בעיית התנגשות חומרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית התנגשות חומרה

Skunkmaster

Recommended Posts

שלום

לפני 3 ימים חשבתי לעשות ג'סטה למחשב הישן שלי אז הבאתי לו עדכונים לביוס ולדריברים בכל מקרה לאחר ההתקנה הכל נראה מבטיח אבל שניסיתי לצפות בסרט פתאום קפא לי המחשב חשבתי שטויות אני אחזיר את הדריבר הישן, החזרתי והסרט עבד אבל פתאום כאשר איזו תוכנה קיבלה גישה לרשת הוא נתקע עוד פעם, עשיתי בדיקה ע"י שהתחלתי סרט ואחרי מספר שניות התחלתי את הדפדפן ואכן המחשב נתקע, החזרתי את הכל לכפי שהוא היה בהתחלה חוץ מהביוס אפילו ניתקתי את כל הUSB ואת שאר החיבורים com lpt וכד' ליתר ביטחון אבל עדיין נשארה הבעיה בדקתי את הIRQ של כל הכרטיסים והכל היה בסדר חוץ מהכרטיס רשת והUSB שניתקתי אותם בכל מקרה, ליתר בטחון נתתי לכולם IRQ ידנית אבל זה שוב לא עזר העברתי את הכרטיס רשת לסלוט אחר והוא בכלל נתקע לי רק בדרך להתקנה שלו אז הבנתי שזה כנראה משהו שקשור לעדכון של הביוס חיפשתי את הגיבוי ומסתבר שמחקתי אותו חיפשתי עדכונים ישנים באתר של ואין כלום שלחתי אי מייל לאינטל אבל הם אמרו לי שהם לא תומכים יותר בלוחות אם הללו (CC820).

בנוסף בדקתי את המצב בלינוקס ואותה שגיאה מתקבלת , ומצאתי עידכונים ישנים לביוס אבל יותר חדשים ממה שהיה לי p08 וp06 וזה לא עזר.

מה יכולה להיות הבעיה ומה עוד אני יכול לעשות

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אין לך הרבה מה לעשות.

זה גם לא קשור לבעיה שיש לך כי הסיבה שהחזירו אותם היא ריסטים אקראיים ולא בעיות משאבים.

אתה יכול לנסות לשחק קצת עם הסלוטים שבהם הכרטיסים יושבים ולראות אם הסדר שלהם עוזר לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...