מעבר לתשתית של חברת HOT, איזה מודם כדאי לקחת מהמבחר ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר לתשתית של חברת HOT, איזה מודם כדאי לקחת מהמבחר ?

Thunder Storm

Recommended Posts

שלום,

אני כבר בערך 7 שנים בשתית של בזק באינטרנט המהיר.

החלטתי להצתרף לטריפל של חברת הוט בגלל כדאיות במחיר.

כיום נמצא ברשותי נתב ראוטר של חברת Linksys WRT54GL

הוא עובד בטכנולוגיית התקשרות PPPOE, וכדי שאני לא יצתרך לשנות את הגדרות החיבור בראוטר אני מעוניין במודם תואם כזה גם של חברת הוט, חשוב שהמודם יהיה אמין ושיעבוד טוב עם הראוטר.

ניכנסתי לאתר של הוט וראיתי מספר דגמים וחברות:

http://www.hot.net.il/HOT.aspx?FolderID=3162〈=he

איזה מודם כדאי לי לקחת שיתאים לצרכים שלי? , אם אפשר כמה אפשרויות שאם ובמידה יחסר במלאי אוכל לקחת משהו אחר.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון מר, אני יכול להגיד לך לא לקחת את הTerayon TJ 715

כרגע אני עם THOMSON TCM425 שעובד ללא בעיות (רק מתחמם יותר מידי אבל זה לא מפריע לעבודה תקינה שלו).

אגב בקשר למוטורולה, הוא פשוט ענק, ככה שאם אין לך איפה לדחוף אותו עדיף לך לקחת משהו יותר קטן כמו הטומסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. מן סתם, ה-Linksys תומך בכל השיטות הנ"ל.

לפי מה שאני הבנתי.. הוא לא מחפש משהו שתומך בשיטות הנ"ל, אלא מודם של , שיתחבר בPPPoE.

כדי לא לשנות את ההגדרות בראוטר.. ואין דבר כזה.. לא המוטורולה, לא התומסון, ולא אף מודם אחר של הוט

יאפשרו לו פשוט לחבר את המודם לראוטר ושזה יתחבר ככה בPPPoE.

או שאני לא הבנתי את המשפט

הוא עובד בטכנולוגיית התקשרות PPPOE, וכדי שאני לא יצתרך לשנות את הגדרות החיבור בראוטר

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת את המשפט יופי, אבל הוא היה "שגוי" מלכתחילה ולכן זה לא רלוונטי

מודמים של כבלים לא עובדים ב pppoe , זו טכנולוגיה אחרת.

זה כמו שמישהו יכתוב "אני רוצה מכונית שאפשר לתדלק אותה באבקת חשמל" - תחבירית המשפט נכון, אבל זה לא ממש רלוונטי.

החיבור בכבלים עובד ב docsis מה שאומר חיבור ישיר ("ללא חייגן") -נתמך בכמעט כל נתב שקיים בשוק - לרוב נקרא dynamic ip בתפריט החיבור של הנתב.

או חייגן בפרוטוקולים PPTP או L2TP, שנתמכים (לפחות PPTP) בהרבה מאוד נתבים. (כולל הלינקסיס המדובר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעיתה, הבנתי זאת כבר מהתגובה הראשונה שדיברה על כך. ;)

בכל אופן שאלת דגם הנתב המומלץ נשארה והבנתי את המסקנות שנבעו מתגובות החברים כאן בפורום.

בכל אופן תודה לכולם.. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על הטומסון..

הוא נמצא אצלי כבר שנתיים ולא עושה בעיות בכלל, היה עושה לי בעיות בגלל מפצל לא תקין ששמו לי(היה של YES בכלל :P)..

עכשיו הכל עובד פיקס..אני עם מהירות גבוהה וראוטר עם הרבה משתמשים והוא לא קפא לי אפילו פעם אחת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...