בקשה|כרטיס מסך לתקציב של 600 ש"ח - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה|כרטיס מסך לתקציב של 600 ש"ח

Lior4543

Recommended Posts

אוי וויי :kopfpatsch:

זה ספק ללא חברה שעולה 100-150 שקל מחיפוש בגוגל מצאתי שלא מעט ספקים כאלה נשרפו.

רצוי להחליף! :smile1:

100 ש"ח הגזמת חרא כזה לא אמור להיות יותר מ50 ש"ח...

אתה צריך ספק בנוסף אחרת יש לך סיכוי גדול שהמחשב בכלל לא יעלה ואם יעבוד יהיו לך קראשים ברגע שאתה מעמיס (משחק או עיבוד).

אז תעדכן מה אתה רוצה ובאיזה תקציב . כי תצטרך ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 ש"ח הגזמת חרא כזה לא אמור להיות יותר מ50 ש"ח...

אתה צריך ספק בנוסף אחרת יש לך סיכוי גדול שהמחשב בכלל לא יעלה ואם יעבוד יהיו לך קראשים ברגע שאתה מעמיס (משחק או עיבוד).

אז תעדכן מה אתה רוצה ובאיזה תקציב . כי תצטרך ספק.

אבל אחי (אני המחבר המקורי הייתי על משתמש של חבר שלי), קיצר איך ת'מסביר את זה שהמחשב קיים לי כבר 4 שנים אוני מריץ עליו את כל המשחקים של C&C, COD2, COD4, 08, NFS Carbon וכל אלה ולא קרה פעם אחת שהספק או המחשב איכזב אותי, ורק שתדע אני מריץ את אותן ברזולוציה בינונית-גבוהה (אני לא בא בקטע של עוינות רק שתדע...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מזל..

כי ברוב הספק ג'נרי לא מסוגל לתת חצי ממה שכתוב עליו.

והוא יכול להפסיק לעבוד בכל רגע בלי הודעה מוקדמת.. מה שגם יכול לקחת איתו את רוב חלקי המחשב שמחוברים עליו.

ועוד משהו מנסיון פרטי יכול לגרום לשרפה... הספק שלי התחיל להישרף והמחשב בכלל לא היה דלוק...

אז שאתה מצליח לעבוד איתו בסדר.. השאלה עד כמה שזה מסוכן... וגם כנראה הכ.מסך שאתה עובד איתו עכשיו לא צורך חיבור כוח חיצוני וצורך רק מהחריץ PCI-E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מזל..

כי ברוב הספק ג'נרי לא מסוגל לתת חצי ממה שכתוב עליו.

והוא יכול להפסיק לעבוד בכל רגע בלי הודעה מוקדמת.. מה שגם יכול לקחת איתו את רוב חלקי המחשב שמחוברים עליו.

ועוד משהו מנסיון פרטי יכול לגרום לשרפה... הספק שלי התחיל להישרף והמחשב בכלל לא היה דלוק...

אז שאתה מצליח לעבוד איתו בסדר.. השאלה עד כמה שזה מסוכן... וגם כנראה הכ.מסך שאתה עובד איתו עכשיו לא צורך חיבור כוח חיצוני וצורך רק מהחריץ PCI-E

טוב תודה לכולם בכל מקרה :D נראלי שאני אקנה תHD4770 עד שילך לי הספק ואז כבר אני אקנה מחשב חדש אם רק הספק ילך אז אני אחסוך לספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה באמת הימור.

אם הספק ילך יש סיכוי שהוא יקח גם את לוח האם כ.מסך דיסק קשיח ובעקרון כל מה שמחובר לספק עוד. ואני עוד לא מדבר על שהוא יכול להישרף ולגרום לשרפה... 4770 חסכוני בחשמל אבל בכל מקרה אני לא הייתי הולך על הימור כזה.

שלא יווצר מצב שתחסוך סביבות 300 ש"ח על ספק וכל המערכת תלך.. ויש סיכוי כזה..בכל מקרה ספק זה לב המערכת וצריך שהלב יהיה בריא וחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...