שאתה לא עושה OC

הלוחות של המקוריים הוכיחו את עצמם לאורך זמן שירות ארוך במיוחד.

במקרה של מאוורר מעבד סטוק = לוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון מתוכנן OC כלשהו, פשוט לא מאסיבי, אז אם זה המצב לא הייתי לוקח לוח של אינטל.

האמת שבכל מקרה לא הייתי לוקח לוח של אינטל כי יצא להיתקל בכאלו שמתו מרצונם החופשי, תופעה שלא קרתה לי עדיין עם לוחות של ושל .

ל-RAID יש גם חסרונות (בגלל זה יש כ"כ הרבה סוגי RAID - כל אחד בא לפתור בעיה אחרת) אז לא הייתי ממליץ עליו באופן גורף. אם זה משהו שמעניין אותך אני מציע שתלמד קצת את הנושא וקבל החלטה מושכלת בלי לקפוץ על פיתרון זה או אחר כי אמרו לך שהוא הכי טוב. בגדול מדובר על ניהול סיכונים באיכסון מידע, ועם המקום שעוד נשאר בתקציב שלך ייתכן שתרצה להרים מערך RAID רציני. גם לחילופין יכול להיות שתחליט שאתה לא רוצה לגעת בזה. בכל מקרה לוח האם תומך באפשרות, תחליט מה שתחליט.

ההעדפה של הזלמנים על פני ה-S-Flex היא מפוקפקת. הם עובדים על Sleeve bearing בעוד ה-S-Flex עובדים על Fluid Dynamic Bearing

הנה הסבר זריז:

*Sleeve bearing – this is by far the most common type. Easy to make, cheap to produce. These fans are “normally” the loudest and have a MTBF (or estimated lifespan) of 30,000 hours.

*Ball bearing – becoming fairly common to find. Usually quieter and lasts 6x longer, but generally costs more than a sleeve bearing fan with equal specs. Has a MTBF of 180,000 hours

*S-DFB (or just DFB) – this is the newest technology in fans. Harder to find, costs the most. Doesn’t last quite as long as Ball bearing types, but capable of being the quietest of the 3 types. Has a MTBF of 150,000 hours.

הסיבה שלא אוהבים את ה-Ultra Kaze היא הרעש. 33-45db זה המון כשיש מאווררים שעובדים בסביבות ה-20-25. כל תוספת של 10db = הכפלה ברעש, אז יש מאווררי Kaze שעושים פי 4 יותר רעש ממאוורר אחר.

בקשר לספק כוח - 500W זה מספיק, אבל ספק טוב קונים ל-5 שנים לפחות, OC צורך הרבה כוח ולך תדע איזה כרטיס/י מסך יחליפו את ה-4890 שלך בעוד כמה שנים. הייתי מציע לקנות 650W בשביל להשאיר רזרבות היות וברור שתקציב יש לך וסביר להניח ששידרוגים יקרו.

אבל סתם ככה? ה-500W יספיק בשקט.

עצה אחרונה - שווה לשלם עוד קצת עבור עוד שנות אחריות על ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם (:

כנראה שאקנה בSKYPC או במעבדה פרטית של חבר.

עזרתם לי המון. עשרות תודות לכל מי שנתן פה עצה.

אעתדכן אתכם כשהמחשב יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...