ראיון עבודה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיון עבודה

DarkRise

Recommended Posts

יש פאנימאייש ?

לזה התייחסתי מלכתחילה. אני אחזור ואבהיר, לסוג העבודות שהוא דיבר עליהן - אין את פקטור הנואשות, ומה יהיה אם אני אתקשר אולי יורידו לי בשכר, בלה בלה.. לא רלוונטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מרכז הערכה שונה אחד מהשני.

לדוגמה, מרכז הערכה של אדם מילוא כמו שהשתתפתי בו היה די טיפשי. בשביל עבודה של 20 ש"ח לשעה זה בזיוני בכלל לאלץ את האנשים לעבור את הסיוט הזה של 5 שעות. מה גם שזה היה למשרת תמיכה טכנית בלי שהתעניינו בכלל בניסיון המקצועי שלך (התירוץ: "ממילא תעשו קורס קצר אחרי זה ותדעו הכל"). ברור... כבר דיברתי עם מספיק תומכים שלהם בחיי ורק מיעוט ידע משהו.

ויש מרכזי הערכה לתפקידים רציניים ושם יש מצבים בהם צריך לנהל TASK FORCE של אנשים ובודקים מי יודע לעבוד בקבוצה, מי שותק כמו דג, מי צועק, מי לא מתנהג בנימוס וחושב שהוא כל יכול ועוד מלא טיפוסים שמתגלים במשימות מהסוג הזה.

היה לי מרכז הערכה שלישי שנזכרתי בו עכשיו בNETVISION שעברתי והיה צריך שם בצוות שלי לבנות מוקד תמיכה על כל ה TIERים שלו תוך רבע שעה(מעבר לשלב השגרתי של לכתוב תכונות רצויות לתפקיד, מה התכונות שיש לך שמתאימות, לספר על עצמך וכדומה).

זה מראה שרוצים לדעת אם אתה מתאים לעבודה ולא שואלים סתם שאלות שלא קשורות לחיים בקטע פסיכולוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין אפשרות להעסיק את כולם זה כל כך מטומטם שרק חלק מהאנשים זוכים לקבל עבודה

כמובן שאני בעד להעיף לכל הרוחות עובדים שמזלזלים בעבודה או שלא שמים עליה אבל זה ממש לא כיף שיש אנשים שנופלים בזה רק בגלל שהם לא נולדו מוכשרים כמו האדם שלידם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, כל אחד נולד מוכשר למשרה אחרת. אין אדם שלא מוכשר לפחות במשהו אחד.

אפילו בצבא. תראה בבסיס מודיעין את החיילים הייעודיים שעושים מודיעין בעלי קב"א של 52-56 ואת כל שאר צוות המפקדה שלישות,מטבח,אחזקה,נהגים וכדומה. היית רוצה שאנשי המפק'דה יחליפו בתפקידם את צוות המודיעין הייעודי ?

ככה זה בכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה צודק אבל לא התכוונתי לזה

התכוונתי למשל לדוגמה האישית שלך לבחינה שעשו לך ועוד מלא שבסוף בעטו את כולם והשאירו אותך ועוד כמה

שחילקו לכם משימות כמו למשל שאתה המנהיג וההוא עושה ככה והוא עושה ככה ואנשים לא טובים בזה, אבל בתמיכה טכנית הם תותחים ושולפים תשובות מפורטות בשניות, אני מסוגל למשל, אבל אם היית נותן לי משחק משימות כזה כמו שסיפרת עליו הייתי נופל בליינד

אז משרה בתור תומך טכני בחברת מחוק מבחינתי? אני כבר כמה שנים רוצה לעסוק בזה ומחכה כבר לשחרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחוק ולא בתיך. אני לא תומך טכני עכשיו ולעבודה הנוכחית היה המשחקי קבוצות ובראיון NETVISION לטכנאים.

בבזק בינלאומי לתומכים הטכניים היה מרכז הערכה סתמי כזה שנשבר לי באמצע והתחלתי לדבר שטויות לראות תגובות כי זה היה בשביל 20לשעה וחשבתי לעצמי WTF ???

וזה מתוך 35 ראיונות, 3 מרכזי הערכה אשז תבין איזה אחוז מהחברות בכלל משתמשות בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם יש מצב שיקבלו אותי בתור תומך טכני בבזק בין לאומי במקום שלהם שנמצא בפתח תקווה (בזמן שיש את של 012 5 דקות נסיעה מהבית שלי אבל הם זבלים אני שונא אותם)

מה צריך להעשות שם במרכז הערכה שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום קשר לכישרון אני לא מבין למה פתחתי את הנושא אם אתם מספימים אותו ככה בצורה מגוכחת

אני במשך כול החיים שלי לא התקבלתי כמעט לעבודות ועד שגיליתי שצריך לבוא בגישה נכונה התקבלתי [נכון בגלל זה פתחתי את הנושא..]

התקבלתי ולא בגלל שאני לא מוכשר אלא בגלל שבאתי מוכן בבצורה הנכונה, אני הייתי מתקבל או יותר נכון כחסר בטחון, לא הייתה שום אפשרות

הייתי בא לעבודה מסתכל עם עיינים על הרצפה ובמחשבה שאני רק יעבור את הקטע וזהו אני ממשיך בחיים אבל בפעם האחרונה באתי רציני

אחושר***ה הבנתי שאם אני לא יעבוד לא יהיה לי כסף ופה נכנס הרצון והביטחון העצמי אני, בלי שום ניסיון, בלי שום דבר הצלחתי לעבור סינון של 40 אנשים

ומבין ה2 שנבחרו אני היחידי שהתקבלתי לעבודה. מה תגיד על זה?

ועכשיו אני גאה בעצמי ואני מבין שהבטחון העצמי שלי נובע מבפנים ואף אחד שום נשמה על הכדור הזה לא תשנה את זה לא משנה מה אני זה אני ואני בטוח בעצמי

שאני ישיג את העבודה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם יש מצב שיקבלו אותי בתור תומך טכני בבזק בין לאומי במקום שלהם שנמצא בפתח תקווה (בזמן שיש את של 012 5 דקות נסיעה מהבית שלי אבל הם זבלים אני שונא אותם)

מה צריך להעשות שם במרכז הערכה שלהם?

1. אוי זה מצחיק... מפזרים לך תמונות של התוכי של בינלאומי עושה כל מיני שטויות על הרצפה ואתה צריך לבחור מה שאתה רוצה ולהסביר למה

2. שיחה שבה כל אחד מציג עצמו והמאבחנת שואלת שאלות

3. שיחה על מה צריך להיות לתומך טכני

4. שיחה על מה אתה כתומך טכני תוכל להביא מהתכונות שבחרת. צריך לביות זהיר לענות שמה שאמרת קודם לכן זה מה שאתה מביא לחברה כי היא תשאל "אבל אמרת שהיחס צריך להיות שווה לכולם ועם זאת אמרת שאתה מתקשה להתמודד עם עולים חדשים" לדוגמה או משהו טריקי כזה

5. שיחת סיכום ומקבלים תשובות לאחר כמה ימים.

שום קשר לכישרון אני לא מבין למה פתחתי את הנושא אם אתם מספימים אותו ככה בצורה מגוכחת

כי זה מה שאתה שאלת ::)

איך עוברים הראיונות עבודה שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין, לא בודקים רקע טכני בשיט. רק אישיותי וגם זה לוקה בחסר לדעתי.

אני לא יודע אבל הקורס שעושים לתומכים שכן מתקבלים אולי בסיסי ולא כולל את כל נושא הפקודות CMD לפתרון בעיות רשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...