מחשב עם 9 מסכים , צריך עזרה , תקציב עוד לא ידוע - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עם 9 מסכים , צריך עזרה , תקציב עוד לא ידוע

itayalter

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מחשב לבר עם חיבור ל 9 מסכים עם אפשרות לראות בכל מסך תמונה שונה או תמונה אחת גדולה על כולם או תמונה זהה בכולם ( האפשרות האחרונה פחות חשובה ) , אני יודע שיש לוחות אם אם אפשרות ל 4 , למישהו יש מושג מה כדאי ? זה למטרות ומצגות , לא יותר . תקציב צריך להיות כמה שיותר זול כמובן שיהיה איכותי אבל

בבקשה תעזרו לי אני תקוע !

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9 מסכים זה אתגר רציני, גם לוח שבו אפשר לחבר 4 כרטיסים, בדרך כלל כל כרטיס מסוגל לתת 2 מסכים, אתה עדיין יוצא בחוסר.

אופציה אחת: 2 כרטיסי מסך 4850X2 (שזה כרטיס שמגיע עם יציאה ל4 מסכים) + כרטיס נוסף פשוט כמו 4350 כל זה על CI7 על לוח X58 עם 3 חריצי PCIE באורך מלא + ספק 1000W.

אופציה 2: כרטיסי מסך בPCI, ישנם כרטיסי 8500GT לדוגמא במתחברים בחריץ PCI המזדקן. ולא כל כך מסובך למצוא לוח שיאשר חריץ PCIE אחד ועוד 3 חריצי PCI רגילים, את האחרון אפשר לחבר באמצעות כרטיס NVS / כל כרטיס שמתחבר בPCIE X1.

אופציה 2 עדיפה כי היא לא מצריכה כרטיסים חזקים - מה שאומר שצריכת החשמל יורדת. 4 כרטיסי 8500GT / 9400GT (אותו כרטיס למעשה) צורכים ביחד כמו 4850X2 מבחינת סדר גודל. מאיפה להשיג אותם זו כבר בעיה קשה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9 מסכים זה אתגר רציני, גם לוח שבו אפשר לחבר 4 כרטיסים, בדרך כלל כל כרטיס מסוגל לתת 2 מסכים, אתה עדיין יוצא בחוסר.

אופציה אחת: 2 כרטיסי מסך 4850X2 (שזה כרטיס שמגיע עם יציאה ל4 מסכים) + כרטיס נוסף פשוט כמו 4350 כל זה על CI7 על לוח X58 עם 3 חריצי PCIE באורך מלא + ספק 1000W.

אופציה 2: כרטיסי מסך בPCI, ישנם כרטיסי 8500GT לדוגמא במתחברים בחריץ PCI המזדקן. ולא כל כך מסובך למצוא לוח שיאשר חריץ PCIE אחד ועוד 3 חריצי PCI רגילים, את האחרון אפשר לחבר באמצעות כרטיס NVS / כל כרטיס שמתחבר בPCIE X1.

אופציה 2 עדיפה כי היא לא מצריכה כרטיסים חזקים - מה שאומר שצריכת החשמל יורדת. 4 כרטיסי 8500GT / 9400GT (אותו כרטיס למעשה) צורכים ביחד כמו 4850X2 מבחינת סדר גודל. מאיפה להשיג אותם זו כבר בעיה קשה יותר.

אם תקשיב לשטויות כאלה, לא תגיע רחוק.

הפתרון האופטימלי במקרה, הוא הפתרון היעודי. (כרטיס מיוחד)

שאגב בכלל לא זול. (800~ דולר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון האופטימלי במקרה, הוא הפתרון היעודי. (כרטיס מיוחד)

שאגב בכלל לא זול. (800~ דולר)

החברה המייצרת את הכרטיסים היא Matrox

ויש אופציה ל-4 ו-8 מסכים, אבל תמיד אפשר לקנות 2 כרטיסים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה "או" הזה מסבך את הכל.

תצוגה נפרדת, כלומר תוכנה / חלון על כל מסך תחייב אותך בכרטיס מסך יקר להחריד של ,

ותצוגה אחת או שניים על גבי מספר מסכים תחייב אותך ב Vga Splitter במחיר זעום יחסית ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...