האם טעינה עם מתאם לשקע ישראלי גרועה יותר?‬ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם טעינה עם מתאם לשקע ישראלי גרועה יותר?‬

assafy1000

Recommended Posts

אהלן

כפי שציינתי בדיונים קודמים-רכשתי מחשב מארה"ב, והוא אמור להגיע אליי החודש (asus eee 1005ha)

מבירורים שעשיתי, ניתן (טכנית) להטעין אותו בארץ עם מתאם שקע אמריקאי לישראלי, כמו זה בתמונה הבאה:

http://www.fre.co.il/upload/3a9afc.jpg

השאלה היא האם זה ישנה משהו מבחינת זמן הטעינה או איכות הטעינה, ובמידה וזה קריטי ועלול להסב נזק כלשהו (או שזה סתם גרוע יותר), מהו הפתרון המומלץ?

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק שהמטען של המחשב eee 1005ha יכול לעבוד ב 230V

כי המתאם שהבאתה הוא רק מתאם כלומר זה ממיר רק את צורת החיבור ולא את המתח(בארץ 230/220 בארה"ב 110)

ביררתי את זה בפורום הרשמי של EEE, ואישרו לי שהוא מתאים למתח בישראל ובעולם בכלל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן להשתמש במתאם כזה, אבל לא מדובר בפתרון בטיחותי במיוחד- בד"כ איכות המתאמים האלו מאוד נמוכה.

ל- Eee 36W Adapter ניתן לרכוש כבל שני פינים שמתאים לישראל - לא מדובר בכבל יקר במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן להשתמש במתאם כזה, אבל לא מדובר בפתרון בטיחותי במיוחד- בד"כ איכות המתאמים האלו מאוד נמוכה.

ל- Eee 36W Adapter ניתן לרכוש כבל שני פינים שמתאים לישראל - לא מדובר בכבל יקר במיוחד.

הבנתי

היכן ניתן לרכוש כזה בארץ? (אני כבר לא אסבך את זה שקנה לי את המחשב, הוא ממילא עשה לי חתיכת טובה, לא אתחיל לטרטר אותו בכל מיני חנויות)

ועוד משהו-למה זה לא בטיחותי, ומה בעצם יכול לקרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

היכן ניתן לרכוש כזה בארץ? (אני כבר לא אסבך את זה שקנה לי את המחשב, הוא ממילא עשה לי חתיכת טובה, לא אתחיל לטרטר אותו בכל מיני חנויות)

ועוד משהו-למה זה לא בטיחותי, ומה בעצם יכול לקרות?

בדר"כ האחיזה שלהם בפינים האמריקאים די רופפת, יש לי אחד בדיוק כמו שהבאת בתמונה, די רופף.

עדיף לרכוש כבל כפי ש SO הציע.

זה באמת כמה לא יקר בהרבה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ האחיזה שלהם בפינים האמריקאים די רופפת, יש לי אחד בדיוק כמו שהבאת בתמונה, די רופף.

עדיף לרכוש כבל כפי ש SO הציע.

זה באמת כמה לא יקר בהרבה :]

תודה :)

איך קוראים לזה בדיוק ומה אני אמור לחפש?

למרות שנראה לי שאני פשוט אבוא עם המטען (כשהמחשב יגיע) ואשאל אם יש כזה בחנות חשמל כלשהי שאבקר בה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הגרוע ביותר? שריפה כתוצאה מכשל במתאם.

לפני כמה חודשים התפרסמה מודעה של מכון התקנים ,או הת"מת,בגנות המתאמים האלו, אבל לא הצלחתי למצוא אותה.

2. אם אני לא טועה, למטען מתחבר כבל עם שני גידים:

http://www.camera4less.co.il/product.asp?f=1948

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה (99%) לא תהיה שום בעיה. אבל למה להסתובב עם המתאם המעפאן הזה שכל שניה נופל, אם אפשר ב-12 שקל לקנות כבל נורמלי כמו זה שבקישור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...