כמה בעיות.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בעיות..

roei88

Recommended Posts

1.בכל דבר שאפשר לעלות ולרדת (כאילו עם הגלגלת) זה יורד ועולה לבד, ובאקספלורר זה עושה לי לפעמים הקודם לבד (כאילו חוזר לדף הקודם שהייתי בו)

2.שאני מפעיל את המחשב זה כותב לי איזה שגיאה בקשר לפלופי ולעשות f11 כדי להמשיך, בדקתי והפלופי עובד בסדר מה עושים עם זה?

3.יש לי את השגיאה הזאת שהווינדווס עולה

45234t2346.JPG

מה זה ואיך מתקנים את זה?

תודה רבה לעוזרים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו היה יודע הוא היה עונה.

אני מציע שתסביר הרבה יותר בפירוט על הבעיות כי מה שרשמת שם זה תקציר מאוד לא מפורט.

המלצות כלליות:

תבדוק שאין לך וירוסים www.ravantivirus.com/scan

תבדוק שאין לך מתקפת spyware, תתקין תוכנה בשם spybot search & destroy, תעדכן אותה ותתן לה לבצע סריקה של המחשב.

בקשר לפלופי, כנראה שההגדרה בביוס לא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה מה לפרט על הבעיות שכתבתי

טוב בקשר לבעיה הראשונה זה בסדר בנתיים אבל הגלגלת פתאום לא עובדת לי.. :-\ והכפטורים של אחורה/קדימה בעכבר עובדים רק שאני מפעיל את התוכנה של הדריברים..

הדברים האחרים בסדר נראה לי..

ויש לי עוד שתי בעיות שאני מנתק את האינטרנט החלון של הניתוק נתקע, ושאני מכבה את המחשב/מפעיל מחדש זה בדר'כ נתקע לי על 'שומר הגדרות אישיות'

בדקתי וספייוור זה מצא כמה ותיקן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה מה לפרט על הבעיות שכתבתי

טוב בקשר לבעיה הראשונה זה בסדר בנתיים אבל הגלגלת פתאום לא עובדת לי.. :-\ והכפטורים של אחורה/קדימה בעכבר עובדים רק שאני מפעיל את התוכנה של הדריברים..

הדברים האחרים בסדר נראה לי..

ויש לי עוד שתי בעיות שאני מנתק את האינטרנט החלון של הניתוק נתקע, ושאני מכבה את המחשב/מפעיל מחדש זה בדר'כ נתקע לי על 'שומר הגדרות אישיות'

בדקתי וספייוור זה מצא כמה ותיקן..

מה זה מצא בדיוק?

מצא קצת ספיוורים? או קצת וירוסים? או קצת משניהם??

וכמה בדיוק זה קצת"?

הבעייה עם הגלגלת מוכרת לי...גם לחבר שלי יש את זה...אין לי מושג למה זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לעשות משתמש חדש ולראות אם אצלו זה גם קורה.

יכול להיות שפשוט הוגדרו איזה שהם אמצעי נגישות או סתם הגדרה אחרת שלא לעניין.

עשיתי משתמש חדש, עכשיו שאני מתנתק מהאינטרנט ומכבה את המחשב זה בסדר, אבל עדיין יש את הבעיות עם העכבר.

יש דרך להעביר את כל ההגדרות מהמשתמש החדש לישן (תיקיות, שולחן עבודה וכו')? (חוץ מלהעביר ידנית בmsconfig ומהתיקייה של המשתמש השני)

לגבי הבעייה השנייה, יכול להיות שמוגדרים אצלך שני כונני דיסקטים ב-, אף-על-פי שיש לך רק כונן אחד?

זה כבר לא כותב את השגיאה הזאת, לפעמים זה קורה ואז פתאום זה מסתדר לא יודע למה ::)

בביוס מוגדר לי כונן אחד של 1.44..

מה זה מצא בדיוק?

מצא קצת ספיוורים? או קצת וירוסים? או קצת משניהם??

וכמה בדיוק זה קצת"?

הבעייה עם הגלגלת מוכרת לי...גם לחבר שלי יש את זה...אין לי מושג למה זה ככה.

זה מצא כמה ספיוורים ונתיבים שגויים ברגיסטרי, כמה ספיוורים (לא זוכר איזה), וגם כמה , לא יותר מ-10 קבצים מודבקים.. (גם לא זוכר איזה)

בקשר לגלגלת יכול להיות שזה בעיה בעכבר עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...