ראיון עבודה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיון עבודה

DarkRise

Recommended Posts

אלכס אני נורא סקרן, מה כל כך מיוחד במקום העבודה אליו התקבלת (ולא , אני לא מבקש את השם של המקום) שאתה שלחת לו קורות חייםבמשך 3 שנים? מה כל כך מיוחד שם? הסבר פרט ונמק בבקשה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב מותר למעסיק לפטר אותי אם אני לא רוצה לעבוד ביום שבת? :o

תלוי מה ומאר חוזה העבודה שלך. אם זה לא בחוזה - זה לא קביל משפטית ויש לך עליה לתביעה בגין הרעת תנאים. אני חושב שהאיסור לעבוד בשבת יעזור לך, אם איני טועה יש אפילו חוק כזה במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי חוק שעות עבודה ומנוחה אסור ליהודי לעבוד בשבת. במקרה שהמעביד דורש:

עובד שמעבידו דורש ממנו לעבוד בימי המנוחה השבועית, או שהודיע לו על כוונתו לדרוש ממנו לעבוד כאמור, רשאי להודיע למעבידו, לא יאוחר משלושה ימים מיום הדרישה או ההודעה כאמור, שהוא אינו מסכים לעבוד בימי המנוחה השבועית על פי איסור שבמצוות דתו שאותן הוא מקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי יש לי שאלה קצת שונה עכשיו בראיון העבודה נתנו לי מספר טלפון ואמרו לי שיתקשרו אליי בשבוע-שבועיים הבאים

עכשיו אחרי 3 ימים אני שואל את עצמי להתקשר או לא להתקשר [כדי לשאול מה קורה] יכול להיות שזה כמו מבחן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא הייתי מתקשר למקומות כאלה. אמרו שבוע שבועיים ? תתקשר אחרי שבוע וחצי נגיד. אל תיתן להם לחשוב שאתה נואש אחרת יורידו את הצעת השכר.

לא יודע לאיזו עבודה זה, אבל אם אתה כבר יודע שכר וכדומה בכל מקרה תחכה שבוע. "לשכוח להודיע" זה אם עברו שבועיים ולא שמעת כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שעשה את הקשר הזה בין סוג העבודה להתנהגות המומלצת:

אני דווקא לא הייתי מתקשר למקומות כאלה. אמרו שבוע שבועיים ? תתקשר אחרי שבוע וחצי נגיד. אל תיתן להם לחשוב שאתה נואש אחרת יורידו את הצעת השכר.

לא יודע לאיזו עבודה זה, אבל אם אתה כבר יודע שכר וכדומה בכל מקרה תחכה שבוע. "לשכוח להודיע" זה אם עברו שבועיים ולא שמעת כלום.

כנראה שיש בינינו איזה קצר בתקשורת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי יש לי שאלה קצת שונה עכשיו בראיון העבודה נתנו לי מספר טלפון ואמרו לי שיתקשרו אליי בשבוע-שבועיים הבאים

עכשיו אחרי 3 ימים אני שואל את עצמי להתקשר או לא להתקשר [כדי לשאול מה קורה] יכול להיות שזה כמו מבחן?

אני דווקא לא הייתי מתקשר . אמרו שבוע שבועיים ? תתקשר אחרי שבוע וחצי נגיד. אל תיתן להם לחשוב שאתה נואש אחרת יורידו את הצעת השכר.

יש פאנימאייש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...