נסיעה באוטובוס לאילת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נסיעה באוטובוס לאילת

Iv0ry

Recommended Posts

אני בדרך כלל נוסע עם האוטו אבל אני מוכרח לציין שמחירי הטיסות לפי מה שאני זוכר ממש סבבה ויש אפילו דילים של טיסה+מלון במחירים ממש טובים.

להיות תקוע 5 שעות באוטובוס רק המחשב עושה לי רע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן וזה גם לחזור באוטובוס עוד 5 שעות.

בכל מקרה כשטסים לאילת אשכרה מרגישים שטסים לחופשה בחו"ל בגלל המטוס. באוטובוס זה מרגיש כמו לא יודע, נסיעה לטיול בית ספר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתי לאילת באוטובוס פעמיים בשלוש השנים האחרונות.

מעולם לא טסתי לאילת.

אין ספק שטיסה עדיפה עשרות מונים מבחינת נוחות וביטול זמן, אבל אלא אם כן אתה אדם שבאמת סובל באוטובוסים (ויש כאלה), אני לא רואה הצדקה להוציא פי 4-5 על זה (במיוחד כשמדובר בשני אנשים). אעדיף להשקיע את ההפרש בלילה אחד נוסף במלון. :)

אבל אני כנראה יותר עמיד לאוטובוסים מהאדם הממוצע. הייתה תקופה שהייתי נוהג לנסוע מהמרכז לצפון וחזרה (2.5-3 שעות נסיעה לכל כיוון, או 3.5) פעם בשבוע-שבועיים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה אסון לנסוע לאילת עם אגד... מה עשיתם מזה. :nixweiss:

כמובן שבקיץ יש יותר ערסים' date=' הרבה יותר. אבל זה עדיף מאשר להתקע איתם בגובה של 12,000 רגל, לדעתי.

אם אתה לא בקטע של לשרוף את היום על נסיעות - או שתצא ב 6 בבוקר, או שתיקח את קו "חצות וחצי".

[/quote']

תשמעו חבר'ה לא שאני חובב ערסים או משהו.

אבל לדעתי אפשר להסתדר עם ערסים באוטובוס לא בעייתי...

עושים רעש?

קום תגיד להם שישתקו קצת מה קרה קצת אומץ. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני לא סובל נסיעה באוטובוס אפילו 5 דק'.

פעם אחת נסעתי לים המלח מנתניה הלוך חזור טיול של יום ומאז הבטחתי לעצמי בחיים אני לא נוסע נסיעה ארוכה באוטובוס.

כל הנסיעה בספסל האחורי צעקות וצחוקים.

טיסה הכי טוב כמו נסיעה מחדרה לת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב לקחת את הצד הימני של האוטובוס, אתה לא רוצה להתקע עם שמש בעיניים במשך כל הנסיעה.

הכל תלוי במיקום השמש ובכיוון הנסיעה.

אם נוסעים דרומה, השמש תזרח במזרח ותהיה בצד ימין בין 12 עד הערב בערך ולכן צד ימין הוא הצד המומלץ רק בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאסוף כסף ולטוס לאילת, חוסך הרבה זמן והרבה כאבי ראש אבל מה לא? כסף :kopfpatsch:

בכול מקרה זה יוצא רק 200 שקל יותר יקר מאוטובוס [250 לטיסה אחת בין בערך 50 לנסיעה אחת (ככה שמעתי)]

אבל אם יוצאים לחופשה, אז למה לא לעשות את זה בסטייל? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במטוס הטיסה באמת היא בערך 45 דקות, אבל תוסיפו לזה את הזמן שצריך להגיע לשדה תעופה שהוא בערך שעה (ולפעמים אפילו יותר), ונסיעה לשדה תעופה גם לוקחת זמן ואם לוקחים מונית אז גם עולה כסף, תוסיפו לזה את הזמן שמבלים בשדה באילת עד שמקבלים את המזוודות והופ יוצא לכם בערך שעתיים וחצי - שלוש בחישוב מהיר. אז נכון, זה עדיין יותר מהר מאוטובוס, אבל לפי דעתי לא משהו שמצדיק את הכסף. זה פי 4-5 מחיר.

אם יש ערסים - אומרים להם לכבות תמזרחית והם מכבים. בדרך כלל :-\

זה אוטובוס טיולים וכביש טוב, הנסיעה חלקה ומהירה. אם אתה נוסע עם חברים אז אפשר לדבר ולהעביר את הזמן ואם לא אז פשוט לשמוע או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם הזמן עד שאתה מגיע לתחנת האוטובוס? צריך לקחת מונית גם לשם, ועד שאתה מוציא את הכרטיס ועד שכל הערסים מצליחים להבין איזה אוטובוס שלהם ועד שהוא יוצא..

משום מה זכרת את זה רק בחישוב של הטיסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...